reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Doncaster

hej
Martus my z internetu wzielismy numer to byl polak za godz.bierze 25f.jesli chcesz to ci napisze numer do niego:-)
ja mala prowadzam codziennie na 9.od zaplecza nie przy glownym wejsciu pewnie ze mozemy sie spotkac.ja mam bardzo blisko do szkoly bo mieszkamy na Abercorn.wec kawka moze byc i umnie hehe mozemy na siebie gdzies pod szkola zaczekac nie ma problemu chetnie:tak::tak:
pozdrawiam wszystkich
 
reklama
napisz prosze, bo dzwoniłam do jakiegos, ale ma mi dac znac cene i niewiem ile sobie zazyczy;-)
No ja tez na 9 chodze i tez tam z boku bo tam sa maluchy, małego zostawiam na 2.5h wiec mam wolne do 11;-) Fajnie, to odezwe sie koło srody i sie ugadamy:-D
 
Hej kobitki:-):-)
Szykuje się chyba cieflutkie fofołudnie.Niedziela wiec na naszym forum fustki, mhh tylko ja .
Dzieciaczki fosneły wiec mam jakas godzinkę dla siebie.
Dziewczyny mój młodszy David z małego aniołka frzeistoczył się w diabełka , a był takim ułożonym dzidziusiem, dosłownie nie wiem co mam robić.Dawniej kładłam małego do łóżeczka i zasyfiał a teraz zanim zaśnie to trwa z dwie godziny a sen trwa godzinkę jak dobrze fujdzie,ma dofiero sześć msc. a w ciągu całego dnia frzesyfia dwie godziny max,wszystko byłoby okey gdyby chociaż noce były lzejsze .w folowie nocy się frzewudza i nie chce dalej sfać i tak daje koncert kolejne dwie ,trzy godzinki. Już nie wiem co mam z nim focząć. Foradzcie mi kochane!!!!
NAfewno nie ma kolek.

Miłej niedzielki:-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Izusia moze nadszedł czas ząbkowania ja z moja nie miałam problemow spala w dzien i w nocy za to teraz jest chora i siedzimy w domu a szkoda bo dzis jest ładnie ale tak to jest jak dziecko chodzi do przedszkola i inne dzieci przychodza chore
 
Aśka może faktycznie.
Kurcze ale w życiu bym nie fomyślała że dziecku może się tak odmienić.

Moim sfosobem na odforność jest tran, nie wiem czy to dzieki nie mu ale odfukać z tym frzynajmniej mam sfokój ,gryfy się dzieci nie imają
 
moja nie chorowała dopoki nie zaczela przedszkola swoje musi odchorowac tyle zarazkow nawet panie przedszkolanki przeziebione chodza. i tak sie zdziwilam ze miesiac przechodzila bez choroby w tamtym roku od kwietnia chodzila no i raz była chora
 
witam!
faktycznie dzis byl sloneczny fajny dzien az chcialo sie pochodzic na spacerku:tak:
izusia faktycznie Asia ma racje moze zabkowac zaczyna i temu taki marudny sie robi,no musi swoje przejsc biedulek malutki.Moj ma juz 18miesiecy a zabki mu jak rosmna to najbardziej wyzywa sie na smoczku tak ciaga i gryzie ta gume ze szok.
Asiu tak to jest jak dziecko do przeczkola,albo do szkoły to wszystkie chorubska przynosi,a tu co najlepsze jeszcze na dokladke i wszy sa to jest dopiero masakra :szok:moja w tamtej szkole przynosila to walczylam z wiatrakami tu jak na razie spokuj zobaczymy jak dlugo:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.
Duzo zdrowka zycze maluszkom trzymajcie sie dziewczyny.
 
reklama
czesc dziwewczyny;) mamy dzisiaj bombowa pogode :-)nareszcie sloneczko, moja mała też zaziębiona na szczescie mąż ma w tym tygodniu urlop to ja wykuruje:-)jak ja bede pracowała! pozdrawiam milego dnia papap
 
Do góry