reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Doncaster

reklama
hej dziewczyny:-)
ja juz na nowym miejscu dzis podlaczyli nam neta:-)
fajnie tu sie mieszka cichutko ruchu na drodze prawie rzadnego jedynie L-ki jezdza hehe.na poczatku mielismy problem bo mala nie mogla sie przyzwyczaic do nowej szkoly szkoda mi jej bylo to chlopcy ja popychali a to dziewczynki nie chcialy sie bawic masakra.ale juz jest dobrze:-):-)w weekendy chodzi do sobotniej szkoly i mowi ze tam najfajniej aparatka.
misia gratuluje rowniez bobaska super:tak::tak::tak
pozdrawiam wszystkich;-)
 
Iwonka super ze juz sie urzadziliscie, a która szkołe wybrałas w koncu?
Mam do was pytanko znacie kogos kto ma busa? musze sofe, a raczej naroznik przewiezc.
pozdrawiam i milego dzionka dzis znow słoneczko:-D
 
hej dziewczyny.
Kurcze moje maleństwo ma już drugi dzień gorączkę, mam nadzieję że to fo szczefionce a nie jakaś faskudna gryfa.

Aśka a jak tam u Ciebie fo urodzinkach:-):-)
 
hej :-)
Marta moja mala chodzi do Intake Prymary School na Sydnay Road,nie znam nikogo z busem sorki jak sie przeprowadzalismy to wynajmowalismy dosc duzy on byl.
Dzieciaczki zaczynaja chorowac :-(zimno sie robi i latwo o wirusy nie lubie jesieni jest ponuro i smutno ech:-(ale tak juz jest trzeba wszystko przejsc.
 
reklama
iwonka a gdzie wynajmowaliscie i za ile? Ja Alexa tez tam prowadzam na playtime w srody i piatka na 9 rano do 11.30,mogłybysmy sie spotkac na jakas kawke :tak:
zdrówka dla dzieciaczków zycze
 
Do góry