reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Doncaster

witam jeszcze raz to prawda pogoda jest super az sie nie chce wierzyc ze tu tak moze byc:-):-):-):-):-)
izusia moze mu poprostu jest ciezko bo jest goraco, moj kamil tez caly czas marudzi spac nie chce juz jak uda mi sie go ululac to doslownie na 20min. a potem znowu marudzi i placze. Tak sie zachowuje tylko jak jest goraco .Wiec Davidek moze tez podobnie reaguje.:-)
dobranoc wszystkim:-):-):-)
 
reklama
I ja sie przywitam, pogoda dopisuje to pustki ;-)
My właśnie z ogródka wróciliśmy, dzieciaki wymęczone juz cały dzien na dworku,a mamusia zadowolona bo przypomina pomału czekoladke :tak:;-)

izusia, my tez trawnik kosilismy ale w wekend juz mleczami nam zarósł :-D a w kościółku pewnie sie spotkamy jeszcze nie raz:tak: a jak tam Dawidek? lepiej znosi pogode?

anetko odezwij sie co z jutrzejsza kawką???
pozdrawiam i milego dzionka
 
hej dziewczyny
pogoa wspaniała choc trochę męcząca ,niestety mnie nawet najmocniejsze słońce nie spali na czekoladke ewentualnie na raka taka moja uroda
Marta wyślij mi na NK dokładny adres
 
Zazdroszcze Marta tej czekoladowej ofalenizny:-) ja to niby się ofalę ale na krótko bo moja ofalenizna schodzi razem z wieczorną kąfielą, fewnie fomyślicie że byłam brudna a nie ofalona :-D:-D:-D cofrawda lubię się czasem fowrudzić ale nie aż tak hehehe

Tak moje dzieciaczki śfią właśnie frzed momęntem udało mi się fołożyć starszego urwisa trochę się dzisiaj wymęczył to i sfać foszedł wcześniej....fomyłka słyszę że się wygramolił z łóżeczka i schodzi na dół:no:
 
witam was :-):-) och pogoda super my dzisiaj jezdzilismy do parku kolo lidl tam gdzies chyba kolo Marty,pospacerowalismy z tym mniejszym bo Patrysia byla w szkole.
Jesli chodzi o opalanie sie to ja tez na czerwono a potem pieczenie brrr.moje szkrabyjuz spia chwilka spokoju :-D:-D:-D:-D
asiu jak twoje zdrowko ??nie widac cie dzisiaj pewnie sie kurujesz??duzo zdrowka zycze.
do jutra wszystkim dobrej nocy:-)
 
Witam z rana ,coś się nam pogoda popsuła, ja odprawiam mmłodszego na wycieczkę ,potem zakupy i do marty na kawę jadę,hehe tylko ciekawe czy dojadę,no zobaczymy
dziewczyny trzeba by pomysleć o jakimś spotkaniiu wiekszym, Izusia, Iwona poddawać pomysły:-)
 
witajcie:-)faktycznie puuuuuusto:szok::szok::szok::szok:
wiecie Kamilek po szczepieniu ostatnim na MMR Prevenar Boster ma czerwona plamke na jednej nuzce kolo uklucia
i jakby troszke opuchnie,temperatuy nie ma mam nadzieje ze takie reakcje sa uwzglednione.:-(
fakt pogoda sie psuje sloneczko zapomina wyjsc,ale znajac te klimaty to wszysko dzis sie moze jeszcze wydazyc:-D
Anetko dobry pomysl mozna by bylo sie gdzies spotkac,tylko jak na razie pomyslu brak,zreszta mowiac szczerze to ja slabo znam miasto i trudno mi tu wysowac jakies super propozycje ale z tego co sie zorjetowalam to wy dobrze wiecie gdzie,co i jak moze ktorejs wpadnie do glowy super pomysl:tak::tak::tak::tak:
milego dnia zycze wszystkim:cool2:
 
Witam
No my juz po kawce z Anetka, dzieciaczki sie pobawiły mamusie pogadały, super :-D:tak:
Co do spotkania to może w tym parku koło mnie, widze ze prawie każda tam uczęszcza, duzo trawy zieleni, plac zabaw, a jak nie zaparaszm do mnie ;-)
Iwona mysle ze to raczej normalne po szczepieniu, a nie mówili ci nic? jak nie jestes pewna moze zadzwon i spytaj..
Pogoda sie poprawiła wyszło słoneczko wiec uciekam na ogródek, miłego dnia;-)
 
reklama
czesc:-) kurcze ale ja nie lubię takiej pogody takiej duchoty. wychodzic się z domu nie chce:szok:a nie wspomne już o gotowaniu obiadów;-)ale niestety trzeba
goldenko jak tam u Was?
kurcze ostatnio mam same doły nic nie idzie po mojej myśli żebym miałą jakk to poszłaby już do pracy:tak:
o kurcze ale powiało z mojej strony pesymizmem haha :-Dmiłego dnia
 
Do góry