reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Doncaster

Witam :happy2:
piekna mamy pogode choc troszke ciezko, a moj Kamilek złapał wirusa i troszke goraczkowal w nocy i nad ranem,z noska leci, :-(ale mam dobra wode morska do psikania fajnie czysci noska i nawilza oczywiscie z polski MARIMER,na pewno ja znacie.:happy2:
W taka pogode to mało kto tu zaglada :-D .Do uslyszenia pozdrawiam:happy2:
 
reklama
Hej dziewczyny
faktycznie pustki tu ogromne ale co się dziwić pewnie wiekszośc zmienia kolor skóry na słoneczku,tylko pozazdrościc ja jedynie mogę w czerwonoskóry klan przystapić po zbytnim zbrataniu sie z dzisiejszą aurą.Pogoda jak dla mnie dobijająca nie ma czym oddychać ,nawet muchy jakby wolniej latały.A nam w tym miesiącu nie wypłacili rodzinnego na dzieci i cholera ich wie dlaczego.
 
CZEŚC DZIEWCZYNY:-) W KOŃCU ZMIENIŁA SIE POGODA I JEST CZYM ODDYCHAĆ:-D
NO WŁAŚNIE CO SIĘ DZIEJE Z WAMI DZIEWCZYNY, ŻE NIE DAJECIE ZNAKU ŻYCIA?

MAM DO WAS PYTANIE, Z RACJI TEGO, ŻE JADĘ NIEDŁUGO DO POLSKI,A MAM TAM SWOJĄ PRZYJACIÓŁKE, KTÓRA SIĘ WŁAŚNIE DOWIEDZIAŁA,ŻE JEST W CIĄZY I DLATEGO POSTANOWIŁAM COŚ JEJ PODAROWAĆ TYLKO NIEWIEM CO:no:!! BO NA PREZENTY DLA DZIECKA TO CHYBA ZA WCZEŚNIE NO NIE? PORADZCIE MI PROSZĘ, BO MAM DYLEMAT,A BARDZO CHCIAŁABYM JEJ COŚ DAĆ:confused: CZEKAM NA PODPOWIEDZI:-)Z GÓRY DZIEKUJĘ PA
 
Witajcie :happy2:
Dżoana07 zgadzam sie z toba w zupelnosci ze przynajmniej jest czym oddychac,troszke przerwy od tych upalow sie przyda. trodno tak doradzic ci z tym prezentem dla przyjaciolki ja bym kupila jakas fajna orginalna bluzeczke ciazowa,bo w polsce nic ciekawego nie ma wiem to po sobie.ale moze ktos ma leprzy pomysl;-);-)
anetko ubiegasz sie o socjal hous? bo my tez wypelnilismy ten formularz na poczatku kwietnia na ich stronie no i po tygodniu czy dwoch przyszla wiadomosc od nich zeby wyslac lub przywiesc im ksero jakis tam danych osobowych,no i zaraz im wyslalismy ,no i od tamtej pory nic zadnej informacji nie mamy,nie wiem czy tak ma to wygladac czy trzeba poprostu jeszcze czekac.Powiedzmi czy u ciebie jest tak samo???? a moze ktoras z was moglaby jeszcze cos mi podpowiedziec???
pozdrawiam :happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2:
 
czesc dziewczyny pogoda sie nam popsula ale rowniez nie narzekam za goraco bylo. ja rowniez kupilabym kolezance jakies ubranie zeby mogla ponosic w ciazy o w PL odziez typowo ciazowa jest bardzo droga nie ma duzego w wyboru i w ogole to musialam sie strasznie nakombinowac w co sie ubierac bo mialam duzy brzuch a bylo zimno
 
Witam i ja
A mi tam smutno ze niema juz ciepełka, nie lubie deszczu.. :-(

iwona ja skladalam o housing benefit, jakies trzy tygodnie temu i z tego co słyszalam czeka sie niby msc a w rzeczywistosci dłuzej, wiec sie nie przejmuj a jak cos zadzwon lub podjedz sie dowiedziec, z reguly jak sie upomnisz to pomaga ;-) ja tez tak zrobie za jakis tydzien.:tak:
Dżoana07 ja tez mysle ze moze bluzke jakaś, albo jakies kosmetyki do pielegnacji skóry dla kobiet w ciąży.

pozdrowionka
 
witam
a ja dzis pobutke mialam o 5.50 Kamil czasami nawet polezec nie da wstawac trzeba i juz jak on nie spi hehe.:tak::tak:
Martus masz racje trzeba moze tam sie udac to sie okaze co i jak,dzieki za rade:happy2::happy2::happy2:.
pozdrawiam i milego dnia zycze:tak::tak::tak:
 
czesc dziewczyny:-) dzięki za pomoc tak jak myslałam, ze ubranie bedzie najlepsze ide więc jutro na zakupy jeszcze niewiem gddzie ale pójde;-)
pozdrawiam
 
czesc dziewczyny co u was slychac?? cicho tak tutaj, zadna nie pisze. ja wlansie skonczylam cwiczyc bo przybylo mi pare kg ale nadal twardo nie pale a kilogramy trzeba zrzucic bo okropnie sie czuje z nimi 1.5 juz stracilam ale jeszcze 4 zostaly:-(
 
reklama
witam i ja
no cicho cicho ostatnio właśnie :confused:
asia gratuluje samozaparcia, ja sprzet do cwiczen kupiłam i cwiczyłam przez tydzien moze.. a teraz jakos nie chce mi sie.. ;-)
wogóle mam dzis kiepski dzien, dostałam list z councilu w sprawie housing benefiit i nic z niego nie rozumiem..:-( na poczatku pisza ze nie przyznali, chyba.. a potem sa jakies kwoty ile naliczyli.. :baffled: chyba jutro sie przejade niech mi wyjasnia..
do tego miałam isc do córki do szkoły do Pani a nie zostawił mi mąż wózka, został w aucie a to daleko i syn nie da rady dojsc.. ach.. :angry:
no i sie wyżaliłam.. :cool2:
pozdrawiam i miłego dzionka;-)
 
Do góry