reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Doncaster

reklama
czesc dziewczyny u mnie ok mialam goscia z Pl to nie mialam za bardzo zcasu na internet. dzoana ja mieszkam kolo lidla tego na balby wiec mam blisko do parku na hexthorpe a nie tam kolo jeziorka. moja mala chora przez tydz oczywiscie u lekarza tylko paracetamol dostalismy wiec ja leczylam lekami z Pl juz jest prawie zdrowa za to teraz przeszlo na mnie. pozdrawiam !!!
 
Hej dziewczyny :-)dopiero dorwalam sie do kompa,teraz ostanio moj maly nie daje mi chwili wytchnienia ciagle chodzi za noga i marudzi masakra po prostu,a jak nie to to wywraca garnki do gory nogami,a jak to mu sie nudzi to przyprawy leca na ziemie cos okropnego,trudno za nim nadazyc:szok::szok::szok::szok::szok::szok: Zazdroszcze wam moje kochane tych ogrodkow a szczegulnie latem,fajnie wam ja do wrzesnia musze sie mordowac:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:A czy tu jest tanio to raczej nie izusia my placimy 550 miesiecznie i rzadnych mebli tu nie bylo,ech jak szukalismy mieszkania to poprostu nie bylo zadnych ciekawych propozycji i tak wyszlo.
och chetnie pojechalo by sie gdzies ale wiecie ja mam nie maly problem moje dzieci maja chorobe lokomocyjna,a przede wszystkim Kamilek nie mozemy ruszyc nigdzie z domu jak jedziemy do miasta na zakupy to potrafi zarzygac cale uranie i taki bladziutki sie robi.Prubowalam dawac krople na jazde Vomitusheel ale nie pomagaja zaklejalam pepek tez nie pomaga i zrezygnowala siedzimy w domu :no::no::no::no:
izusia1981 to Ty i goldenka sie znacie?ale milo :-)
izusia twoja pociech jest sliczna i lubi chyba buszowac w wanie hehe:tak::tak::tak:pozdrawiam wszystkie mamusie:-)
 
Witam wtorkowo:-)
Dzis pobudka 6.30:wściekła/y: synus wczoraj wcześnie zasnął wiec dzis szybko na nogach, zaraz córke do szkoły wyprawić jeszcze muszę. Słoneczka dzis nie widac, ale chyba znów ciepły dzien sie zapowiada, oby nie padało tylko;-)
Dzoana tak ja mam do lidla bliziutko, córka sama czasami jak trzeba nawet chodzi, mieszkam na osiedlu pomiędzy lidlem własnie, polem golfowym a tym parkiem, ulica to CRAIGHOLME CRESCENT wpisz sobie w mape to zobaczysz dokładnie:tak: ale super wygląda na to że bedziemy sąsiadkami!!!! :-D:tak::-) Przeprowadzaj sie szybko bo nie mam z kim kawki pić ;-)

izusia a do kosciółka gdzie chodzicie? tu w Doncaster? jak tak pewnie sie widziałysmy nie raz bo my tez tu chodzimy, choc tydzień temu nas nie było, odpoczywam po co tygodniowym kursowaniu na przygotowania komunijne :-p;-)

asiu zycze duzo zdrówka i kurujcie się, niema jak to leki z PL :tak:;-)

iwona, faktycznie duzo płacisz za ten flat i to nie w centrum:szok: my płacimy 540 za domek, duzy, ogród ,garaz, podjazd, jesli zamierzacie zmienic doradzam juz zacząć sie rozglądać bo nie jest tak łatwo znalezc cos co odpowiada a umowe zawsze mozna podpisać od września :tak:;-) Współczuje z maluchem i tą jego chorobą lokomocyjną, moja córka ma, choć teraz juz jest lepiej i na długie wycieczki daje jej zakupiony w Polsce aviomarin i jest OK, mysle że trzeba czekać aż wyrośnie poprostu ;-):tak:

pozdrawiam i miłego dnia mamusie ;-)
 
Witajcie dziewczyny,ja dopiero niedawno podniosłam głowę taka jakaś niepzytomna jestem.
Marta ja co tydzien jeżdże do lidla na zakupy ale do tego koło jeziorka z kaczkami więc nie wiem czy dobrze myslę,może by faktycznie wdepnąć na kawkę;-),dzis mam pobieranie krwi,jutro pediatre w szpitalu z małym wiec może przy czwartku?Już wariacji dostaje od tego dziedzenia w domu.Teraz nam jeszcze tak ukróllili tax credit że tragedia, z jednych dochodów 5 osób, nie wiem jak rto zrobimy dlatego ja muszę gdziecs robote znaleśc a to to marne szanse.
A co do choroby lokomocyjnej to u mnie jest tak że ten najmłodszy od urodzenia jest wożony to uwielbia ,tamci starsi nie mogli jeżdzić dopiero tu zaczynaja sie przyzwyczajać bo musimy ich ze soba wszedzie ciągnąc to wyjścia nie ma i jeżdża.Ale cóż,z czasem mały zacznie wyrastać.
 
hej z rana:-)
marta sprawdzałam na mapie to pieszo będziemy miały do siebie 8-10 min drogi:-)także będzie z kim sie spotkac:-)ale to dopiero na koniec sierpnia,bo jak ja wróce z PL to ty akurat tam wyjedziesz;-)
a co do choroby lokomocyjnej to ja dostałam w ciąży i do tej pory sie utrzymuje zanim mam aviomarin to łykam dla bezpieczeństwa przyklejam plasterek ale znalazłam tutaj również lekarstwa na chorobe lokomocyjna nie próbowałm ale podam nazwy; HYOSCINE, CINNARIZINE,PROMETHAZINE wszystkie sa w postaci tabletek, ajedne są również w plasterkch nie pamiętam jednak które;-)
życzę dziewczynki miłego dnia i zdrówka:-)
 
Anetko, pewnie że wpadnij i dobrze myślisz, koło tego lidla mieszkam, daj tylko znać kiedy i o której;-) a co do credit tax, musiał mąż wiecej zarobić że wam zmniejszyli, nam minimalnie tylko, więc cały czas jest ok, złożylismy też o ta dopłate z cuncilu zobaczymy. Widziałam ze do pracy do next potrzebuja w south elmsall, jak macie tak cieżko może o tym pomyśl, flame sie ogłaszał.

Dzoana no to super, już się ciesze :-D, zapomnaiałam ze ty do PL jedziesz, ja jade 5 sierpnia dopiero, no zobaczymy jak wyjdzie jak coś pisz i sie spotkamy :tak:
 
hej dziewczyny:-)
ja wlasnie wrocilam ze szczepienia,maly mial na MMR Prevenar Boster,jak biedny plakal,ta lekarka co mu robila zastrzyk to tak okropnie jakby pierwszy raz dawala zastrzyk o:szok::szok::szok::szok:
tak anetko musieliscie miec wiekszy dochod w tamtym roku ,nam tez okrajaja benefity co i rusz sa mniejsze:-( maz nie bieze zadnych overtime bo calkiem obetna a wtedy nie ciekawie bedzie.
dobrze mieszkac kolo lidl tanio mozna zakupy zrobic,ale najfajniej to kolo takiego parku,zazdroszcze wam:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
pogoda swietna tylko spacerowac z dziecmi:-):-)
dżoanko sliczne dzieki sprawdze moze ktorys sie nada dla mojego babla bo caly problem w tym ze on jest jeszcze maly i nie wszystko mozna wyprubowac zobaczymy:-):tak:
milego dnia wszystkim
 
reklama
Cześć WAM

Martuś tak my również chodzimy do kościoła do Doncaster,jak kiedyś zobaczysz takiego małego siwka o dużych brązowych oczkach to mój Kubuś a jeśli do tego będzie biegał fo całym kościółku,frzewracał sie i krzyczał to już wtedy nafewno MY:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

Fiękną mamy dzisiaj fogodę i fodobno ma być taki cały tydzień.
Dzisiaj wybrałam się na sfacer na flac zabaw z dzieciaczkami,wykończyły mnie.

Troszkę się martwie Davidkiem cały dzień fłacze a to do niego niefodobne zwłaszcza że nie fomagało nawet noszenie na rączkach,martwię się żeby nie dofadło go jakieś chorubsko:-:)-(.Teraz zasnął,więc szybko w międzyczasie wykąfać Kubusia,a fotem nastęfny do kolejki. I tak kładę się sfać koło 23.00 raz fużniej a czasem uda mi się fołożyć kafkę wcześniej.

To słodkich snów mamuśki;-);-);-);-);-);-)
 
Do góry