reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Doncaster

hejka dziewczyny!!
ja z dziciakami walcze jeszcze z wirusem hehe ale damy rade;-)
teraz tydzin wolnego Pati ma wiec bedziemy sie kurowac.
goldenko twoja corunia rosnie jak na drozdzach,sliczna jest.Wspolczuje wam naprawde nie wesolo macie,ale nie zgodze sie z tym ze wszedzie tak jest uciekajcie z tamtad przeciesz macie dziecko po co je narazac na niebezpieczenstwo lub stres,zobacz wiele z nas mieszka w roznych miejscach ale nie slyszalam o czyms takim tu w Doncaster.pomyslcie o tym,powodzenia:-)
pozdrawiam.:blink:
 
reklama
czesc dziewczyny Goldenko masz przecudnego skarbeczka w domku:tak: jedno co Ci napisze to zmiatajcie mieszkać gdzies indziej-Ja również nie spotkałąm się z jakimikolwiek objawami agresji ze strony anglików więc może faktycznie pomyślcie o Doncaster:-)
kiepska mamy pogode ale najważniejsze, ze nie pada:tak:pozdrawiam papa
 
Tak tak Goldenko a najlefiej to do Adwick!!!!!
No dobra niech będzie do Woodlands,może wtedy będzie łatwiej nam się sfotkać,chyba że znowu wfadniemy na siebie w sklefie:-):-):-):-)
 
hejka
No pogoda nieciekawa ale wazne ze ciepło w miare dzis:tak:
Goldenko fajnie ze sie odezwałas, i faktycznie pomysl o przeprowadzce, bo ja mieszkałam i w Soth Elmsall i teraz w Doncaster i nie było takich rzeczy:szok: sliczna ta Twoja malutka:-)
zdrówka zycze i miłego dnia, pozdrawiam;-)
 
Goldenko
czy zgłaszaliście sprawe na policje?Nam niedawno wybito szybe koscią i zgłosilismy na policję, oczywiście wykrycie kto i dlaczego było nie możliwe ale policja sprawę założyła i jak przyjechali to ;pytali czy nie było innych spraw tego typu , ktore świadczyly by o przejawach rasizmu wobec nas.Powiedzieli że kazda tego typu sprawę mamy zglaszać,nie powiem żebyśmy mieli jakieś problemy prawdopodobnie były to jaieś gówniarze z sasiedztwa ale zobaczyli kilka razy policje pod domem i póki co jest spokój, acha w maju np ukradli nam dwa rowery z pod domu i sprawa tez na policję i na drugi dzień, rowery znalazly sie pod domem.Ja powiedziałam mojemu że po to jest policja żeby interweniowała a gówniarze widzieli że sie nie damy.Nie piszesz czy tymi jajkami to starsi czy młodsi rzucali,bo koleżance ostatnio jakieś gówniary twrdymi gruszkami rzucały po patio więc ona do rodziców postraszyła policja i spokój ,nawet się nie zbliżaja.A tak poza tym to może faktycznie pomyśl o zmianie adresu:-)
 
Cześć dziewczyny.

MAm małe fytanko,muszę wybrać się do dentysty a nigdy wcześniej nie byłam( tutaj oczywiście;-) ( wiem że do roku fo urodzeniu dziecka ofieka dentystyczna jest za darmo więc chciałabym to wykorzystać a zostało mi niewiele czasu.
Chodzi o to że nie wiem gdzie się mam zgłosić czy zasady frzyjmowania są te same co do frzychodni czyli w rejonie w którym się mieszka.:confused:
Fomóżcie.

Miłego weckandu I Waszym rodzinkom:-):-):-):-):-)
 
Zeby iśc do dentysty musisz być najpierw do takiego zapisana , czyli wybierasz go tam gdzie przychodnie, jak na dzień dzisiejszy to nie wiem jak jest ale my od lutego czekamy na wolne miejsca w jakieś przychodni , proponowano nam np .w Mexboro i innych miejscowościach za Doncaster,ale to za daleko i bardziej nas urządza abysmy wszyscy byli w jednej przychodni.Mam koleżankę która jest tu stomatologiem i wiem od niej że zapisanie się do dentysty graniczy z cudem.Moze ci się uda skoro chcesz sama się zapisać my z naszą piątka nadal czekamy na cud wolnego miejsca w przychodni:-)
 
Dziewczyny a ja mam w domu jakiegos wirusa,mój mąż od tygodnia kaszlał jakby płuca miał wypluć od dwuch dni jakaś tam temperetaura, więc dawałam mu 4x dziennie po dwie tabletki paracetamolu a ten dziś cała noc 40 stopni ,kaszel wymioty gorączka nie chce spadać już nie wiem co robić...gorzej jak z dzieckiem ,tylko że jak to jakiś wirus to mi dzieci potem polecą.:no:
 
Hejka
Anetko leki na grype, gripex itp. albo lekarz, mi to wyglada na grype niestety z taka temperaturą, albo zapalenie płuc wtedy tez wysoko sie goraczkuje i sa wymioty:-( zdrówka zycze i pozdrawiam
 
reklama
Anetko wsfułczuje nie ma chyba nic gorszego niż chorego merzczyzny w domu.Mojego też zaczyna coś fowolewać,czasem sobie kaszlnie i ubolewa że męczy się tak okrofnie hehehe.

Miłej niedzielki,fogode mamy niech to:-:)-:)-( to może humorki będą lefsze
 
Do góry