reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Częstochowy JEDNOCZMY SIĘ :)

Nulini, zdjęcie jest zawsze, ale niekoniecznie dobrze na nim wyglądam...oczywiście cv wysyłam w pdf-ie. Podeślę Ci to sama ocenisz i powiesz czy powinnam coś poprawić
 
reklama
Mnie też wypadałoby zrobić małemu album, ale jak tylko otwieram folder ze zdjęciami, to ogarnia mnie bezradność. Od początku nie robiłam porządku w zdjęciach i jest tam poplątanie z pomieszaniem. Ale muszę wziąć się w garść.

Mam do Was pytanie. Zostaliśmy zaproszeni na chrzciny i nie mam pojęcia ile daję się pieniędzy, czy może jakiś prezent? My nie robiliśmy chrzcin, więc się zupełnie nie orientuje. Idziemy do dziewczynki.
 
Beti, właśnie PDF to najlepsza opcja! :) Niech Ci P zrobi kiedyś zdjęcie, jak będziesz w pełnym makijażu, na tle ściany, żeby nic nie było w kadrze i przerób na sepie albo czarno-białe, bo na takich lepiej się wygląda ;)

Patrycja, moim zdaniem każdy chcę kasę, ale ja bym dała coś z biżuterii. Na chrzciny to wypada złoto, Apart ma piękne dziecięce kolekcje, Młoda dostała kolczyki i wisiorek i łącznie to kosztowało ok. 200zł. Jak dasz 200zł w kopercie, to nie wiadomo, czy się rodzice nie obrażą, że za mało, a tak biżuteria jej zostanie na pamiątkę :) Ja mam w zdjęciach idealny porządek, posegregowane latami, miesiącami i dniami, więc nawet w albumie mam układ chronologiczny :)
 
Patrycja, może otwórz folder ze zdjęciami i "rozmieść ikony według" "zmodyfikowany", choć z grubsza zrobisz porządek
Co do chrzcin i w ogóle imprez, to niby należy dać tyle ile płacą za osobę+ kasa dla dziecka. Ja ostatnio zadzwoniłam do lokalu z zaproszenia i się spytałam ile kosztuje u nich wesele i już :)
Innym razem jak byliśmy w dołku finansowym to kupiliśmy śliczne złote kolczyki w lombardzie.

Nulini
, to ja juz lepiej zgłoszę się do brata z tymi zdjęciami, bo jak P zrobi mi foty to będzie na nich głównie ściana ;)
 
Dziękuje dziewczyny za odpowiedzi. Kupimy jakiś komplet biżuterii, tylko kurde, ja tak nie lubię złota:no: Jeszcze kupię to pudełeczko do odcisków rączek. Z kasy to się rodzice cieszą, impreza jest w domu.

Zdjęcia mam ułożone chronologicznie i podzielone na aparaty, ale tyle tego jest! Po prostu zgrywałam na dysk bez przeglądania, dużo podobnych, poruszonych itp. Ale muszę przyznać, że mnie zmotywowałyście odrobinę:-)

Kupiłam jednak srebro
DSCF5654.jpg2323194_1.jpg
 

Załączniki

  • DSCF5654.jpg
    DSCF5654.jpg
    42 KB · Wyświetleń: 22
  • 2323194_1.jpg
    2323194_1.jpg
    16,9 KB · Wyświetleń: 25
Ostatnia edycja:
Patrycja, bardzo ładne! Gdzie kupiłaś i za ile?


A ja mam smuteczek :( Właśnie dostałam maila, że wygrałam konkurs i zostałam zaproszona na weekendowe szkolenie z nową Skodą Octavią.
No supcio. Tylko że to szkolenie jest w Opalenicy, jakieś 310km od domu. I to w przyszły weekend. I to tylko jednoosobowe.
Jeszcze nie mogę w to uwierzyć. Fajnie, zakwaterowanie i wyżywienie zapewnione, szkolenie na pewno będzie MEGA, bo Skoda robi fajne szkolenia, no ale co, sama pojadę? Nic z tego :(
Przejazd samochodem to 250zł. Przejazd PKP i PKS (bo nie ma połączeń bezpośrednich) to jakieś 200zł plus jakieś 10 godzin jazdy. A gdyby Robert miał ze mną jechać, to jedna noc w hotelu kosztuje 310zł. Szlag mnie trafia, bo ogromnie bym chciała pojechać, ale co zrobić :(
 
Kupiłam w Kruku, wyszło prawie 200 zł. Może trochę za świecące, ale mam nadzieję, że się spodoba.
Nulini, nie odpuszczaj takiego wyjazdu, odpoczniesz trochę od obowiązków.

P1020112.jpg
Życzymy Spokojnych Świąt
 

Załączniki

  • P1020112.jpg
    P1020112.jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 20
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry