reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Częstochowy JEDNOCZMY SIĘ :)

Zastanawiam się nad modyfikacją mojego cv...może by tak pominąć studia i nawymyslać coś ciekawszego?? podobno i tak nikt tego nie sprawdza..albo wiem- wstawię zdjęcie w bikini!!! - albo nie, bo się wystraszą....kurczę..
 
reklama
Beti, tylko później musisz się na pamięć nauczyć ściemnionego życiorysu, żeby Cię nie zagięli ;)

dorota, spóźnione STO LAT!!!


Właśnie zamówiłam wywołanie 300 zdjęć... To tylko 2012 rok! Jeszcze muszę domówić 50 zdjęć z 2011, ale to już osobno :) Nie mogę się doczekać, aż przyjdą! :D
 
Cześć kochane wpadłam się pochwalić 23 marca o 11.30 urodził się nasz synek Maksymilian ważył 3660 i miezy 55 cm. Zdjecia dodam jak tylko wrocimy do domku bo nie mpge z kom tu dodac. :)
 
ANIU serdeczne gratulacje :tak:.

BETI tys jest boska :-D.


Ja melduje ze zyjemy,wczoraj mialam wolne wiec dzien rodzinnie spedzony.Ja juz chce wiosne bo u mnie w pracy pustki bo nikt nie chodzi zjesc kebaba w takie mrozy a i moj siedzi w domu jak taka pogoda a za 6 zl za godzine jak ja tylko pracuje to daleko nie zajedziemy
unhappy.gif
,masakra jakas wam mowie,ja nadal chora,oliwka zakatarzona,alanek jeszcze sie 3 ma .

Pozdrawiam was serdecznie
 
Beti daj znac czy CV zadziała :)
Aneczka super gratulacje szybkiego powrotu :)
Dorotko równiez spóźnione 100 lat !! Duzo zdrowia
Nulini i gdzie je wywołujesz tez mam całą pliczek do wywołania

U nas ok młody już bez kataru jakos szybko przeszło , ale ciagle kłopoty w rodzinie ehh no szkoda gadać . ;( . Młody urodziny miał w świeta wyprawiac ale chyba nic z tego nie będzie
 
reklama
aleksandra, a Ty już nie pracujesz przy tej kontroli jakości? Jakie problemy w rodzinie, stało się coś? :( Zdjęcia wykupiłam tutaj, wychodzi korzystnie, bo 77,80zł za 300 zdjęć z przesyłką, 0,26gr za odbitkę :) Cała Polska: www.uwolnijkolory.pl - pakiet 100 odbitek zdjęć w formacie 10 x 15 cm | gruper.pl

Beti, pamiętaj o dodaniu zdjęcia do CV! Jako osoba rekrutująca powiem Wam, że naprawdę ogromną różnicę robi zdjęcie i jego brak. Wiadomo, że każdy człowiek ocenia ludzi po wyglądzie, więc dobre zdjęcie to podstawa. I wygląd samego CV. Układ, czytelność, interlinie, pogrubienia, odstępy. Jak dostaję CV napisane w notatniku, z błędami, pisane ciągiem, to nawet go nie czytam...
 
Do góry