reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Częstochowy JEDNOCZMY SIĘ :)

Beti, nieźle Pola wymiata :D Ja czasem Tośce smaruję rzęsy, bo jak ja się maluję, to ona mi wchodzi na kolana i też chce "oko". Z pomalowanymi rzęsami wygląda NIEZIEMSKO, bo ma je aż do kosmosu i z powrotem, takie długie :D Ale sama nie próbowała, na szczęście :D


A ja nie mogę się doczekać weekendu, aż się oderwę myślami od pracy, bo jestem już kłębkiem nerwów... Ciągle coś nie tak, ciągle brakuje mi ludzi, normalnie już szału dostaję...
 
reklama
Nulini, nie zazdroszczę tych nerwów...
Ja też jestem cała wkurw...na bo Młoda reaktywowała lanie w gacie. Nie wiem czy to reakcja na moją środową pracę, czy może się podziębiła. Tak czy siak zalała mi kanapę i przykryła poduszką....
 
Cześć Dziewczyny,
Już marzec, okres rekrutacji w przedszkolach państwowych. Macie zamiar posłać dzieciaki od września do przedszkola państwowego? Jeśli tak, to do których przedszkoli aplikujecie?

Boje się że mój mały nie dostanie się do żadnego :( W przedszkolach takie oblężenie, że 3 latki mają najmniejsze szanse na dostanie się. Może wiecie do których przedszkoli w Częstochowie łatwiej się dostać?
 
Ostatnia edycja:
Czesc kochane :) dawno się nie odzywałam ale mase zamieszania, ja się w sumie dobrze czuje nic się nie dzieje za 10 dni planowo idę do szpitala i 25 będę miała cesarkę :) coraz mniej czasu już zostało :)
A zdjęcia nowego gniazdka już wrzucam teraz mogę sie juz pochwalić bo wszytsko rozpakowane i posprzatane :)
do przedszkola aplikujemy zobaczymy czy Niko sie dostanie :)
2.jpg5.jpg6.jpg10 (2).jpg10.jpg12.jpg14.jpg
 

Załączniki

  • 2.jpg
    2.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 31
  • 5.jpg
    5.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 27
  • 6.jpg
    6.jpg
    23,4 KB · Wyświetleń: 29
  • 10 (2).jpg
    10 (2).jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 28
  • 10.jpg
    10.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 27
  • 12.jpg
    12.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 28
  • 14.jpg
    14.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 28
Ja mam rowerek puky. kupiony tu w czestochowie w jakiejs hurtowni. juz nie pamietam nawet gdzie. mloda smigala jesienia juz na nim. a teraz poki co czekamy na pogode i lzejsze ubrania:-)
 
ASIU ja nie posylam alankaa do przedszkola bo mi sie to nie oplaca,ja pracuje popoludniami a przedszkole do poludnia wiec musialabym placic za przedszkole i niance,oliwka od wrzesnia idzie do zerowki .POWODZENIA .

ANIU mieszkanko sliczne :tak:,no to juz zaniedlugo przywitacie 2 malenstwo :tak:,3 mam kciuki.

NULINI i jak stres puscil? odpoczelas troche?odreagowalas?

BETI i jak siusianie Poli? jak z praca?co u Ciebie?

Jesli chodzi o moja prace to od wtorku do piatku pracowalam caly czas i po cale dnie.W czwartek szef powiedzial ze w piatek zamyka i ja jak przyjde do pracy to mam nie sprzedawac tylko sprzatac i pakowac
unhappy.gif
.
To sie dowiedzialam w czwartek,jak wrocilam to weszlam sobie na tablice i bylo ogloszenie do kebaba a teraz tez pracowalam w kebabie
biggrin.gif
i w piatek czyli wczoraj jak szlam do ksantosa to zadzwonilam tam i umowilam sie.Pojechalam do pracy ,zaczelam pakowac,pozniej reszta przyjechala i szef wiec ja sie urwalam i pojechalam na rozmowe w sprawie pracy ,Bylam tam 3 godziny,pokazalam co umiem,poznalam szefa nie polaka hihihih, i dowiedzialam sie ze mam ta prace.Z tamtad pojechalam znow do starej pracy pomoc dziewczynom.Wrocilam do domu o 19 a o 21 zas bylam w nowej pracy na przyuczeniu.Dzis mam wolne i od jutra pracuje w nowym kebabie.Zarobki mniejsze i inne warunki bo praca od godz 17 do 1 w nocy,ale ja lubie pracowac wiec zadowolona jestem i szczesliwa ze znalazlam nowa prace w ostatni dzien pracy w starej firmie
biggrin.gif
.

Dzis mnie cos przeziebienie rozklada wiec dzis sie oszczedzam i staram sie kurowac.Bylam tylko z dziecmi 2 godzinki na dworze,kupilam sobie torebke bo za tydzien mam urrodziny
biggrin.gif
i sprawilam sobie sama prezencik hihihih.Dzieci ok,zdrowe odpukac.
 
reklama
Hej dziewczyny znalazłam dosłownie chwilkę aby usiaśż na forum i cos skrobnąć
Aniu mieszkanie świetne , teraz tylko szczęśliwego rozwiązania
Nulini jak było ? Lepiej juz ze stresem ?
Dorotko super , że udało ci się tak szybko prace znaleść. duzo zdrowia
Asiu ja mamzamiar posłać ale nie wiem co to będzie z tego wądpie ze 2,5 roczne dziecko sie dostanie wiec na przyszly rok predzej zadzialam

Mnie zlapal katar wogole duzo sie dzieje ale malo czasu na pisanie . trzymjcie sie cieplo i oby wiosna zagoscila na stale:)
 
Do góry