reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Częstochowy JEDNOCZMY SIĘ :)

My rowerek biegowy kupiliśmy w Tesco, Milly Mally, Młodej się podoba, ale czekamy na ciepełko ;)

Dorota, to ładnie jesteś zarobiona :D Super, że tak Ci się udało z tą pracą!

Ja już wypoczęłam, niedawno wróciliśmy z Tarnobrzega, bo byliśmy u znajomych na weekend i jutro znowu "szara rzeczywistość", na szczęście na najbliższe miesiące mamy dużo planów, więc nie będzie czasu na nudę i rutynę ;)
 
reklama
No, nie zaglądałam tu ostatnio, a tu proszę- jaki ruch!!! :)
Dorotka, gratulacje nowej pracy!!! Napisz jak Ci idzie i gdzie pracujesz??? Z sikaniem to była kilkudniowa awaria..już dawno wszystko wróciło na szczęście do normy :)

Ja dowiem się w środę czy Młoda dostała się do przedszkola. Ciekawa jestem, za co ja je ewentualnie opłacę skoro ciągle nie mogę znaleźć pracy...Dowiedziałam się w sekrecie, że u nas w sklepie szukają pilnie jednej osoby...praca na dwie zmiany, świątek piątek i niedziela, 5-14, 14-23...noszenie dostaw, worków z ziemniakami itp itd.. zero dopłat za pracę w niedziele ....1.250 na rękę...ręce opadają..przecież to co bym zarobiła to musiałabym oddać niańce..
Tak więc pieczołowicie pielęgnuję moją cudowną depresję...ot, co robię...
 
Ostatnia edycja:
Beti, to jest porażka, jak w tej chwili traktuje się pracowników... Na szczęście publiczne przedszkole to nie jest jakiś masakryczny wydatek, przynajmniej u nas, liczą jakieś 200-300zł miesięcznie... Ja się dowiem w kwietniu, czy się Młoda załapała od razu, czy dopiero na listę rezerwową...
 
WITAM nowa mame,napisz cos wiecej o sobie :tak:.

ALEKSANDRA pracujesz? jak tam?

BETI niestety to sa nasze realia,ja tez charuje swiatek piatek i niedziela po 8 godzin od godziny 17 do 1 w nocy i raz w tygodniu od 24 do 6 ,spie po 3 lub 4 godziny bo wracam do domu przed godzina 2 w nocy a o 7 wstaja moje dzieci wiec musze wstac z nimi,funkcjonowac,posprzatac,ugotowac i dziecmi sie zajac i zanim wyjde do pracy to juz zmeczona jestem,ale ja lubie chodzic do pracy nawet jak zarobie 1100 zl i oddam troche niance ,ale ja sobie teraz nie wyobrazam siedziec w domu z dziecmi,chyba bym oszalala :tak:.W nowej pracy ok ,tylko moj organizm musi sie przyzwyczaic do nowych godzin itp.

ja pracowalam od niedzieli do 1 w nocy codziennie,a wczoraj do 23,dzis i jutro wolne ,wiec przyjechalam dzis rano z dziecmi do rodzicow do rybnika.

Tak po cichu sie przyznam ze dzis koncze 30 lat :szok:,urodziny spedzam u dziadkow ,prezenty dostalam ,czuje sie jak nastolatka hihihi ale zmeczona jestem jak 60 latka hihihihih.

Ja od tygodnia chora ale w pracy mam zimniej niz w tamtej wiec sie nie dolecze poki nie bedzie cieplej,oliwka odemnie dostala kataru,alanek narazie sie jakos 3 ma :tak:.

W niedziele o 6 rano wracam do domu bo na godzine 14 do pracy:-p.
 
Aleksandra, ja też co wiosnę mam chandrę/ stany depresyjne- szczególnie w tym roku!
Dorotka, przerąbane masz te godziny- tyle pociechy że mało na niańkę wydasz bo pewnie z Mężem się mijasz w drzwiach. Daleko masz do pracy???
***********WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN STARA DUPO ;D*****************

I jeszcze hicior!!!!!!!!!!!!!!!!!! POLA JEST NA LIŚCIE PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA!!!!!!!!!!!!!!!!!! BĘDĘ ŻYĆ!!!!!!! Od września będę żyć!!!!!!!!!!!
 
Dorotko, sto lat! Powodzenia w nowej pracy, będzie dobrze.

Witam nowe mamy, udzielajcie się, może wątek odżyje.

Przeglądałam rowerki i dla Oskara musiałabym kupić z najniższą z możliwych wysokością siodełka, nie ma za dużego wyboru. Poczekam, aż trochę podrośnie.

Beti, cieszę się, że Pola załapała się do przedszkola. Na pewno znajdziesz pracę.

Aneczka to już chyba na porodówce.
 
Ostatnia edycja:
reklama
PATI wlasnie watek nasz musi odzyc :tak:,

BETI super ze Pola dostala sie do przedszkola,moze wtedy znajdziesz jakas prace i to sobie jakos poukladasz,pamietaj dla chcacego nic trudnego .

Dzis jeszcze z dziecmi cieszymy sie dziadkami a jutro po godzinie 6 rano musze juz jechac autobusem bo jutro na godzine 14 do pracy :tak:

Dziekuje za zyczenia,fakt stara dupa ze mnie,ale powiem wam wczoraj poszlam spac po 21 ,dzis wstalam przed 8 ,spalam z przerwami ale powiem wam wyspalam sie super i super sie przez to wyspanie czuje .
 
Do góry