reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Częstochowy JEDNOCZMY SIĘ :)

reklama
LOONA popieram dziewczyny,nie stresuj sie tym nocnikowaniem,nauczy sie napewno,musisz dac na luz :-)

ALEKSANDRA i jak ci idzie w pracy ????????

BETI kochana nie moglam sie rozlozyc na kanapie z drinkiem bo przy moich tabletkach alkoholu nie moge pic hihihih, a i robota sie sama w domu nie zrobilaby hihihih,musialam wykorzystac ze nikogo w domu nie bylo wiec mieszkanie mega wysprzatalam,okna wszystkie,kurze wieksze i mniejsze,pran kilka,ciuchy przebralam ale i tez mialam czas polezec i odpoczac :-).

Wczoraj poszlam spac o 22 a dzis spalam do 8 a pozniej do 11 drzemalam hihihih,dzis odpoczywam,zaraz ubiore sie i ide do reala do apteki bo ta glowa nie moze przestac mnie bolec :-(,we wtorek mam wolne i ide do psychiatry po zmiane tabletek na inna dawke bo po tych co ostatnio mi przepisala to wiecznie glowa mnie boli,juz nie daje rady :-(.

Dzis po 17 jade na pks po mojego i dzieci,przyznam ze ta cisza i spokoj mi pasuja ale juz sie stesknilam za dziecmi.
 
Dorota, grunt że dzisiaj dychłaś. Fakt- ciężko o relaks w zabałaganionym domu ;)
Jak boli Cię głowa po tych tabsach to koniecznie trzeba zmienić- chyba na każdej ulotce tak jest napisane, że jeśli mamy wrażenie za słabego lub za mocnego działania leku to trzeba to zgłosić lekarzowi.
Wczoraj w tv oglądałam jakiś program o depresji, i tam gadali że jedynym skutecznym sposobem leczenia jest połączenie psychoterapii i tabletek..same prochy to za mało.
 
witajcie ja nei panikuje z nocnikiem tylko bylam ciekawa czy macie jakies metody:) boje sie tylko ze mala zacznie wstrzymywac bo tak samo bylo z moim chrzesniakiem i az w szpitalu wyladowal wiem ze kazde dzidzi jest inne ale czasem cos moze pomoc i wole probowac niz nic nie robic a potem sobie w kasze dmuchac.

dorota123456789 gdzie ty tak pracujesz po 12h zarobisz sie dziewczyno, ja zaczynam poszukiwac pracy ale juz widze ze nie bedzie latwo masakra
pozdrowionka dla wszystkich
 
aneczka, wrzuć fotki Waszego gniazdka :)


Ja się nie odzywam, bo jakoś nic ciekawego się nie dzieje... W górach było super, odpoczęliśmy trochę, teraz mam za sobą "gorącą" środę, bo pierwszy raz wyszły mi braki w dystrybucji przy kontroli zewnętrznej i musiałam wyjaśniać reklamacje, a wczoraj pierwszy raz w życiu sama rozliczyłam PITa, przez neta, oby dobrze ;)

Za tydzień w sobotę jadę do Torunia na 3 spotkanie forumowe i już się doczekać nie mogę, bo ma być nas rekordowa ilość, 19 bab! :)

A za 2 tygodnie jedziemy na weekend do Tarnobrzega do znajomych, więc marzec zapowiada się intensywnie :)
 
ANIU myslalam o Tobie ostatnio :tak:,jak sie czujesz? na kiedy masz termin porodu?jakie imie wybraliscie?jak na nowym mieszkaniu?

NULINI no no u Ciebie intensywnie w wyjazdach itp:tak:super.


My zyjemy,ja zapracowana,dzis mialam wolne wiec dzien leniwie w domu z dziecmi,spotkalam sie z nasza BETI i POLA :tak:bylo super,spacerek zaliczony:tak:.Od jutra 4 dni praca wiec wpadne jak bede miala chwile czasu.
 
dorota, tak, u mnie jak i u Ciebie, ciągle w locie :)


Znowu mam nerwy, zrezygnował mi facet, który roznosił 3 tereny i znowu nerwówka z szukaniem ludzi, masakra... A wydawało się, że to taka miła, łatwa i przyjemna praca :/
 
Dorota, miło było się spotkać :) tak mi się marzy kiedyś spokojna kawka bez dzieci...tak żeby można było pogadać na luzie...chyba niewykonalne :/
Aneczka, jak się czujesz?????

Moja wspaniała córka wczoraj wieczorem zaszyła się w łazience i zrobiła sobie pierwszy w życiu makijaż oczu- i to moją najdroższą maskarą, niemal po ciemku... powiem Wam że miała pomalowane dolne i górne rzęsy obu oczek, przy czym nawet się nie upaprała...szczękę zbierałam z podłogi pół godziny...
 
reklama
Do góry