reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Częstochowy JEDNOCZMY SIĘ :)

reklama
BEATA dzieki :tak:.

ASIU od ktorej do ktorej masz te szkolenia?ciesz sie ze odpoczywasz od dziecka hihi,ja tez na nic czasu nie mam ale odkad pracuje bardziej doceniam czas spedzony z dziecmi i wiecej sie z nimi bawie.Jakby nie bylo to odkad pracuje spedzam czas z dziecmi lepiej,tzn lepiej jest ten czas zagospodarowany :tak:.

Ja jutro ide do reala tu kolo mnie na szkolenia na kasy,chce zobaczyc czy pociagne 2 prace na pol czy na 3/4 etatu,ide obadam,jak nie dam rady to zawsze moge zrezygnowac a jak dam rade w 2 pracach to super,dodatkowa kasa sie przyda zwlaszcza ze ja w swojej pracy mam duzo wolnego :tak:.


Oliwka dzis u dentysty byla bardzo dzielna:tak:,Kolo 17 pojechalismy wszyscy do mojej kolezanki z pracy,dzieci sie super bawily a i nam sie spotkanie bardzo fajnie udalo:tak:.
 
U nas w rodzinie grypa m. lezy z grypą jego bracie grypa, szwagierka jej dzieci grypa , tescie grypa tylko ja i młody jakoś się trzymamy . :)
Ide dalej ogrniac mieszkanie teraz 2 dzieci na głowie masakra
 
ALEKSANDRA to prawdziwa epidemia grypy u was,obyscie Ty i maly sie nadal zdrowo trzymali :tak:.

BEATKO i jak na sanki poszlyscie?jak bylo?

Ja dzis wzielam moje na sanki i doszlam z nimi do przchodni na bilans i szczepienie alanka bo on do tylu ze szczepieniami,jest zdrowy wiec mi go zaszczepili.Na bilansie tez wszystko ok.

OLIWKA 95 cm i 14 kg
ALANEK 93 cm i 15 kg

Teraz pojedlismy zupe ,i ja przed 14 wychodze do pracy do reala,dzis pierwszy raz az sama jestem ciekawa jak to wyjdzie :tak:.



W realu bylo fajnie,2 godzinki sobie posiedzialam i pokasowalam,idzie mi to mysle sprawnie
biggrin.gif
. Jeszcze 2 lub 3 dni szkolenia,pozniej test i jak cos to mozna zaczynac prace
biggrin.gif
.
Od jutra przez kilka dni bede miala niezly maraton ale z biegiem dni powinno i sie to uspokoic
biggrin.gif
.

Jutro jak wyjde z domu po 8 rano to wroce po 20 bo od 9 do 16 jestem w ksantosie a od 17 do 20 w realu na szkoleniu
wink2.gif
.
Bedzie dobrze,teraz przez to szkolenie bede miala takie napiete i w ksantoie mam bardziej napiety grafik bo szefowa na urlopie
biggrin.gif
.
 
Ostatnia edycja:
Dorotko, wpadłaś w wir pracy na maxa:) Życzę dużo siły.

Oskar od świąt lekko przeziębiony, coś nie chcę mu przejść na dobre. Przed Nowym Rokiem sam się odstawił od piersi, w końcu przesypia dzięki temu noce. Ja jeszcze chyba z przyzwyczajenia się budzę:-)
Mojemu do pracy przybłąkała się kotka i zabrał ją do domu:szok: Porozwieszałam ogłoszenia, ale nikt się nie zgłosił. Pierwsze dwa dni było ok, ale teraz Oskar jej strasznie dokucza, jak się nie uspokoi będę musiała ją zawieźć do schroniska:-( Cały czas za nimi chodzę i pilnuję, żeby się nic złego nie wydarzyło.

Asiu, moja mama też brała udział w tych szkoleniach, ponad dwa miesiące, wytrwałości. Kubuś już lepiej w przedszkolu?

Nulini, tort wygląda smakowicie.

Życzę wszystkim dużo zdrowia.
 
reklama
BETI dzieki ale ogolnie nie bedzie zle ,teraz mam tylko kilka dni bardziej w pracy ale pozniej bedzie juz lzej :tak:.

PATRYCJA mam nadzieje ze Oskar nie bedzie dokuczal kotu :tak:.

ALEKSANDRA duzo zdrowka .

No i przezylam dzien pracowy :-D,najpierw do godziny 16 w ksantosie :tak:bylo ok,pozniej 3 godziny w realu i tez bylo ok :tak:.Do domu wrocilam po12 godzinach,bylo cos kolo godz 20,15 jak dotarlam do domu,pobawilam sie a raczej powyglupialam z dziecmi,uspalam alanka,pomylam podlogi,pranie mi sie pierze,zupa sie gotuje na jutro:tak:,ja jem kolacje,poczekam na to pranie,powiesze,dokoncze zupe i nyny bo jutro rano zas do pracy i zas wroce po godz 20 :tak:,jak narazie jest ok,ja sie czuje jak ryba w wodzie,czuje sie dobrze :tak:.

Milej nocy
 
Do góry