reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Częstochowy JEDNOCZMY SIĘ :)

MACIE racje z tymi przedszkolami.Nasze dzieci wiekowo nadaja sie do rzedszkola panstwowego ale kryteria aby sie dostaly sa ciezkie.
Ja tez w marcu bede zapisywala alanka ale czy sie dostanie to nie wiem,ja rowniez nie mam znajomosci w przedszkolach czy szkolach.Oliwka idzie napewno od wrzesnia do zerowki ,alana bede starala sie zapisac do 3 latkow,niby oboje teraz pracujemy wiec obadamy czy sie dostanie czy nie :tak:.

Moja Oliwka jak mialam rocznikowo 3 latka to tez sie nie dostala do przedszkola,wtedy bylismy w rybniku ,ale w czesrwu byl 1 dzien czy jakos tak dodatkowego naboru,i wtedy po wielu telefonach i wielu rozmowach z dyrektorkami dostala siedo panstwowego przedszkola w wieku niecale 3 lata,i to jak ja nie pracowalam wiec cuda sie zdazaja heheheh:-D.

Ja zaraz dylam do pracy,dzis caly dzien w pracy bede,glowa to mnie od wczoraj boli :baffled:,wzielam tabletke moze przestanie.

MILEGO DNIA
 
reklama
Mam tylko nadzieje że w marcu będzie elektroniczny nabór do przedszkoli, tak jak w zeszły roku. Bo nie chce mi się osobiście chodzić po przedszkolach.
 
Hej :) Z ta praca normalnie smieszni ludzie babka siedziała w laptopie i zadawała pytania typu co wiem o ich sklepie, co bedzie modne wiosna -lato no a ja gały jak 5 zł :D:D
Cóż rózne maja wymagania :)

Asiu bedzie corz lepiej
Aneczko zdrówka i cierpliwosc i
Ja poki co nie wypowiadam sie o przedszkolu albo posle w tym roku mlodego albo dopiero w przyszlym :)
 
Wyczytałam na jednym z blogów. Dobrze, że mieszkamy sami i teściowa jest u nas bardzo rzadko:)


- Ewuniu, ja tak pomyślałam sobie… może powinniście małego dokarmiać…?
- ?... Mam pokarmu tyle, że mogłabym uratować dzieci Trzeciego Świata. Dlaczego miałabym dokarmiać?
- No bo tak płacze…
- Płacze, bo to dla niego jedyna forma komunikacji z nami. Poza tym nie można powiedzieć żeby „tak” płakał. Ot, zdarza mu się.
- Bo XYZ popełniła ten błąd i jej mała płakała i płakała, po prostu była głodna… Może twój pokarm też jest niekaloryczny? Może mały się nie najada?
- Przybiera na wadze w zastraszającym tempie. Pediatra mówi, że wręcz przejada się. - Zastanów się, może jednak warto…

*
- Nie dawaj mu smoczka, po co? Potem będzie problem z odzwyczajeniem!
- Moja mama nie miała problemu ani przy mnie ani przy siostrze. A póki co smoczek bardzo uspokaja, wycisza. Dzieci lubią ssać, a nie mogę ciągle, kiedy Młody chce possać, wywalać na wierzch biustu…
- No nie wiem…

*
- Nie za grubo ubrany? Nie spoci się?

*
- Czy on ma na sobie TYLKO to?? Przecież jemu może być zimno!

*
- Ty tą dietę masz taką rygorystyczną, czy on dostaje czego potrzebuje?
- Spokojna głowa. Jakbym czegoś nie zjadła w dostatecznej ilości – wyciągnie sobie ode mnie. Nie jem wapnia? Wyssie z moich kości. I tak dalej. Moja dieta najwyżej zubaża mój organizm, nie jego.
- Może warto dokarmić?....


*
- Śpi z wami?? Wielki błąd! Potem już się nie odczepi!
- Pozwól, że będę sama decydowała gdzie śpi. Jestem potwornie zmęczona i nie będę do każdego kwęknięcia wstawała z łóżka, bo wtedy już nawet drzemek się pozbawię.
- No to zobaczysz jaki będzie problem później…
*

- Śpi na brzuszku??! Nie boisz się bezdechu?
- Na brzuszku jest najzdrowiej. Raz – dla bioderek, dwa – bezpiecznie w przypadku ulania.
- Ja bym się bała…

*
- Nie dźwigaj nic, po cesarce nie można! Maksimum 3 kilo!
- Młody waży prawie 5. Jak mam go nie dźwigać?
- Ojej…

*
- K. śpi w tym samym pokoju? Może lepiej żeby się wyspał do pracy i na jakiś czas spał w dziennym?..
- A ja? Kiedy ja się wyśpię? Kiedy się skończy mój całodobowy etat? On musi się wyspać do pracy? A kiedy ja się, *****, wyśpię do swojej pracy?
- …

*
- Pijesz kawę? Nie powinnaś…
- Daj mi receptę jak nie spać, nie pić kawy i trzymać się na nogach. Słabą piję.
- No ale kofeina…

... coś, *****, jeszcze?
 
U nas aż tak hardkorowo nie było, ale czasem też mam dość dobrych rad...

Ech, dopiero usiadłam... Od 8 rano na nogach, najpierw 2 godziny zakupów, a później w kuchni, bo dzisiaj wyprawiamy urodziny Młodej. Kręgosłup mi pęka ;(
 
PATRYCJA dobre :-D:-D:-D.
ALEKSANDRA no niezla ta rozmowa:cool2:.

ASIU ja tez mam nadzieje ze nabor bedzie elektroniczny :tak:.

NULINI i jak sie udaly urodzinki malej??????????


Ja po pracy,teraz 3 dni wolnego :tak:.

Witam niedzielnie,bylismy chwile na alejach z dziecmi bo szedl orszak 3 kroli ,na koniach itp.dzieciom sie podobalo.Teraz przyszedl znajomy z 2 swoich dzieci,wiec mam 4 dzieci w domu ,ale grzecznie sie bawia,nawet alanek nie chce isc spac z wrazenia hihihihih.

NULINI Alanek jak zobaczyl Twojego TORTA to powiedzial TITI ( co znaczy w tlumaczeniu KITI czyt.HELLO KITY )
 
Ostatnia edycja:
Ostatnia edycja:
reklama
ASIU dokladnie na godzine nie patrzalam ale bylo cos po 12 ,my bylismy na placu bieganskiego i tam byl ten orszak ale szedl wczesniej przez aleje :tak:.

BEATKO nie wiem co z wyplata,ma byc kolo 10 stycznia wiec moze w czwartek :tak:.

My wczoraj fajny dzien mielismy,najpierw ten orszak,pozniej do godziny 18 dzieciaki u nas byly,a o 19 do 20 na sankach bylismy przed blokiem na gorce,dzieci pozjezdzaly z sanek i radosci wiele bylo :tak:.

Dzis i jutro mam jeszcze wolne z pracy :tak:,dzis na 10.30 do dentysty z OLiwka :tak:.

BEATKO fajne te warsztaty dla dzieci,a wiesz gdzie to jest dokladnie? wyslalam do nich emaila,ja jestem w ten dzien w pracy akurat caly dzien ale jak cos to grzesiek moze isc z dziecmi jak beda jeszcze miejsca :-)

MILEGO DNIA .
 
Ostatnia edycja:
Do góry