reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Częstochowy JEDNOCZMY SIĘ :)

Dorota, Pola imprezowanie ma we krwi po mnie i mojej mamie :) W zeszłym roku też wytrzymała i o północy była jeszcze z nami przed domem :cool2:

Aleksandra, powodzenia- pierś do przodu! :)

Moja drugi dzień z rzędu śpi w dzień- wczoraj ją obudziliśmy po 15 minutach, dzisiaj po pół godzinie- bo jakaś jest podziębiona. Zresztą mnie też od 2 dni boli gardło :-(
I dodatkowo ma problemy z trzymaniem siku...albo się posika albo zleje...ręce opadają- średnio 1-2 razy na dzień...
 
reklama
ALEKSANDRA powodzenia z ta praca :tak:,czekamy na wiesci jak bylo;-),gdyby ci wypalila praca to moge polecic ci moja nianie bo ja na szczescie jak narazie jej malo potrzebuje(na szczescie bo mniej kasy musze jej w tedy zaplacic hi ).

NULINI a jak tam w Twojej pracy???????jak ci tam idzie????????/

BETI zdrowka dla Ciebie i Poli,ona pewnie spi przez to ze przeziebienie ,jak ma ochote sie zdrzemnac to moze jej na to pozwol tyle ile chce?najwidoczniej jej organizm tego potrzebuje:tak:,a popuszcza siku pewnie tez przez przeziebienie :cool2:.

U mnie po staremu,dzis tez ide do pracy na 14 do 21 :tak:,zaraz cos ogarne,pralka mi wiruje wlasnie,zrobie zupe dla dzieci i po 13 do pracy.Jutro wolne wiec dychne chwile :tak:.

Ogolnie grafik mam na caly miesiac i w styczniu mam 100 godzin do przepracowania,mam tak ze robie kilka dni pod rzad a pozniej mam po 3 lub wiecej dni wolnego a pod koniec miesiaca w ciagu 10 dni robie tylko 1 dzien a 9 dni wolnego :szok::-D,ale moze to i dobrze,zabiore wtedy dzieci do dziadkow do rybnika :tak:,milego dnia,aha ja mysle aby rozejzec sie za jakas 2 praca na pol etatu,moze na kasy ? obadamy :tak:
 
Beti, Tośka też od dwóch dni mi przysypia w dzień, ale daję jej 15-30 minut, bo usypia dość późno i wieczorem byłaby masakra...

Dorota, w pracy SUPER, dzisiaj dostałam wypłatę, za 2 tygodnie zapłacili mi jak za miesiąc, więc się cieszę przeogromnie :)
 
Mój mały od paru dni chodzi do przedszkola (prywatnego rzecz jasna, w państwowych nie przyjmują takich maluchów). Ja w tym czasie mam codziennie 8 godzinne (!) szkolenie z PUP. Musiałam go posłać do przedszkola bo nie miałam go z kim zostawić. Póki co źle znosi ten pobyt w przedszkolu :( mimo że spędza tam tylko4-5 godzin dziennie.
 
asia, a nie wolałaś dać Kubusia do żłobka? Tośka przez pierwszy tydzień o mało się nerwicy nie nabawiła, tak płakała za mną i Robertem, a później się przyzwyczaiła i chętnie zostawała z dziećmi. Ile płacisz za przedszkole? Bo ja się zastanawiam nad oddaniem Młodej :)


I po bilansie :) Antonina ma 92,5cm wzrostu i waży 13,5kg :) Pani doktor powiedziała, że jest bardzo wysoka i żeby się ABSOLUTNIE NIE MARTWIĆ mówieniem, bo jak jej powiem, że zaczynam panikować, to mi strzeli przez łeb :) Uspokoiłam ją, że ja wcale nie panikuję, bo wiem, jak jest, tylko wszyscy wkoło tylko gadają, że "Tosia już powinna mówić", to lekarka powiedziała, żeby takich, co tak mówią, albo olewać albo lać ile wlezie za głupotę :) No i oprócz tego wszystko w jak najlepszym porządku, wzrok, słuch, postawa ciała, stopki się już ładnie kształtują, więc wzorowo :)

Na kaszel nie dała nic, osłuchowo czyściutko, gardełko piękne, więc tylko Mucosolvan, bo szkoda faszerować lekami, skoro "nic się nie dzieje".
 
Ostatnia edycja:
Nulini, myślałam też o żłobku, ale żłobki są dwa razy droższe. Bo czesne w przedszkolu za pobyt dziecka w pełnym wymiarze (8-9 godz.) wynosi 380 zł a w żłobku o ile pamiętam było około 800 zł. Z racji tego że Kubuś chodzi teraz na połowę (4,5 godz.) to płacę 200 zł + stawka żywieniowa 10 zł/dziennie
Chodzi tam dopiero 3 dni ale płaczę przy rozstaniu bardzo :( Też się martwię że się nerwicy nabawi! Pani w przedszkolu mówi że w ciągu dnia też dużo płaczę... Chyba się nie długo załamię jak to się nie zmieni... :(

Wszystkiego najlepszego dla Tosi z okazji 2 latek! :)

images
 
Ostatnia edycja:
Sto lat dla Tosi. :-) ja na bilans dojde jak mloda wyzdrowieje bo tez ma kaszel, ale po dzisiejszym dniu jestem dobrej mysli ze sie pomalu konczy:-)
Asia a do jakiego przedszkola poslalas Kubusia?
 
reklama
KACZUCHA zdrowka dla malej .

NULINI super ze Tosia taka duzaaaa dziewczynka i ze wszystko jest ok :tak:, a z kim teraz Tosia zostaje jak Ty idziesz do pracy? super ze wyplata wplynela,ja czekam na swoja:-p.

ASIU rozumiem ze jest Ci zle ze Kubus tak to przezywa,ja tez bym to przezywala ale kochana daj mu troche czsu,ja mysle ze sie przyzwyczaji,i 3 mam kciuki,poczatki zawsze sa najgorsze :-(.


Witam piatkowo,wczoraj wrocilam po 22 z pracy,dzis na szczescie mam wolne ,jutro caly dzien w pracy od 9 do 20 lub 21 to zalezy od ruchu :tak:.W nastepnym tygodniu mam maraton w pracy bo szefowa na urlop idzie,ale dam rade hihihi.

Kurcze chcialam dzis gdzies wyjsc z dziecmi,myslalam o spacerze lub magocznej krainie ale tak wieje ze nasze wyjscie czarno widze :-:)angry::angry:,kurcze juz tak wieje od wczoraj i nic sie nie uspakaja,wieje i wieje az glowy moze urwac :baffled:.

Milego dnia
 
Do góry