reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Częstochowy JEDNOCZMY SIĘ :)

dorota, a powiedz mi, dostaniesz jakieś alimenty, czy się ex-mąż wymiga? Jak sobie radzisz? Gdzie teraz pracujesz? Rozumiem, że jest w Twoim życiu jakieś męskie wsparcie? ;) Myślę, że rozwód powinien przebiec szybko, o ile ex-mąż nie będzie Ci robił problemów...
 
reklama
Nulini tak mam przyznane sadowne alimenty na oliwke w kwocie 400 zł miesięcznie ktotych ex nie płaci,przez te kilka miesięcy co z nim nie jestem to nie dał mi ani 1 grosza :-(, jak będę teraz na śląsku to idę do sądu w żorach o duplikat orginalnego wyroku o te alimenty ale niestety będę czekała na to jakieś 3 tyg bo nie dają od ręki
:-( i z tym wyrokiem do komornika ,u komornika jakieś 2 lub 3. Miesiące czekania i dopiero z papierkiem od komornika do mops o alimenty z funduszu,czyli zanim cokolwiek dostanę minie jeszcze jakieś 4/5 miesięcy ,paranoja.

Tak na całe szczęście mam w życiu męskie wsparcie z którego jestem zadowolona i szczęśliwa oby tylko tak dalej :-),

Od połowy maja nigdzie już nie pracuje bo mi sie to nie opłacało,cala moja kasa szła na nianke,więc siedzę w domu
 
dorota, mam nadzieję, że uda Ci się to wszystko jakoś szybciej załatwić, bo faktycznie czekać pół roku na kasę to jakaś paranoja :( Błagaj urzędników, że nie masz za co żyć, bo ex-mąż to dupek i nie chce płacić... O jak dobrze, że się od niego uwolniłaś!!! Z całego serca życzę Ci wszystkiego, co najlepsze na NOWEJ DRODZE ŻYCIA :D
 
NULINI dziekuje Ci bardzo .

Witajcie dziewczyny czwartkowo,jakie plany na dzis macie ? ja wstalam niedawno,ogarne siebie i dzieci i mieszkanie i wyjde z nimi na dwor,wiekszych planow niestety brak,milego dnia
 
Dorotko, przeprowadziliśmy się bo zachciało nam się mieć więcej przestrzeni w mieszkaniu ;) Wynajęliśmy większe. Teraz zamiast na promenadzie to bywamy na skwerze solidarności. Ale tęsknie za tysiącleciem... centrum to jednak dzielnica nie dla mnie.
Dorota, a gdzie teraz mieszkasz?
 
Asiu ja mieszkam na ostatnim groszu,kamienice,nie jest tu za pieknie ale nie narzekam.

Ja dobrze wspominam 1000 lecie ale super to mi sie. Nie teskni,ja wmasnie lubie centrum :-)


Dziewczyny co tu taka cisza ?????????????? :-( ,

U mnie zmiany moja coreczka od wtorku zaczela brac hormon wzrostu , we wtorek rano bylismy ja dzieci i moj partner w klinice w katowicach na oddziale,tam mielismy wizyte u naszej pani doktor,oraz kupe papierkowych spraw,pobadala wstepnie oliwke,ja z nia porozmawialam.Pobrali jej bardzo duzo krwi do wszelakich roznych badan,na szczescie udalo sie pobrac z wenflona i to za pierwszym ukuciem,oliwka plakala ale ogolnie byla bardzo grzeczna i dzielna :-).
Dostala glukoze do wypicie,my przeszlismy szybki kurs podawania jej hormonu wzrostu,we wtorek ja jej podalam przy pielegniarce w szpitalu a tak to juz sama podaje w domu .

Hormon podaje sie poprzez zastrzyk w nozki,brzuszek lub pupe,oliwka wczoraj chciala brzuszek i byla bardzo ale to bardz dzielna :-).
hormon podaje jej kilka minut przed spaniem,musi on byc trzymany w lodowce i przewozony tez w lodowce.Na wtorek pozyczylismy lodowke ale musimy kupic taka mala lodowke turystyczna tylko skad tu na to wszystko brac kase ,lek super refundowany i dzieki Bogu ale igielki trzeba samemu kupowac,koszt na 3 miesiace to jakies 70-80 zl ,do tego co 3 miesiace wyjazd do katowic,kupno lodowki, a tatus oliwki wszystkim sie chwali ze on ma chore dziecko po to aby sie wszyscy nad nim litowali ale kasy to nawet 1 zl nie da wrrrrrrrrrrr.
Ale mam nerwy :-(.

No nic ja sie ciesze ze zaczelismy leczenie Oliwki , a ona to naprawde dzielna dziewczynka :-).

Wczoraj bylam u pediatry po skierowanie dla niej do ortopedy bo zauwazylam od jakiegos czasu ze zle biega a czasem nawet i chodzi i to trzeba sprawdzic i do neurologa na dalsz wizyte.

Powiem wam tak jak turner narazie objawia sie tymi zastrzykami ,przynajmniej dla mnie to bardziej mecza mnie te jej tiki nerwowe,ona robi to juz coraz wiecej,dochodza odglosy,klaskanie i krzyczenie,mowie wam jest czasem coraz gorzej :-(.

Wczoraj bylam z nimi juz nie pierwszy raz na basenie i tikowala non stop,jak tak na nia patrzalam z boku wsrod tych wszystkich dzieci to zaczyna sie rzucac w oczy ze oliwka jest chora wlasnie tymi jej minami,tym jej zachowaniem :-(,jest mi bardzo przykro z tego powodu.Boje sie ze bedzie sie to poglebiac bo wlasnie sie poglebia,ze w szkole z tym nie dadza sobie rade i wysla nas gdzie indziej,boje sie ze serio moze miec ten zespol TURETA :-(.

Sorki musialam troche pomarudzic,ale serio sie boje .

Milego dnia
 
Ostatnia edycja:
Dorota, wydaje mi się, że w tej chwili i w przedszkolach i w szkołach jest coraz więcej dobrze wykwalifikowanych nauczycieli i opiekunów, którzy dadzą sobie radę z Oliwką :) Nie denerwuj się na zapas :)


Znowu na forum cisza nastała :)
Ja już odliczam dni do wyjazdu, za 2 tygodnie wybywamy nad morze i już ciągnę resztkami sił, tak bardzo się doczekać nie mogę...
 
Witajcie.
Melduje się i Ja :-D niestety brak czasu a jak jest czas to wykorzystuje na odpoczynek.

Dorota nie czytałam wszystkich postów ale po najgorszej burzy zawsze musi wyjśc slonce, glowa do gory, wszystko się poukłada.

Nulini nie dziwie Ci sie tez bym tak wyczekiwala odpoczynku :-D
 
Cześć Dziewczyny,
Mój mały dostał się jednak do przedszkola państwowego! Hura :) Więc czeka go od września zmiana przedszkola z prywatnego na państwowe.
Wiecie może w co należy wyposażyć takiego przedszkolaka? Mam na myśli wyprawkę potrzebną do państwowego przedszkola?
 
reklama
Do góry