reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Częstochowy JEDNOCZMY SIĘ :)

asia, u nas wyprawkę do malowania (kredki, farby, etc.) podają na zebraniu, ale przeważnie jest składka i panie same kupują, żeby wszystkie dzieci miały takie same przybory, a nie jedne najtańsze z Tesco, a drugie z Hello Kitty :) Moim zdaniem to bardzo słuszne rozwiązanie
 
reklama
Hej dziewczyny :-)

I jak tam po pierwszym dniu w przedszkolu?? Moja o dziwo też poszła do publicznego przedszkola i to tego najbliżej domu ;-) A nie spodziewałam się tego w ogóle. Ja póki co żadnej listy wyprawkowej nie mam, musze czekać do czwartku na zebranie.
 
U nas rewelacja :) Młoda nie miała żadnych dni adaptacyjnych, tylko od razu na głęboką wodę. Poszła z uśmiechem, od razu dopadła zabawki, obleciała łazienkę, później dosiadła się do dzieci i bawiła się w kuchnię, więc wyszliśmy z Robertem. Odebraliśmy ją po leżakowaniu, nie spała, ale grzecznie leżała z jakimś chłopczykiem i sobie coś tam gadali, obiadek zjadła, wyszła uśmiechnięta i jutro też chce iść, więc chyba sukces :D
Zebranie mamy w środę :)
 
Kubuś był tylko pierwszy dzień w przedszkolu a później dostał ospy :( Więc siedzimy w domu, chyba przez 2 tygodnie mały będzie musiał siedzieć w domu. Może to dobrze, bo te wszystkie płaczące dzieci z jego grupy może już przestaną płakać?
Młody w pierwszego dnia dobrze sobie radził, został chętnie w przedszkolu i nie płakał.
 
No właśnie u nas też największy problem to te wszystkie płaczące dzieci... Młoda się normalnie ich boi i też płacze... Drugiego dnia poszła bardzo chętnie, z uśmiechem, a jak zobaczyła te wszystkie zapłakane dzieci to stanęła jak wryta i też zaczęła płakać... I niestety codziennie jest to samo, idzie chętnie, a jak tylko słyszy/widzi płacz, to od razu sama ma podkówkę i łezki lecą... Ale póki co dzielnie chodzi...

Dziewczyny, słyszałyście o akcji w Czewie o darmowych szczepieniach na pneumokoki. Szczepicie? Do mnie dzwonili z przychodni, kiedy przyjdę, a ja nie wiem, czy szczepić, bo nawet tego w planach nie miałam :(
 
My już szczepiliśmy przeciwko pneumokokom, tyle że w grudniu, gdy mały miał równe 2 latka. Tyle że wtedy nie było tej akcji z darmowymi szczepieniami i musieliśmy normalnie płacić za tą szczepionkę.
 
Nulini az jutro zadzwonie do mojej przychodni i zapytam o te szczepienia ,o ta akcje bo może jak za darmo to raczej bym zaszczepila .

Bardzo sie cieszę ze dzieci chodzą chętnie,u mnie oliwka też bardzo zadowolona ze szkoły,ciekawe jak przeżyje weekend ze nie pójdzie hihi .

Asiu oj współczuję ospy choć z drugiej strony każda z nas to przejdzie a wy już z glowy mieć będziecie :-).
 
Zuzia poki co zachwycona przedszkolem. Narazie siedzi po 5 h dziennie i odbieram ja po obiedzie. A z ciekawosci dziewczyny zaczyna sie pomalu okres jesienny i w zwiazku z tym czy dajecie cos swoim dzieciom na wzmocnienie? Ja w sumie nigdy nie dawalam zadnych tranow ani nic podobnego (chyba ze byla chora) wiec jstem ciekawa co wy podajecie o ile w ogole cos:zawstydzona/y:
 
reklama
kaczucha, Młoda siedzi od 8 do 14. Też się ostatnio zastanawiałam i chyba postawię na Cebion Multi, już kiedyś jej dawałam. Ewentualnie może jeszcze tran, ale nie wiem, nigdy nie dawałam...
 
Do góry