reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Cieszyna i okolic:)

reklama
pewnie , że fajnie trzeba tylko temat rozkręcić :-)

ja tu codzień zaglądam czy ktoś nie napisał
 
to się cieszę że ktoś się zainteresował ,bo założyłam go już dawno ale jakoś nie idzie się skrzyknąć Wiadomo dzieci dużo czasu zabierają Pozdrawiam
 
aaaaaale fajnie, że forum się rozkręca :)

Kubuś ma dziś fatalny humor, a to pewnie dlatego, że nie może iść do piaskownicy przez tą paskudną pogodę. A jutro jedziemy do moich rodziców to Kubuś będzie miał frajdę bo tam trzy psiaki są :)
 
u nas też marudkowo dzisiaj
cały dzień w domu:-(
Mały jakoś nie chce na brzuszku leżeć (a mamy zalecenie ćwiczyć)
po kilku sekundach płacze...
coś musi być nie tak że on dzisiaj taki płaczący jest
 
No zdziwiłam się, że jest w ogóle takie forum jak "mamy z Cieszyna" :-) Do mnie powoli dociera, ze przez najbliższe 2 lata tez będę jedną z Was - do Cieszyna przeprowadzamy sie w przyszłym tygodniu :-D Wstępny plan to 2 lata w Cieszynie i przeprowadzka do Bielska - jak bedzie to wyjdzie w praniu ;-)
Pozdrawiam Was! :-)
 
witaj phoenix

fajnie, że jest nas coraz więcej
ja tu w tej dziurze mieszkam od lat i się cieszę, że poznam kogoś nowego
 
reklama
witam wszystkich !!!
Świetnie że się rozkręca wątek.Cały dzień dzisiaj w domku z małym Pobawiliśmy się trochę posprzątaliśmy ( mój maluch lubi sprzątać ) Potem ciasto upiekłam i trochę siadłam.Jutro ma być podobno jutro ma być pogoda więc spacerek zaliczymy
Życzę miłej niedzieli ---- zaglądajcie będzie miło Pozdrawiam
 
Do góry