reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Cześć.
Widzę, że nie tylko ja zrobiłam sobie przerwęwpisaniu hihi. Takie tu pustki.
My mieliśmy sporo spraw na głowie i jakoś nigdy nie miałam czasu pisać.
Teraz mamy znów urwanie głowy, bo mała za tydzień kończy 2 lata, a za 3 tygodnie robimy chrzciny. Także mam całą masę roboty. Do tego chodzę do collegu, więc mam mało czasu.

No nic zmykam.

Ach zapomiałabym witam nowe mamy:)
 
reklama
Hejka, pogoda do kitu, w domu wszyscy przeziębieni, masakra. poszłam z małym do lekarza bo nadal chory i doszedł mu jeszcze kaszel (dość paskudny) a doktorek zapisał mu syrop na alergię :szok::wściekła/y: . Ja znowu mam duszności i do tego cierpnie mi lewa ręka a dupek zapisał mi maść przeciwbólową :no: . A ja nie wiem czy przez przeziębienie mi się astma nie nasiliła :crazy: .
Cicho tutaj jak w grobie :szok: . Czyżby wszystkie sobie forum odpuściły:baffled:
 
Hej, a co tu sie dizeje??? A właściwie, to nic się nie dzieje!!! Dlaczego tu taka cisza?
Ja właśnie wróciłam z wakacji w Polsce. Ponad dwa miesiące tam spędziłam. Poleniuchowałam sobie, poopalałam sie, wyszłam za mąż i wróciłam do UK. I jakoś nie mogę się przestawić i ogarnąć.
Mamatrójeczki zdrówka życzę.
Monia, mam pytanie - jak sobie załatwiłas ten college i jak często masz zaajęcia???
Witam nowe mamy...piszcie coś!!!!
Pozdrawiam
 
Witam.
Dziękuję za życzenia dla Sary.Nie mogę uwierzyć, że to już 2 lata. Czas tak szybko leci.

Hagie - Jeśli chodzi o zajęcia to każdy może sobie załatwić angielski i matematykę w collegu, bo to jest za darmo. Ale wszytsko trzeba załatwiać w sierpniu, bo zaczyna się we wrześniu, a wcześniej trzeba napisać testy.

Forum chyba nam umiera:( nikt tu już prawie nie zagląda.

No uciekam do mojego skarba pa
 
reklama
Halo, halo zaglada tutaj ktos jeszcze???


Ja tutaj prawie codziennie, ale pisac do siebie nie bede. Cos nam forum ucichlo i to chyba na amen!!! Laski pisac co u was. Jak wakacje? Jak rok szkolny?

Ja jestem tylko na biezaco z Hagie, MamaTrojeczki i Graziul. Ale to przez mobile contact. A tak to dziewczyny pisac mi tu szybko!!! GET UP!!!!!!!!!!!!!!!!

Moze jakies spotkanko zorganizujemy?? Moja mama tak szaleje za malymi dziecmi, juz jestesmy po roczku, a malej wrzedzie pelno.
 
Do góry