reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

ale tu cisza hohohho u nas czas leci szybciutko nawet nie wiadomo kiedy weekend zlecial nam szybciutko jeszcze dwa tygodnie i wakacje :tak::tak::tak::tak:tylko oby pogoda dopisala bo wiki to sie chyba zanudzi w domu ale musze siostrze zamowic bilecik to wiki bedzie miala sie z kim bawic a dlugo sie nie widzialy to sie stesknily:tak::tak:
izunia ja mam termin dopiero na 31 sierpnia a bukowalam 2 miesiace temu
 
reklama
hej hej

faktycznie cisza tutaj.Halooo dziewczyny pisać pisać !!!!:-)

u nas po staremu.tylk od zeszłej niedzieli Natek zaczął w końcu chodzić:szok: i teraz to dopiero wszędzie go pełno.na dworze w wózku nie usiedzi,bo chce chodzić.kupiłam lżejszą i mniejszą spacerówke,bo teraz to wózek tylko na zakupy będzie używany,i do przedszkola.Także mam do sprzedania wóżek,jakby ktoś potrzebował silver cross 3D.

10 września lecimy na tydzień do pl.niech się dziadki nacieszą wnukiem.
mam nadzieje,że pogoda będzie:tak:

no i tyle u nas.

Dziewczyny odzywać się :)
 
Dziendobry wszytskim mamusiom ;]
"wiem nie powinnam spamowac" ;p ale robie opaski i czapki na szydelku jesli ktoras z mamus byla by chetna bardzo zapraszam ;]

Zdjęcia użytkownika Hand Made Headbands | Facebook

to tylko przyklady ;] same wybieracie dodatek , kolor ( z tych ktore sa akurat dostepne)
robione na rozmiar wiec prawie nikle szanse ze bedza za male ;] (ty podajesz rozmiar ja taka wielkosc robie ;])

prosze nie zlinczujcie mnie ze wam "zasmiecam" forum ;]

pozdrawiam wszytskie mamusie i dzieciaczki KASIA ;]
czasem sama was czytam ;]
 
Czesc dziewczyny,

zobaczylam dzis, ze w Parkland Childcare Center (Idle), jest polska grupa dla matek z dziecmi. Niestety juz dla mnie za pozno, bo zaczely sie wakacje i chyba dzisiaj bylo ostatnie spotkanie. Nie widzialam w nowym timetable od wrzesnia juz tej grupy. Czy ktos ma jakies info na ten temat? Bede wdzieczna!
 
ale tutaj cisza pogode mamy nijaka ale ma byc ciepelko i oby bo wakacje juz sie zaczynaja i dzieci by sie chyba zanudzily w domu
izunia gratulacje dla Nathanielka za pierwsze kroczki a spacerowka to super wynalazek ja mialam ciezki wozek i zakupilam spacerowke i teraz mi jest 100 razy lzej :tak::tak::tak:
kobietki co tu taka ciasza nie ma komu pisac :-:)-(
 
o Bradford wiem, ale mieszkam daleko i nie jest mi niestety po drodze:( ucieszylam sie, kiedy zobaczylam info o Parkland i pomyslalam, ze moze ktos z was tam chodzi.
 
hejo
No i znow umiera nam forum? Co jest z wami dziewuszki??

Pewnie wakacje, do tego pogoda nam sie polepszyla to trzeba korzystac...

Weszlam bo chaialam sie zapytac czy ktoras z was moze wie gdzie jest basen pod golym niebem?Albo jakis fajny basen z placem zabaw wodnym dla dzieciaczkow? Moja tak kocha sie chlupac ze pomyslam moze w weekend wybierzemy sie gdzies, moj M chce nad morze ale co to nawet nog nie namoczysz bo lodowata woda a do tego Laura piaskiem Rozsadnie to bawic sie nie bedzie, pewnie by zjadala standardowo piasek...
 
reklama
werkamirek wypad nad morze to sietna sprawa moze Laura zobaczy inne dzici i bedzie robila to co one bo maluszki to sa jak papuszki :))) hihhihihi w miescie na fontannach dzieci sie pluskaja w storjach kapielowych i jest nawet ciepla woda wiec moze sie wybierze w kotrys dziec i sama ocen:)))
rzeczywiscie tutaj pustki nie ma do kogod sie odezwac :(((
 
Do góry