reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej:)
W koncu nastal piatek:p jutro mozna troche polezakowac w lozku:)

Tynia witaj:) Oby Natalce poszlo juz teraz z gorki z tymi zabkami. Mamusia jeszcze do Ciebie wroci ze czy juz raczej nie bardzo?
Dariau ja niestety nic nie wiem o jakims lekarzu tutaj:/ A udalo Ci sie cos zalatwic z tym badaniem moczu??
WerkaMirek fakt na zdjeciu z suwaczka Vicky miala kilka miesiecy:p A teraz to juz duza panna:) Jak tam po przeprowadzce? Ogarneliscie juz sie?? Zrealizowaliscie swoje plany co do mieszkanka??? A czmu HaGie nie pisze? Mamatrojeczki??
Kurcze moze uda nam sie jakos rozkrecic to forum!
Pozdrawiam Dziewczyny i milego wieczorku zycze:)
 
reklama
Dariau znalalzam cos takiego Polski Pediatra Manchester
Agaam moze mam wroci ale pewn ei tylko na troszke zobaczymy czas pokaze:tak::tak::tak:
werka to teraz zabiegana jestes kobietko pewnie z ta przeprowadzka a gdzie sie przeprowadzasz pewnie juz pisalas ale nie chce mi sie szukac teraz tego postu wiec naspisz jeszcze raz jakbys mogla:tak::tak:
co za paskudna pogoda ja dzis biore sie za pranie dywanow wczoraj zaczelam i dzisiaj zrobuie to jeszcze raz ale roznica kolosalna do tego zadnego pomyslu na obiadek ale cos sie wymysli dzis mialam jechac na miasto bo ma byc jakas parada no ale chyba niuc z tego chyba ze pogoda sie poprawi choc w to watpie:(((
 
Witam, w końcu coś się ruszyło :))))
Ja czasami tu zaglądałam, ale ostatnio nie miałam czasu, bo najpierw miałam gości, a teraz od dwóch tygodni jestem u rodziców. A w grudniu przyjeżdża do nas teść :)
My też wakacje spędziliśmy w Polsce, byłam z Zuzą ponad dwa miesiące (nie ma to jak polskie morze). We wrześniu wyszłam za mąż...w końcu po 12 latach "konkubinatu" zdecydowaliśmy się :)
Jutro wracam do domku i od razu wybieram się do WerkaMirek na kawkę, rzeczywiście fajnie by było zrobic jakieś spotkanie.
Agaam, Twoja Niunia to teraz do przedszkola chodzi na 3 czy na 6 godzin dziennie???
Dariau witaj, napisz nam coś o sobie, skąd jesteś, w jakim wieku masz dzieciaczki i w ogóle ;)
Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli :)
 
czolem kobietki dzis pogoda nawet sobie w sloneczku cieplutko ale w cieniu juz nie za bardzo ja skonczylam czyscic dywany i jest ogromna roznica
Hagie szczescia kochana i gratki ogromne:tak::tak::tak:
pisac kobietki co slychac jutro znowu szkola a Wiki we wtorek na wycieczke ze szkoly jedzie do muzeum do leeds mialam wczoraj jechac na miasto obejrzec te swiatelka co zrobili ale poghoda byla paskudna wiec siedzielismy w domku oki mykam
 
Hej Dziewczyny:-)

U nas nudyyy deszcz za oknem i jakos tak ponuro:-( I ponoc caly tydzien ma byc taka pogoda:-:)-( ehhh
Jutro mamy wyjscie z przedszkola do takiego lasku, potrzebowali chetnych rodzicow do opieki wiec sie zglosilam, zobaczymy jak moja niunia bedzie sie zachowywala:-p

Tynia jak tam Wiktoria zadowolona z wycieczki?? Ja wlasnie obawiam sie pierwszych wycieczek ze szkoly:sorry: dlatego tez moze zapisalam sie ze pojde z nimi:-p:-p
HaGie wow po tylu latach zdecydowaliscie sie na slub:tak: Super:-) Serdeczne gratulacje no i Wszystkiego Dobrego Na Nowej Drodze Zycia:-):-) Zmienilo sie cos po slubie:-p:-D Odpowiadajac na Twoje pytanie to Vicky chodzi na 3 godz dziennie, od przyszlego roku pojdzie juz na 6:szok:
WerkaMirek where are you??:-p Czy moze neta jeszcze nie macie na nowym domku? Ale to predzej pewnie HaGie odpowie na moje pytanie:-p

Dobra ide konczyc obiad, dzis kuchnia serwuje Placek po cygansku:-)
Milego dnia Laski:tak:
 
Agaam mi sie dni pomylily wiec jutro bede mogla zdac wam relacje z wycieczki wiki dzis mi powiedziala mamo musisz mi dac jedzenie ale jej wytlumaczylam ze zaplacilam i nie musze jej dawac to zrozumiala jutro tylko jeszcze jej dam pieniazki zeby sobie cos kupila na pamiatke
no nic kobietki mykam bede z wiki puzzle ukladala :tak::tak::tak:
 
Hej, witam... Ja dziś miałam pobudkę o 4.30 :( Moje dziecko, albo śpi cała noc , ale wtedy budzi się przed 5 rano, albo budzi się pięć razy w nocy, ale wtedy śpi prawie do 8...sama nie wiem, co jest gorsze, ehhh
Agaam, Tynia i wiki jak tam wycieczki???
Agaam, po ślubie nic się nie zmieniło...no, może poza tym, że pojawiło się u mnie dodatkowe nazwisko. My już 12 lat jesteśmy razem, jakieś 7 lat mieszkamy razem, więc wszystko zostało po staremu :) A na ślub się zdecydowaliśmy, bo my zawsze twierdziliśmy, że kiedyś weźmiemy ślub i tak jakoś nie mogliśmy się zmobilizować. Teraz doszliśmy do wniosku, że to juz chyba najwyższa pora, bo oboje jesteśmy po trzydziestce i później coraz bardziej głupio będzie wyglądać ten nasz ślub...
Pytałaś o Werkamirek, no ona już mieszka w nowym domku :) ale niestety nie mają jeszcze internetu, pod koniec miesiąca dopiero im podłączą.
Pozdrawiam
 
Czesc Czesc:)
U nas wszystko po staremu:p nic konkretnego sie nie dzieje, poza tym ze mam w domu chorego meza, wiec pewnie sie domyslacie co sie dzieje:p:p

HaGie domyslam sie ze nic sie nie zmienilo:p tak tylko z ciekawosci pytalam:p przeciez wiadomo ze jak zyje sie juz tyle lat razem to co tu moze sie zmienic, juz nie te czasy ze czlowiek poznawal sie tak naprawde dopiero po slubie:p Najwazniejsze ze Wam sie uklada i oby tak na zawsze:)
A po wycieczce fajnie Vicky zadowolona:) Fajnie bylo po po wcieczce wrocilismy do przedszkola i Ci rodzice co byli jako opiekunowie mogli juz zostac do konca zajec napic sie kawki i popatrzec jak dzieci spedzaja czas, wiec mnie sie to podobalo:)
Fajnie ze WerkaMirek juz na swoim:) teraz tylko czekac az bedzie miala neta:) i zda relacje:):)

Dobra uciekam dokonczyc zupke:)
Milego dnia Dziewczyny
 
reklama
Ehhh, a tu znowu cisza :(
Szanowne Panie, bardzo proszę troszeczkę się zmobilizować i coś napisać...Chociąż po jednym zdaniu :)
Ja ostatnio jakaś zdołowana chodzę i nic mi się nie chce :(
Mam do Was pytanko, moja Zuzka już nie chodziła w pieluchach (tylko na noc i na dłuższe wyjścia na spacer jej zakładałam), a od kilku dni jakby zapomniała o istnieniu nocnika. Czy Wasze dzieciaczki też miały takie wpadki???
Pozdrawiam i mam nadzieję, że każda z Was też cos skrobnie.
paa
 
Do góry