reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Witam serdecznie. mam do Was pytanie.jesteśmy w Bradford od miesiąca i musiałabym jak najszybciej zrobić córeczce badanie moczu,gdyż jak miała 2 miesiące miała urosepsę i mamy zlecone wykonywanie badania moczu co miesiąc. mieszkamy na bd9,gdzie najlepiej się udać? Pozdrawiam serdecznie
 
Hejka, ja nie pomoge bo mieszkam na Bd4:)

Dziewczyny no gdzie wy???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
????????????????????????????????????????????
 
Hej:)
No dobra to i na mnie czas:pJakos tak weny calkowicie zabraklo i checi do pisania:( Z reszta tez za wiele tu sie nie dzialo przez dluzszy czas to i pisac nie bylo do kogo.
U nas wszystko w porzadku latem bylismy w Pl standardowo:p no a od wrzesnia Vicky zaczela przedszkole, wiec czas jakos leci, codziennie trzeba zaprowadzic odebrac i tak w kolko przez caly tydzien:p Mala zaklimatyzowala sie super bez wiekszych problemow:)
Tak poza tym to nie wiem co jeszcze napisac bo za dlugo mnie tu nie bylo i nie wiem na jakim etapie skonczylam:p:p

WerkaMirek to Twoja malutka juz roczek ma??? Wow ale ten czas leci nie wierze:)
Dariau1986 niestety ja nie orientuje sie w tamtch okolicach, bardzo mi przykro:(

Mam nadzieje ze to forum jakos odrzyje....
A poki co uciekam Pozdrawiam Wszystkich:)
 
A może wiecie kobitki,gdzie ewentualnie można by było takie badanie moczu wykonać prywatnie,tutaj wiem gdzie jest przychodnia ale podobno najpierw muszę zanieść aplikację,czekać na spotkanie najpierw z pielęgniarką,a później dopiero z gp,więc pewnie 2 tygodnie jak nic. Jest jakaś mama z bd9??:happy2:
 
Dariau1986 jedyne co mi przychodzi na mysl jesli chodzi o jakiekolwiek prywatne badania to polska przychodnia w Manchesterze:baffled: a moze jak powiesz w przychodni o co chodzi to szybciej Cie przyjma, probowalas im powiedziec co i jak?
 
Dzien doberek..

Agaam

No mala Laura juz ma roczek, i wrzedzie jej pelno. Jest tak energicznym dzieckiem ze nie wyrabiam juz...
Ciagle cos sciaga, do kosza zaglada, piekarnik otwiera, piloty chowa, grzebie w szafkach...
Brak slow...
Viki ma juz ponad 3lata :szok::szok::szok: a jak ja zawsze patrze na Twoj suwaczek to taka malutka ciagle mi sie wydaje....


Musimy zoeganizowac jakies spotkanie na kawke, ja sie przeprowadzam w weekend ale jak sie ogarne z przeprowadzka mysle ze uda sie zorganizowac jakies spotkanie? chocby po turecku bo nie bardzo mamy nawet sofy:)
Moze wtedy odzyje forum....
 
Cześć ale tu cisza:szok: My walczymy ze strasznym katarem,a pojutrze pierwsze urodzinki:no: Nic nie pomaga,jak widzi aspirator to się drze jakbym ja ze skóry obdzierała,starsza też przeziębiona. Czyżby po miesiącu odczuły zmianę klimatu?
 
reklama
czesc kobietki wieki mnie tu nie bylo ale prac a dom i tak w kolko teraz mam jeszcze mame wiec spedzam z nia jak najwiecej czasu pozatym juz za 2 tygodnie mnie opuszcza i jedzie do taty bo troche przychorowal i bierze zatrzyki .Natalka daje we znaki wszedzie jej pelno i zaczela juz fajnie mowic ostatnio kilka nocy nie bylo przespanych prez zeby bo jeszcze nie ma wszystkich
Witam nowe forumowiczki forum nam pada powoli wiec trzeba sie jakos zmobilizowac i pisac czesciej i juz po moim pisaNIU BO Natali usiadla mi na kolanach i chce pisac razem ze mna moze pozniej jak usnie skrobne cos wiecej
 
Do góry