reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej:)

Wpadam z cynkiem jaki dostałam niedawno od szwagra (gdzieś plakat wylukał i zadzwonił:-D)

Jutro jest dziecięca wyprzedaż w Sport Centre w Huddersfield.
Od 13 do 15.
Adres sobie znajdźcie w googlach:)
 
reklama
Witam wieczorowa pora...

My dzis z Laurka caly dzien w domku, jeszcze kurujemy chociaz jest juz zdecydowanie lepiej.
Jutro wybieramy sie na carboot do Dewson, chyba tak to sie pisze....Do Hudd.. za daleko. Zdecydowanie. A i tak szwagierka juz nie ma kasy by kupowac.
Mam problem, szwagierka przyjechala do nas niby na zakupy. a nie wziela zbytnio pieniedzy. No i nie umiem odmowic, bo to dziecku kupuje. No ale ja przeciez nie bede finansowac wszystkich wybrykow...I wkurza mnie to jak mojego M naciaga jej corka to jego chrzesnica...:wściekła/y::wściekła/y:
I nie umiem powiedziec nie:baffled:


Sylwia dzieki za cynk w sprawie wyprzedazy, ale tak jak pisalam wczesniej za daleko...
I jak znalazlas parawan?? Jesli nie to pewnie wychodzi zmienic wanne:-):baffled:

Kasia - i jak tam wozek?? Bo nic nie piszesz??
 
Witam.
U mnie dzisiaj pobudka dość wczesna mimo niedzieli:sorry:.Krystian już przed 5 oglądał bajki a jak zasnął to obudził się Oli:sorry:.

Co do wózka to mój R sprostował trochę koła ale nie jest już tak jak było:sorry:.Może jeszcze dziś coś tam zdziała.

Paradosia najważniejsze że jest praca:tak:.Zdrówka dla dziewczynek:tak:;-).

mamatrójeczki jakie ciacho upiekłaś?

Emilka13 proszę miseczkę sałatki na śniadanie bo nie mam dzisiaj nic dobrego:tak::-D.

HaGIe dzięki za komplement :tak:.

WetrkaMirek nie dziwie Ci się ze jesteś zła ja tez nie lubię jak mnie ktoś naciąga.
 
Hej...a miałam nadzieję, że dziś się wyśpię, ale niestety nic z tego nie wyszło :no: Jak na złość, ja usnęłam bez problemu, to moje dziecko obudziło się około 1 w nocy i do 5 nie spała :angry::wściekła/y: a ja razem z nią :szok: Kiedy ona będzie przesypiać całe noce???
Teraz jestem troszkę nieprzytomna, więc nie bardzo wiem, co komu pisać...
Kasia8118 to nie komplement, tylko czysta prawda :tak:
WerkaMirek dasz radę, nie denerwuj się, już jutro goście sobie jadą :-D Zdrówka dla Laurki :happy:
Emilka ale mi narobiłaś ochoty na sałatkę, jutro też podwijam rękawy i robię :tak:
Paradosia trzymaj się, dobrze, że już wróciłaś na swój dział.
Sylwia.m dzięki za cynk o wyprzedaży, ja się nie wybieram :no: Ostatnio byliśmy w Leeds i nie było NIC:baffled: Po pierwsze, było bardzo mało, a po drugie, nic ciekawego :no:
Życzę wszystkim udanej niedzieli, chociaż pogoda się na pewno dziś nie udała :no::-(
 
Dzieńdoberek
Kasia upiekliśmy piernik z migdałami :-) i już go nie ma, a podwójna porcja :szok: . Ale my jesteśmy łasuchy, co zresztą po mnie widać :-D , ale jakoś sie tym nie przejmuję :-p . Od kilku dni chodza za mną faworki, ale z tym tyle roboty, a ja mam nerwa, bo i @ i jeszcze kolejny raz muszę przemalowac sufit w kuchni, bo wszystko przebija :wściekła/y: . Co za debil pomalowal sufit na jasny brąz?! :wściekła/y::szok: Dobrze, że wozek zrobiony i można jeździć, tym bardziej, że jeszcze trochę się tobie przyda :tak:
Hagie u nas Chris śpi całe noce od jakiś 2-3miesięcy, tak cały czas wstawał 4-5 razy w nocy :szok: Ledwo co się kładłam to musiałam wstać, bo a to picie, a to siusiu i tak na okrągło :wściekła/y: Teraz już mam spokój :-) Nareszcie :-) Hagie co do wyprzedaży to bedziesz miała blisko 24 marca :-D
Paradosia ja też nie lubiałam jak mnie gdzieś przenosili, masakra. Człowiek się przyzwyczaja do miejsca :tak:
WerkaMirek znam ten ból, myślą, że jak jestes w Anglii to masz kasy tyle by rozdawać dla wszystkich, nikt nie rozumie, że ty też musisz zrobić opłaty i przeżyć :-( A poźniej i tak obgadają :wściekła/y: obojętnie ile byś nie dała:wściekła/y::szok:
 
hej hej:-)

witam się w ten niedzielny ponury poranek.ale pogoda do bani:wściekła/y:a chcieliśmy iśc na spacer,a tu pada od rana:no:jakoś nie udało mi się przywieść słoneczka:zawstydzona/y:

Cięzko mi się jakoś przestawić do "normalnego życia"a jeszcze pełno prania i prasowania,masakra.a przez tą pogodę nic się nie chce robić.
wczoraj pół dnia wypisywaliśmy aplikacje do pracy mojemu,szukaliśmy firm itp

Wakacje był naprawdę super,opaliliśmy się,wygrzaliśmy,ale troche wiało...

kasia dobrze,że wozek dało się naprawić,bo faktycznie szkoda kupować nowy.

paradosia najważniejsze,że praca jest,ciebie przenieśli tylko do innego działu,mojemu zaproponowali inny zakład np w manchesterze albo bristolu:-D

werkamirek zdrówka zycze,a faktycznie ze szwagierką to lekka przesada.

sywia ja sie kiedyś do ciebie uśmiechnę o katalog :tak:bo perfumy mi się skończyły.

kurde natek taki marudny od 2 dni,że zwariować można.cały czas na rękach by siedział,a tylko wyjdę z pokoju to ryk.mami synek się robi.a jeszcze mu ząb wychodzi...kłądziemy go spać a on wstaje,ryczy ehhh oszalec można.

zaraz musimy podskoczyć do lidla po świeże pieczywo.

jak mi się uda to wrzuce jakieś foteczki
 
hagie są dzieci które się budzą bardzo długo,koleżanki cóka ma 3 lata i budzi się z nowy na picie.;-)
mój Natek róznie,czasami je 2 razy w nocy ostatnie dni budzi się ok 5-6 rano także śpi całą noc,zje i śpi do 8.

mamatrojeczki faworki to jedyne ciasteczka,które robię,tylko tylko na tłusty czwartek.ja nie umiem piec,jak mam się denerwować i wywalać do kosza to wole coś kupić.chociaż na BN kupiliśmy zepsute ciasta,a one byly z tej piekarni w manchesterze.mój siedział cały pierwszy dzień świąt w toalecie...:no:
 
reklama
Do góry