reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Hej:)

No ja też się na tą wyprzedaż nie wybrałam. Dla moich to już nie ma co wybierać a zresztą zabawek mają full więc im wystarczy:)
Ale za to byliśmy zamówić nowe sofy, jupiii:)

Izunia no problem;-) a fotki świetne:tak: Akumulatory na słoneczku naładowane to teraz możecie przystąpić do poszukiwań, powodzenia;-)

Mamotrójeczki przecież faworki to chyba cały dzień zajmuje tyle usmażyć, mi by się nie chciało:-p
 
Cześć dziewczynki.

U nas wszystko bez zmian. Mała rośnie i psoci. Wykorzystujemy każdą ładną pogodę na spacery.

Musieliśmy oddać pieska, bo zaczął nam niszczyć rzeczy w domu, a landlord zgodził się na niego tylko pod warunkiem, że z chatą będzie ok. Wiem, że by się tego nie oduczył, bo to już dorosły pies. Facet z RSPCA powiedział, że ma ludzi, którzy go zechcą, bo mają hodowlę tej rasy, gdzieś na wsi, więc nie będzie problemu. Cieszę się, bo bardzo go polubiliśmy no i mała już się przyzwyczaiła. :-(Niestety to nie nasz dom i nie możemy sobie pozwolić na takie akcje. Gdybyśmy wiedzieli, że taki będzie to byśmy go oddali na początku jak tylko się przybłąkał..... A tak wszyscy tęsknimy za nim...

Izunia - zdjęcia super, ehhh też mi się marzy taki relaks.

Mamatrojeczki - hmm narobiłaś mi chętki na faworki:-D

Ok zmykam, bo gwiazda uwagi się dopomina

Pap
 
Czesc Wszystkim:-) Mialam ostatnio urwanie glowy..sasiedzi daja w kosc(kazdy na kazdego donosi jakis obled:wściekła/y::szok:)..teraz jeszcze przeziebilam sie wiec Samaryn spacer aktualny tylko dojde do siebie:sorry:.. Ciezko mi sie troche tu polapac..Ale tak: mamatrójeczki-jak zrobisz te faworki to prosze o przepis:tak: Izunia super fotki szkoda ze tutaj takiej pogody nie ma i jeszcze takich basenów...ajajaj..Monia a ten piesek jakiej rasy byl?? czasem zdazaja sie takie szkodniki..Czesc Sylwia :-) i inne mamy!
 
witam wszystkie mamusie :-D
ale piekne sloneczko swieci :tak:szkoda tylko ze ten wiatr taki zimnny :-(
patka daj znac kiedy na ten spacerek, jak sie juz wykurujesz :tak:
izunia super foteczki , a gdzie byliscie na wakacjach?? to jest moze FUtuventura?
monia moja ala tez chce psa , moj maz takze ale ja :crazy: wiem co pies potrafi zrobic z domem ija podziekuje za taka zabawe :cool:
mamatrojeczki ja uwielbiam ciasta ciasteczka itp :laugh2: dla mnie kawa albo herbata bez ciacha to nie starat czasu ciacho musi byc!! :-D

ja dahje lunch moje corci i chyba uciekamy gdzies do parku :-D
 
hejka,ja tylko z malym pytankiem bo mam mega,giga wielkiego dola i checi na pisanie brak.zreszta nic mi sie nie chce.czy ktoras z was ma zmywarke?jak to sie podlacza??
iza-witaj po urlopie
 
Hejka:)
Dawno mnie tu nie było,ale mialam problem z netem cos na lini telefonicvznej i 2 tyg bylam bez neta juz mnie szlag trafial:)))
Agnieszce przeszla ospa to teraz Daniel zalapal ale co z glowy to z glowy:-)
Ciezko sie wkrecic po przerwie:szok:Witam nowe mamuski:-D
 
reklama
Samaryn no ja tez lubię słodkie. Co do psa to ja mam i nie narzekam, trafiłam na taką spokojną niuńkę, że szok. Jest lepsza niż wszystkie inne psiaki jakie się u mnie przewinęły. Zakochałam sie w niej jak miała 4 dni i wówczas ją zarezerwowałam. W kwietniu skończy 2 latka. (byle nie zapeszyć), ale nawet jednego buta nie pogryzła. Jedyne co trzeba było pilnować to klocki, bo plastik ja pociągał, ale tak nic poza tym. Może w tym roku ją będę dopuszczać, to później dokupię sobie drugiego psiaczka z tej rasy. Lhasa Apso są naprawdę rewelacyjne. Chris też ma się z kim bawić :-) Przepraszam , ale zarzucę was teraz fotkami, chcę sie pochwalić jak bardzo się z wyglądu zmieniła moja sunia (przynajmniej 2 razy w roku zmienia kolor, raz jest prawie biała, czasami siwa, a czasami ruda), a jak była mała to była koloru ciemny brąz.Zobacz załącznik 443829Zobacz załącznik 443830Zobacz załącznik 443831Zobacz załącznik 443832Zobacz załącznik 443833Zobacz załącznik 443834Zobacz załącznik 443835Zobacz załącznik 443836Zobacz załącznik 443837
 
Ostatnia edycja:
Do góry