reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

milko na internecie jest dużo informacji na temat kupna domów na aukcji.Przejrzałam sobie dzisiaj kilka stron z ciekawości. Aukcja.Jeśli twoja oferta na aukcji jest ofertą ostatnią i najwyższą po uderzeniu młotka, odniosłeś sukces w licytacji. Oznacza to również, jesteś prawnie zobowiązany do zapłaty ceny w aukcji i dokonania zakupu.
Będziesz musiał zapłacić 10% kosztów nieruchomości, jeszcze przed wyjściem z aukcji, a pozostałą część należy uiścić w terminie 28 dni.

Koszty.
Nie zapomnij wziąć pod uwagę potencjalnych kosztów doradztwa. Będziesz rownież musiał uiścić opłatę skarbową od mieszkań kosztujących £125,000 lub więcej (£ 250,000 dla kupujących po raz pierwszy). Licytator może zażądać tzw. „premii nabywcy”(buyer’s premium) w wysokości 1,5% ceny sprzedaży. Istnieje również opłata administracyjna, zwykle £150, która jest wypłacana aukcjonerowi.

izunia1986 Witaj.


 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc

IZUNIA -witaj po urlopie,dawaj nam tutaj jakies zdjecia :-);-):-p

ZANETA-ja nie wiem jak oni te mortgate licza:baffled:nam taki facet wyliczyl ze , moglibysmy kupic dom za 86 tys w tym juz wliczony 15 %depozyt,wiec porownujac do Was to malo.A nie mamy najnizszych dochodow:no:

MAMATROJECZKI-ja ytez wczoraj czytalam te ogloszenie i tez mi przez mysl przeszlo ze moze to falszywki:-DA Ty spac nie mozesz?:-D:-D:-D


Sylwia mi niedawno napisala smsa ze na 1 kanale leci Mamma Mia:-)uwielbiam ten film ,juz pare razy ogladalam i z checia sobie znowu obejrze:tak::-DWiec spadam ogladac
 
czolem kobietki u nas pobudka dzisja b yla o 5 myslalam ze oszaleje jestem niewyspana strasznie teraz lala spi bo w dzien ogolem moze przespala 2 godzinki tylko mialm brac sie za prasoawnie ale dam sobie spokoj i zrobie to jutro wstane wypoczeta mam nadzieje i sie wezme za sobotnie pozadki w tym oczywiscie pranie prasowanie i mycie oknien ;-);-):-D:-D:-D
Iza prosimy o foteczki :tak::tak::tak:
Mamatrojeczki niezly ten artykul :sorry2::sorry2:
Doris ja chyba nigdy tego filmy nie ogladalam :zawstydzona/y::zawstydzona/y:a teraz pewnie sie skonczyl wiec nie ide na dol:-:)-(
 
hejka dziewuszki, ja tak na szybko

My bardzo chorowite, i w sumie cala rodzina pociagamy nosami. Mala juz mniej kaszle bo podaje jej sinecod, i navisin, a do tego smaruje ja rozgrzewajacymi masciami. I robie rozgrzewajace kapiele w tymianku:szok::szok::szok::-D:-D:-D Zielskiem pachnie u nas niesamowicie:baffled:

Izunia - witaj spowrotem. Mam nadzieje ze urlop sie udal, wrocilas opalona i wygrzana??:-) I dolaczam sie do dziewczyn, pokaz jakies fotki:cool::cool:


dziewczyny czy nie wiecie moze czy w tym tygodniu w niedziele beda wyprzedaze w Cleckheaton,BD15?? Bo mojego siostra chce jechac i nie wiem czy w tym tygodniu cos bedzie??
 
Dzieńdoberek, ja już spacer z sunią zaliczony, jeszcze jakieś śniadanko i do roboty, mojemu dzieciątku zachciało sie ciasta, więc trzeba upiec :tak: .
Doris ja rzadko chodzę spać przed północą. Standardowo to między 1:00 a 3:00. Za dużo myślę :-D . Wcześniej zanim się tutaj przeprowadziliśmy to grałam z moim P. na xbox life, teraz siedzę na necie i szukam inspiracji, bądź ogladam programy o remontach :rofl2: .
24 marca od 10:00 do 14:00 będzie CAR BOOT na Holmewood-zie podaję adres dla zainteresowanych: Holmewood Activity Centre , Broadstone Way BD4 9BU . To jest sobota :-)
 
hej:)

Ciemno dzisiaj i ponuro ale dosyć ciepło:tak:

Werka mi nic nie wiadomo o wyprzedażach w ten weekend.
Izunia ja sobie radzisz po powrocie ze słonecznej Lanzerote do tej ponurej Angolii:-D
Kasia8118 udało się naprawić wózek?


Ja poszukuję parawanu do prysznica i kurde nie mogę znaleźć do naszej niby narożnej wanny. Tzn znalazłam jakies ale kurdę ceną przewyższają wartość wanny:szok::-D
 
Witam Was dziewczyny
Obiecałam że więcej będę pisać a oczywiście wyszło jak zawsze :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Duuuużo się działo. W pracy przenieśli mnie do innego działu (dzięki bogu tylko chwilowo) biegnia co nie miara myślałam że mi nogi odpadną,:wściekła/y: a co wieczór byłam padnięta że na nic siły nie miałam. Plus tego był że zasypiałam jak niemowlę. Głowa do poduszki i już mnie nie ma,:tak::-D:-D ale już wróciłam na swoją maszynę więc już i nogi wróciły do normy:tak: Amandzia mi choruje:no: tydzień temu skończyła antybiotyk, a już ma kolejny. Nie lubie dawać dzieciom antybiotyku, wiecej z tego szkody niż porzytku:angry: ale już innej opcji nie było:angry:to jeszcze dziś Amandzia zaczęła wymiotować:angry: Nie wiem czy to od antybiotyku czycoś jej zasckodziło.:angry: Wiktoria też nie była w szkole, oczywiście gorączka a do tego mówiła że ją kości bolą:angry:
W międzyczasie miałam odwiedziny córki mojego A. Strasznie szybko minęły te dwa tygodnie.:tak: Berdzo milusio spędzony czas:tak: Nawet udało nam się odwiedzić York. Dużo się zmnieniło odkąd się z tamtąd wyprowadziliśmy:tak::tak:
Teraz czekam na odwiedzinki mojej mamuśki. :tak: Przylatuje w czerwcu więc tylko miesiąc oczekiwań:tak:;-):-D;-)
Widzę przez okno żesłoneczko próbuje się przebić przez te ponure chmury, więc chyba jednak będzie spacer:-):-):-)
 
czolem co za pogoda masakra a ja chcialam pranie na dwor wywiesic :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Wiki moja tez jakas dziwna dzisaj dosc ze wstala wczesnie to jeszcze mi po powrocie z miasta usnela i musialam ja budzic no ale potem zasnela jeszcze na chwile natalka tez spala to miala chwilke odpoczynku ugotwoalm obiadek i z wieszku ogarnelam chatke potem prasowanko bo uzbieralo sie lozeczko Natalki:-p:-D:-D:-Da teraz mam czas na bb w koncu :tak::tak:
Sylwia a bylas w b&q tam powinno byc cos w przyzwoitej cenie:tak::tak::tak:
Paradosia zdrowka dla dziewczynek:tak::tak:
Werka ja rowniez nic nie wiem o wyprzedazach :-:)-(
Kasia jak tam wozek:tak::tak:
 
reklama
witam w sobotni wieczorek u nas chorobowo mój N już gorączkuje 2 dzień :szok::wściekła/y::wściekła/y: dzionek nam zleciał z rana na zakupach :tak: , dziś mnie zebrało na sałateczke jarzynową .. i już gotowa na śniadanko bendzie....:-D
sylwia no niezła cena , właśnie zerknij w B,Q może coś znajdziesz !!!!!
paradosia zdrówka.......
kasia o kurcze i co naprawiony wózeczek.....:no:
werka o to dobrze wiedzieć o tej wyprzedaży :tak::tak:
iza witamy w ponurej angli , chociasz się troszeczkę naładowałaś ciepłem :-D:-D:-D
tynI i wiki no mnie czeka też prasowanie możę ci podrzucie kochana :-D:-D:-);-)

oki miłego wieczorku kochane ;-);-);-)
 
Do góry