reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hejka
ale słoneczko jahaaaaaa:-):-):-):-)
Ja po pracowitym weekendzie myslałm ze umre pogoda do d...a jak sie spac chciało ;-)najgozej jak widziałm puste łózko:-D:-D:-D
żaneta Ja ci dam cycolka:-D:-D a co do uczulenia kup jej oiliatum i bedzie oki.
Graziulka Fajniutko ze wypadzik udany
a co do fotki to tylko zoom :-D
Doris Błogosławieństwa Bozego dla Kubusia z okazji przyjęcia Pierwszej Komuni
oki zmykam do przychodni z Amelką
 
reklama
graziul-ona kupki robi tak 2 razy dziennie,ladne zolciutki o pieknej konsystencji:-Di to wyskakuje jakies 10 min tylko po podaniu sloiczka a po pol godz.znika.w przychodni powiedzilala ze jest jeszcze za mala i do 5 miesiecy tylko mleko.idiotki jedne,sprobuje dac jej marchewke ugotowana przeze mnie i zobacze czy wtedy jej wyskoczy,po moze to jakis konserwant czy cus:confused::confused::confused:no ja dzisiaj jej rozloze kojec bo tez juz odstawia mi,ale przesypia caluska noc:szok::szok::-):-):-)tyle ze wstaje o 5:szok::szok::szok:no i wazy 5880:-):-)
 
Jeju lewo zyje:-( oczy mi sie same zamykaja:tak: jeszcze tak pieknie na dworze a my musimy w domu sie kisic ,bo mala ma jesz goraczke:baffled::angry:
ZANETKA- nooo wlasnie wiem ze one tu zaraz uwage zwracaja na to ze za szybko sie nowe pokarmy wprowadza bo do 6 mies tylko mleko,dlatego Ci pisalam bo bylam pewna ze tak Ci zaraz powie:dry::shocked2: Pytalam o kupki ,bo widzisz moj maly po kazdym wypiciu mleka robil kupke i to dosc rzadka:tak: dlatego przeszlam na sojowe mleczko i jest oki ,teraz robi 1-2 kupki i normalnej konsystencji,wiec raczej nie toleruje mleka;-)a Ty faktycznie sama ugotuj jej;-) albo odczekaj znow kilka dni i wtedy znow daj:tak: moja N zaczela wcinac sloiczki 3,5 mies i to wsz jakie jej tylko popdalam,a juz E wybrzydzal i dop od kilku dni dopomina sie i buzke otwiera na widok lyzeczki:happy2:a podpasowaly mu heinza,wsz inne bleeee:baffled::tak:Ja mu je sama wzbogacam jesz dodajac oliwe z oliwek lub maslo,albo ziemniaczka lub marchew gotowana,daje mu tez owsianke heinza plus owoc:happy2:
JSTYSIAK-to mi dzis tak sie strasznie spac chce jak Topbie w weekend:sorry2::dry: i dzieki za pocieszenie -ze to tylko zoom,odrazu mi lepiej:-D:-D:cool2:
 
Ostatnia edycja:
sloneczko swieci i od razu zyc sie chce .Obiad zjedzony ,plac zabaw zaliczony ,pranie rozwieszone wiec jest chwilka na bb.Musze wam cos oglosic -Jasminka ma zabka ! Piekna ,mala dolna prawa jedyneczke !:-)
Graziul - to dobrze ze zmienilas mleko Eryczkowi ,bo po tym co napisalas od razu przypomnial mi sie Dominik i jego egzema .Koszmar .Ja tez robie a raczej robilam deserki Jasminie .Blender mi sie spalil /prezent od tesciowej wiec ...;-)A przepisy znalazlam w gazetce tesco ,sa banalnie proste ,czasmi to mi za siebie wstyd ze sama czegos takiego nie wymysle :zawstydzona/y::sorry2:.
Zaneta -Majeczka pieknie rosnie ,a jak tam idzie Ci karmienie lyzeczka ?
Jstysiak - a co jest Amelce ? i przede wszystkim jak Ty sie czujesz ?
 
renuska-wez zapodaj jakiegos przepisa,ale jakos nie usmiecha mi sie szorowac blendera codziennie:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:no i gratki dla jasminki;-)
ja wlasnie wstalam,bo kimnelam sie z dzieciarnia,ledwo na oczy widzialam a teraz o niebo lepiej:-D
 
czesc mamuski:-)
Aleeeeeeeeeee puchy znowu:szok: Hej leniuchy piszcie ,bosmutno na forum ,nie ma nawet z kim pogadac:crazy: U mnie pobudka znow po 5:dry: no ale Natalcia chora-bidulka rozlozylo ja na maxa,czekam tylko do 8.30 i dzwon ie do GP,pewnie potzrebny jest antybiotyk:baffled::crazy: mam tylko nadzieje ze dadza mi dzis apoitment,bo nie usmiecha mi sie do szpitala jezdzic:dry: malego tez juz cos zaczyna brac-co bylo do przewidzenia zreszta:baffled:
Ach..tak to jest z dwojeczka-radosc podwojna ale i klopoty i chorobska tez x 2:crazy:
Nic kawusie dopijam i jde pranko powiesic
Odezwe sie potem -jesli bedzie do kogo:crazy::szok:;-):-D
 
hej dziewuszki
faktycznie pusto tu wiec i ja cos napisze
ja wczoraj w koncu zalatwilam dla nas overdraft-a w banku bo wczesniej chcialam karte kredytowa ale stwarzali nam jakies problemy a tu od reki limit 500 funciakow i bez zadnego oprocentowania wiec tak mysle ze niedlugo po urlopie czeka nas przeprowadzka o ile znajdziemy jakis fajny domek.ja zaraz uciekam z nelka do przedszkola i 3 godzinki luzu bede miala:-)
wiec pewnie uderze od razu w kimono bo oczy mi sie zamykaja.:tak:poza tym od kilku ostatnich dni bylam na diecie dukana i schudlam juz 4kg ale wczoraj moj mi trul ze mam mu ciasto upiec i niestety wyszlo takie dobre ze sama prawie pol blaszki wpitolilam :szok:i zla jestem na siebie bo tyle sie meczylam a pewnie zaraz kg znowu wroca.:wściekła/y::angry:
zaneta ja na razie nie wiem ile michas wazy bo ostatnio byli u mnie ponad miesiac temu ale ide na szczepienie w przyszly wtorek wiec pewnie beda od razu go wazyc
graziul jak juz twoje dzieciaczki dojda do siebie to moze umowimy sie w ktorys weekend na spotkanie z calymi naszymi rodzinkami.dzieciaki by sie pobawily a jak beda tatuski to moze i my jakiegos drinka bysmy chlapnely?;-)
ragazza co sie z toba dzieje?pytalas kiedys o jakies miejsca gdzie moglabys wyjsc ze swoja niunka ja mam taka rozpiske z s.Margaret church i frizinghall comunity centre co gdzie i kiedy jest dla takich dzieciaczkow jak twoja

dobra uciekam sie zbbierac do przedszkola bo z ta moja banda potrzebuje conajmniej pol godziny zeby sie zebrac
 
Witam.
U nas w ostatnich dniach było kiepsko Olinek miał bardzo wysoką gorączkę i co za tym idzie był strasznie marudny ja myslałam ze to przez ząbki ale wczoraj wysypało go dosyc mocno więc podejrzewam ze to była trzydniówka.No chyba że to ospa.

agaam trudno powiedziec który mu teraz wychodzi bo wychodzi mu kilka naraz i trudno mi tez powiedziec ile mu jeszcze zostało do wyjścia bo raczej nie jest chętny do otwierania buzki ale sporo jeszcze oj sporo.Trochę się jeszcze namęczy a ja razem z nim.

Graziulxxx zdrowka dla maluchów.Jeżeli chodzi o wczesne wstawanie to u mnie w tym tygodniu też masakra Krystian strasznie wcześnie wstaje i błąka się po mieszkaniu nie wiem co się z nim dzieje jakoś nie może dospac.

m025..a co planujecie przeprowadzkę?Gdzie byście chcieli mieszkac?

Pisac laski pisac bo nam forum padnie.
 
Czesc dziewczyny :)

Ja tak tylko szybko podziekowac za zyczenia dla Kubusia :)Rodzinka pojechala do Bradford wiec mam czas na kompa :)

Komunia byla bardzo ladna,dzieci tez super wszystko powiedzialy,chyba byly pod bardzo duzym wrazeniem :)Tylko ksiadz Krzysztof pod koniec dla plame,z komunia :(bo zeby bylo szybciej stanal na srodku kosciola i dawalm doroslum komunie i zaslonil dzieci :( i nikt nie widzial jak one przykmuja pierwsza Komunie :(Mam nadzieje ze zdjecia przynajmniej wyjda ladne

Padam na twarz ,codziennie od rana na wysokich obrotach,koszmar,tak w sumie ciesze sie ze zaraz piatek i bedzie spokoj :)
Wczoraj bylismy w llandudno ,piekne miejsce,polecam bardzo,wiele atrakcjii.tAM bym mogla mieszkac,ale pewnie ceny koszmarne



Soerki ze wszystkim nie odpisze ,ale czasu brak :(potem nadrobie pa pa
 
Ostatnia edycja:
reklama
witajcie mamuski :)
my na nogach od 6.00 ... pozniej Maja poszla na 2 godzinki lulu a mamusia razem z nią. Chyba mnie bierze lekkie przeziebienie bo mam katar i boli mnie glowa. Maja strasznie kicha i nie wiem czy tez cos ją przypadkiem nie bierze :(
doris85 - super że Wam sie komunia udala :D Kubus napewno bardzo przeżywał w koncu dla takiego dzieciaczka to wielkie wydarzenie :)
kasia - zdrówka dla Olinka...
m02..- no własnie powiedz kochana gdzie planujecie kupic domek? ja sie tez nad tym zastanawiałam ale chyba trzeba miec jakis wkład własny teraz?
graziul - to ci sie dzieciaczki rozchorowały... szkoda maluszków... Zdrówka dla Twoich pociech... wczoraj zaakceptowałam zaproszenie na nk :) Super fotki :D
zaneta - ciebie tez kochana... mam nadzieję ze sie w koncu poznamy osobiście bo znam ciebie tylko ze zdjec ecchhhhh....
renuska - gratulcje dla Jaśminiki :) my czekamy i czekamy na tego ząbka i nic :(
pisac dziewczyny, pisac ....:tak:
 
Do góry