reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

witajcie laski widzę ze tu pusto troszkę:-( ja sie w końcu zebrałam wczoraj niemiałam nawet siły bo wróciliśmy rano :szok: wypad udany pogoda super troszkę padało a tak to upał jak nie wiem, natalka podróż zniosła super :tak::happy::tak:tylko szkoda ze tak krótko :-( dzieki laski ze super imprezkę bo nie miałam kiedy podziekować :-):-):-)
kasia
to ci olinek sie rozchorawał no a może i to ospa:szok::szok::szok:
graziul oj biedulko i twoje skarbeczki chore współczuje a jeszcze dwójka :-:)tak:zdrówka życzę ;-)
m02 to chcecie się przeprowadzać a no pewnie z dwójką to dobrze mieć większe :-)
doris to super że komunia wyszła , to gości mieliście troszke no ja za tydzień bendę miała przyjerzdza siostra z rodzinką :-):-):-) już nie wiem co pisać niema weny jutro może coś więcej postukam :-):-D
 
reklama
hej,

wiecie może o jakimś polskim dentyście w Bradford albo okolicach? coś mi sie dzieje z zębem ... :( tzn nie boli mnie ale nad nim na dziąśle pojawiła mi się ropa i się troche wystraszyłam. Jak byłam w Polsce to wyleczyłam wszystkie ząbki a tu nagle coś takiego :(
 
Hej wszystkim:-)
Ja ledwo zywa:-( Jeju jak chore dziecko potrafi strasznie wymeczyc:shocked2:
A w dodatku moj maly tak bardzo zle znosi zabkowanie:-( nie ma gor raczej jak Olis ale str "wrzeszczy" prawie cale dnie:szok::crazy: a mi juz sie mozg lasuje od tych krzykow i jekow:eek:
EMILKA- fajnie bylo ale krotko-co?;-) a jak tesciowa zareagowala na wnusie,bo pierwszy raz ja widziala tak?
MARTA- Polska dentystka jest na bd2 P Joasia,rowniez w Shipley przyjmuje polska dentystka w angoelskiej przychodni;-)no i jest jesz ten koles w Weakfield,ale jego bym odradzala my do niego jezdzilismy kiedys i do bani:crazy: ja zaraz poszukam namiary na nich to Ci przesle:tak: Aha,mam pyt do Ciebie ,bo ty masz Quinny dla malej i powiedz jak to wyglada z lotem samolotem? tzn chodzi mi jak oni licza -jako jeden wozek? no bo przeciez on po zlozenie ma 2 czesci... my lecimy niedlugo i wlas sie zastanawiam czy brac Quinny zeby klopotow potwm nie bylo:eek:
RENUSKA- nie nie pisalam bo go nie zwazylam jesz:zawstydzona/y::crazy: gratki dla Jasminki za zebulka ,my wciaz czekamy ;-)
Dziekuje Wam wsz serdecznie za zyczenia zdrowka dla maluchow:happy:
M0205..jasne ,bardzo chetnie,jak wrocimy z Pl to sie koniecznie umowimy...na popijawe hihihi;-)
Nooo i sorrki ze wsz nie odpisze ale juz maly mnie wzywa rozpaczliwie:eek: Ech.....
 
czesc wszystkim nie ma komu pisac moja natalka ma tradzik niemowlecy ale sie nie martwie bo zejdzie za niedlugo Wiki nie miala ale kazde dziecko jest inne
Kasia zdrowka dla Olinka
Marta ja niestety nie znam zadnego polskiego dentysty
m02... to gdzie teraz szukacie domku chodzi mi o bd ???????
 
U nas nudy....ja chce na dwor:crazy::tak: tak ladnie a my siedzimy w domu od poniedzialku:-(
TYNIA- tradzik zejdzie,jasne,znajomej synek tez teraz mial i juz ani sladu :tak::-)
MARTA- tu masz numer do tego dentysty w Shipley-01274585659,to jest ta ang przychodnia ale tam jest dentystka polka tez:tak: i do tej na bd 2 ona sie nazywa p.Joanna-01274617396:tak:
Czasem jak ropien sie robi to moze zabek sie psuc ok korzenia(martwica kanalu) ja tak raz mialam -dlatego warto isc za wczasu sprawdzic,powodzenia;-)
 
witajcie laski co nie piszecie nic:-( u nas oki tylko pogoda taka jakaś nie dorąbana :-D
GRAZIUL to troszke za krótko ale i tak zwiedziliśmy troszkę .a teściowa zachwycona małą:tak::-):-):-):-):-):-) to masz męczarnie z malutki z tymi ząbkami :-(
graziul jak ja leciałam tera do włoch to miałam dwie części wózka bo miałam fotelik i wózek i było oki tylko babka pytała ile części i dała mi dwie naklejki na wózek i fotelik a leciałam raynerem ;-);-):tak:
tini i wiki trądzik ! taka mała i ma trądzik to niezle , morze szybko zejdzie i bendzię oki :tak:
marta no ja też znam tą z shipley ,ale jeszcze justyna i ostatnio mówiła o dentyście polskim musisz jej spytać :tak: no a co dentysty w menchester to też nie polecam mojemu to tak wyrwali ze mu zostawili kochenia i wygonili do domu i byl zmuszony jechać do polski :wściekła/y::wściekła/y::no:
oki uciekam lulu pisać laski !!!! ( a kto jedzie do sylwi jutro bo ja nie mam jak się dostać do niej bo mój h pracuje a jest do niej kawałek !!!! także jak mnie nie bendzie to przepraszam :-:)-:)-(no jeszcze zobacze ... no oki uciekam pisać
 
Witam ja tak szybciutko bo muszę chłopakom zrobic śniadanko.

Emilka13 ja tez jadę autobusem bo mój w pracy takze jak chcesz to możemy spotkac się na interchange na stanowisku D ja będę troszkę po 12 bo o 12.21 jest autobus do Wyke.Podaje Ci mój nr tel.07933677474 jak coś bo ja twojego nie mam.Daj znac czy będziesz bo ja też się waham czy jechac bo z orientacją u mnie kiepsko.
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny
ja mam jeszcze chwilke przed wyjsciem wiec napisze
u nas w sumie nic ciekawego sie nie dzieje,oprocz tego ze juz zmeczona jestem lataniem do tego przedszkola,bo zeby z nimi wyjsc musze 3 razy schodzic po tych moich wielkich schodach.raz z wozkiem raz z nela i dopiero potem z michalem:wściekła/y:potem pol godziny spacerku w tym 15min pod gore,poltorej godz sprzatania w domu i znowu te cholerne schody:angry:naprawde musimy zaraz po urlopie wziac sie za szukanie jkaiegos domu bo mnei cholera bierze
emilka my tu mamy 2 sypialnie wiec w sumie by starczylo ale ja chce w koncu miec dom zeby nie meczyc sie ze schodami i miec jakis ogrodek.
tynia tak ciezko powiedziec jakie to bd bo shipley to w sumie bd17 i bd18 a ja teraz mieszkam na bd18 i tu akurat jest beznadziejnie.najlepiej by nam pasowal jakis domek kolo asdy w shipley albo na bolton woods a to jest bd2.dla nas najwazniejsze zeby moj mial blisko do pracy i zeby bylo bialo tak jak w shipley:tak:
dobra laski ja zmykam bo maly cycka sie domaga
 
reklama
Czesc laski:-)
U mnie zamuly ciag dalszy bo mala nadal b brzydko kaszle.No i jak zwykle problem z podawaniem leku,bo niby pachnie ladnie pomaranczami ale w smaku bleeee...str gorycz,a musi brac az 4 x dziennie,przez co musze ja tez w nocy wybudzac bo inaczej dzien za krotki jest:-(Zdziwiona jestem bo kazala nam jej na pusty zaoladek ta penicyline podawac:szok: no ale chyba lekarz wie lepiej:crazy:
Odnosnie lekarza to mi sie przypomnialo ,ze jakby ktoras pilnie potrzebowala wizyte a jej gp nie chcial by przyjac to uderzajcie do tego walk in centre na bd 3,otwarte od 8-20 7 dni w tyg.naprawde duzo lepiej tam niz do szpitala na emergency:tak: to sie nazywa HILLSIDE BRIDGE SURGERY.;-)
MARTA- i co z tym zabkiem?A Majeczka tak pieknie juz Ci siedzi na krzeselku ...ze i ja pozazdroscilam i dzis wyjelam nasze ..i pierwszy raz malego posadzilam i okazalo sie ze slusznie bo pieknie prosto siedzial i nawet sie nozkami bawil:-D
M0205...no wcale Ci sie nie dziwie ,ze masz dosyc:sorry: ja kiedys juz tak o Tobie myslalam ,jak Ty wlasnie biuedna po tych schodach dajesz rade:sorry: a mala zadowolona z nursery? chce zostawac?
Koncze kobietki,piszcie cos bo nudy ,paaaaa
 
Do góry