reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej,hej!!!!
Fajnie ze wieczorek byl udany,ja niestety nie moglam poniewaz moj luby szedl na druga zmiane do pracy!!!:-:)-:)-(U nas wszystko po staremu,dzieciaczki ok,chociaz Ola mnie dzis tak z rownowagi wyprowadzala ze myslalam ze wyjde z siebie!!!Ale wzielam gleboki oddech i jakos przeszlo!!!:tak:Jak ten czas leci,jeszcze nie tak dawno sie urodzila a teraz juz pyskuje!!!!:szok::szok:Filipa juz samego nie mozna na kanapie zostawic bo obraca sie wokol siebie,i juz taki jest silny ze jak lezy to probuje siadac!!!:-D:tak::-D
Wredotka-gratulacje!!!!
Marta-to sie najezdzilas!!!A Majeczka jaka juz duza!!!:szok:
Sylwia-sorki ze nie dotarlam na ta kawke!!!Nadrobimy
Kasia-tylko kup dobry materac zeby sie sprawdzal bo dobry materac to polowa sukcesu!!!!!:-D:-D:-D
Dobra uciekam bo synek sie przebudzil!!!
 
reklama
to i ja cos napisze ,mam chwilke wolnego czasu ,choc moglabym pomyc naczynia albo wziasc prysznic ,ale mi sie nie chce :sorry:musze sobie jeszcze chwile posiedziec w ciszy przed spaniem .Jasmina budzi sie cos ostatnio w nocy i turla sie w lozeczku ,a ja chodze jak zombi pozniej .Widze ze panienski sie udal ,ale jakze moglo byc inaczej .
Tynia - zdrowka dla Natalki .
Asiunia - juz za nieglugo to bedziemy musialy miec oczy dookola glowy .
Wredotka - gratulacje .
Graziul - i jak wazylas Eryka ?
 
hej dziewczyny:-)
ja dopiero teraz ,bo ciągle coś .Jak nie Amelka to tel sie urywal cały dzień.Ale o tyle dobrze ze kimnełam sie z Amelka :-D.
Ja równiez babolki dziekuje za imprezkę ;-);-);-)
Marta To czyli ze mnie nie taki zly kierowca.Bo wyobraz sobie ilekroć jechałm do sylwi z nawigacją to tez za karzdym razem lądowałm na autostradzie:-D:-D:-D:-Dale juz sie nauczyłam bez i jest oki.Chodz teraz zmieniła mi adres i znowu bede miała zonka:szok:
Aggam Licze ze wszysto zostanie ładnie wykorzystane:laugh2:
Tynia Zdróweczka dla Natalki
Powiem Wam ze teraz jak spojzałm na suwaczki maluszków to:szok::szok::szok:jak ten czas mija.
Emilka miłego urlopu
Oki zmykam sie połozyc bo jakaś zakrecona dzisiaj jestem
 
czesc wszystki co za pogoda paskudna a ja dzis musialam prac
Asiunia a mialam pytac o ciebie bo dlugo sie nie odzywalas
REnuska Jasminka dzis ma 5 miesiecy ale czas zapiernicza dopiero co rodzilas
oki ide dzieciarnie ubrac bo za niedlugo do szkoly trzeba wychodzic
 
Co tam dziewczyny?? Nie spać....pisać:-D:-D

Asia spoko, co się odwlecze.....;-) Teraz pewnie nie będę miała kiedy bo kuzynka cały przyszły tydzień będzie ale potem nadrobimy

Renuska ja zeszłej nocy miałam prawie 2-godzinny atak histerii. Marcel o 23 obudził się i chciał do nas do łóżka ale my właśnie oduczamy go spania z nami i to baaardzo mu się nie podobało. Ja już wychodziłam z siebie z nerwów, nie mogłam słuchać tego wycia. Wkońcu zasnął:baffled:

Kasia8118 bo tam na bd5 jest własnie ich magazyn, mówiłam Ci kiedyś o tym:-p

Wredotka serdeczne gratulacje:-) Jak daliście synkowi na imię??

Graziul niezłą miałaś nockę po imprezce. Odespałaś już trochę?? Ja nie:rofl2:

Marta masakra że ta nawigacja tak Cię poprowadziła, przecież to było w zupełnie innym kierunku. Mogłyśmy my Cię jakoś poprowadzić:zawstydzona/y:

Agaam a mąż zadowolony z prezentów?:-p Kurde, no i nie zatańczyłaś wkońcu na tej rurze:-D
 
Witam.
Ja niestety wpadłam tylko z jednym pytaniem bo nie mam głowy do pisania bo Olinek strasznie marudny przez te zęby nawet wymiotował.Tylko w sumie nie wiem czy to nie przez R i jego ekspresowe mycie zębów.
Nie wiecie gdzie można oddac GPS do naprawy???

sylwia.m materac właśnie przed chwilą zamówiłam.Jak przyjdzie to go szybciutko przetestuję i dam znac czy dobry.
 
Hej:-)
A ja dzis strasznie mulilam caly dzien i chetnie zaraz poloze sie do lozka:-p Jakas taka jestem niedorobiona dzis:-D
Jutro jedziemy na zakupki zeby w koncu niunce sukienusie kupic:tak: Juz nie moge sie doczekac jak ja zobacze moja Gwiazde w calej okazalosci:tak::tak:

Kasia, wspolczuje Olinkowi no i przy okazji Tobie tez:tak:. A duzo mu jeszcze zostalo zabkow do wyjscia?:sorry2: Jesli chodzi o nawigacje to niestety nie pomoge ja caly czas tez mysle gdzie z tym moim aparatem sie wybrac:baffled:
Sylwiam ojj tak maz byl bardzo zadowolony, wrecz powiedzial ze na takie imprezy powinnam czesciej chodzic:-D Ciekawa jestem jak Marcel "przezyje" ta nauke spania osobno:-p Cierpliwosci Wam zycze:tak: Ahaa a jesl chodzi o rure to nawet nie wiesz jak sie ciesze ze mi sie upieklo:-D:-D
Wredotka Gratulacje dla Rodzicow a maluszek niech zdrowo rosnie:tak:
Jstysiak moj mi nie odpusci jak tego nie wykorzystamy w nalezyty sposob:-D

Dobra Spadam do lozeczka bo jakos nic mi sie nie chce oby jutro bylo lepiej:tak: Dobrej nocki Wam zycze:tak:
 
KUBUSIU-
Promieniejące serce
Jezusa dziś swym blaskiem
objęło Cię, przytuliło do siebie
i zaopiekowało się Twą duszą.
To dobry Anioł Stróż, w dniu
Komunii Świętej przyprowadził
Cię przed ołtarz z żółtą
świecą w ręce, abyś dał
schronienie i opiekę
Jezusowi, co zawsze będzie
kochał Ciebie.

W uroczystym dniu Pierwszek Komunii Świętej
obfitych łask Bożych życzy ciocia Żaneta z dziećmi.:-)
 
dzien doberek:-)
my juz od 5 dni mamy pobudeczke o 5 lub 6 wiec jest poprostu gicior:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:wczoraj bylismy u znajomych i Majeczka dostala takiego ataku placzu ze :szok::szok:normalnie jakby ja ktos ze skory obdzieral,nie wiedzialam co robic,juz do domu mialam sie zwijac,bo moze obce miejsce i czesto tak dzieciaki reaguja,ale moj oczywiscie niedopity i przeciez jak wodka sie nie skonczy to gdziez tam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:wiec musialam im pomoc i sama obalilam chyba ze 4 kielony i pysznego drinka z zubrowka,7up i ogorkiem zielonym!!pyszotka:-):-):-)

agaam-kupiliscie sukienke??ja musze sie za kreacja dla mojej tez rozejrzec i Pawelkowi tez chce kupic cos na chrzest Majeczki,ale mysle tylko o lnianych spodniach albo o fajnych jeansach,zadnego garniaka;-)
wredotka-gratulacje serdeczne
sylwia-jekju podziwiam cie ze wytrzymalas 2 godziny,ja to mieczak jestem:-(ale musze sie ogarnac:-(
ragazza-co tam u Ciebie?
kasia-ja niestety nie pomoge,wspolczuje bardzo z tymi zebami,ja mam teraz dwojke na karku,bo Paelek tez tak rece pakuje,ze malo nie wymiotuje,ale juz jedna 5ka mu wyszla,wiec jeszcze 3:szok:
graziul-czy twoj E spi jeszcze w koszyszku??bo moja juz tak kopie nogami,zeaz sie boje.a jak zabki??
o mam jeszcze jedno pytanko,jakies 2 tyg temu zaczelam podawac malej deserki i obiadki,dalam jej jablko z czyms tam i wyskoczyly jej czerwone place pod oczami i na skroniach,odczekalam pare dni i i znow jej dalam jablko z czyms tam i syt.powtorzyla sie,wiec myslalam ze to od jablka,ale wczoraj dalam jej kurczak z marchwia i dynia i znow jej sie tak zrobilo:-:)-(moze to bys od pestkowych owocow??i po godzinie wszystko znika .
 
reklama
KUBUSIU-Dzisiaj jest Twoja I Komunia Święta,
każdy z nas dobrze ten moment pamięta,
bo jest to chwila wielka i uroczysta,
pełna radości, przepiękna i czysta.
We wspomnieniach Twoich pozostanie,
ten dzień, gdy włożyłaś odświętne ubranie,
w kościele widziała rodzina droga,
jak do serca przyjęłaś Ciało Twego Boga.

Błogosławieństwa i wiele łask Bożych
W Dniu I Komunii Świętej
życzy CIOCIA KASIA Z CHŁOPAKAMI.
 
Do góry