reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej dziewczyny potrzebuje PILNIE pomocy!
Gdzie moge znalesc w Bradford sklepu gdzie mogla bym kupic zasilacze do drukarki KODAK ESP 5250, niechcacy wyrzucilam taki zasilacz do smieci myslac ze to moja stara ladowarka do laptopa i musze szybko kupic by maz nie zauwazyl...
 
reklama
kasia,marta my nie chcemy kupywac domu tylko wynajac ale interesuje nas tylko shipley ewentualnie jeszcze bolton woods, a tam wogole jest malo ladnych wolnych domow,w dodatku ja szukam czegos zeby bond byl ponizej 600f bo jednak ciezko jest go potem odzyskac.no i chcialabym tez zeby bylo juz tam troche mebli albo przynajmniej sprzety kuchenne bo w tym mieszkaniu praktycznie tylko meble z salonu sa nasze.
werkamirek moze pomoze ci ten link tam jest dostawa w ciagu 2 dni nie wiem tylko czy do twojej tez pasuje USB Printer cable/lead for the KODAK ESP3 / ESP 3 | eBay UK
 
Marta1979 - jejku nawet moze byc nawet na kawe z ciastem specjalnie upieke!! Mieszkasz w Bradford?? Bo ja na BD4. Pomimo ze meiszkam tu od grudnia nie znam prawie wogole tego miasta. Uratowalabys mi skore przed moim M. Bo ja glupia mu ten kabel do smieci wyrzucilam dwa tyg temu a juz dwa razy kosz oprozniany byl...
 
ja tylko na chwile-natalka ma angine i dostala penicyline:crazy::-:)-:)-:)-:)-(
A moje Gp oczywiscie odmowilo przyjecia nas dzis ,bo ponoc nawet wsz emergency apoitm "wyszly" z samego rana(dziwne bo dzwonilam zarza po otwarciu:baffled:)
Musielismy jechac na bd3 do walk in centre:tak:
maly narazie niby oki...moze cudownie nie zlapie od niej
zmykam ,bo galabki robie ,potem zajrze,paaaaaaaaaaaaa:happy2:
 
Hej:-)

Ale leje. Przez to tv nawet nie mam:wściekła/y::wściekła/y:
Dzisiaj byłam w white rose centre i nieźle zaszalałam, a teraz mam wyrzuty sumienia:-p:-D Olivia od dwóch godzin chodzi w moim sweterku bo jak wróciłam i zaczęłam rozpakowywać to ona koniecznie chciała przymierzyć:-D
Marcel za to ma ospę z Davidem do towarzystwa:baffled: Krostek jak narazie nie za wiele ale ma gorączkę i jakiś taki zamulony chodzi:-(

m02....ja już kilkakrotnie przeprowadzałam się i nigdy nie miałam problemu z odzyskaniem bondu. Może powinniście wynająć przez agencję.

Graziul przynajmniej teraz szybko Natalii przejdzie. Zdrowka:-)
 
czesc
Wrocilismy z parku przed sama ulewa .Niby dobrze ze nam sie tak udalo ale z drugiej str.czy musialo padac ?:crazy:
Marta - Ty to masz jeszcze ten komfort ze mozesz sie przekimac z Maja ,a przy dwojce to juz nie ma ze boli :-D
Graziul - zdrowka dla Natalki .A Ty pisalas ile wazy Twoj krolewicz czy przegapilam ?
Zaneta - te deserki to wystarczy zrobic kleik ryzowy z mlekiem lub bez dodac owoce czy co tam chcesz ,w zaleznosci od wieku dziecka i gotowe .Przynajmniej wszystko jest "swieze" i masz satysfakcje ze sama zrobilas :-D.
 
reklama
czesc mnie dawno nie bylo wiec cos skrobne
Graziul zdrowka zycze Natalce i ja oby szybko jej przeszlo
moja krolewna wazy juz 4750 przybiera dobrze na wadze tak stwierdzila hv a teraz czekamy na szczepionke tzn na wezwanie za jakies 3 tygodnie i konirc pisania bo P wrocil narazie kobietki
 
Do góry