reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

KUBUSIU W dniu Twojej Pierwszej Komunii Świętej, życzymy Ci, abyś zawsze kroczył drogą Jezusową, czyli drogą prawdy,miłości i wiary, a Dobry Bóg miał Cię zawsze w swojej opiece. Aby Twoje serce było bez skazy, a miłosierny Jezus zamieszkał w nim na zawsze. Abyś ze wszystkich doświadczeń, jakie przyniesie Ci los, wychodził zwycięsko z Jezusem i Maryją, a każdy dzień był wspanialszy od poprzedniego. Kochaj swoich rodziców, jak Bóg umiłował Ciebie, czyli mocno i bezinteresownie. Bądź dumny z tego, że jesteś chrześcijaninem, oraz życzymy Ci, abyś był zawsze uśmiechnięty i szczęśliwy.
Z całego serduszka życzą Ciocia Agnieszka z Victoria.





 
reklama
Kochany Kubusiu Bóg Cię widzi, choć się kryjesz,
Strzeż się grzechu póki żyjesz.
Każdy dzień co Ci upłynie
Świadczyć ma o dobrym czynie.

Obfitych łask Bożych
na całe życie
w dniu Pierwszej Komuni Świętej
życzy ciocia Justyna z rodzinka



 
KUBUSIU!!!!!

Komunia dziś sprawiła, że się stałeś
ukochanym dzieckiem Boga
jego łaskę otrzymałeś
z nią jest prosta każda droga
ufaj Bogu nie pytając
co on w zamian dać ci może,
swoje serce mu oddając
wiesz, że zawsze Ci pomoże!!!!!!

 
hej babeczki jak tam po weekendzie ?dobrze ze kupilam Dominikowi kalosze w sobote w sam raz na dzisiejsza pogode .Jasmina juz sie denerwuje ,a trzymam ja na kolanach wiec napisze cos pozniej
 
Jasmina spi .Ja juz mam dosyc tego deszczu :no:,dzis zwyubieralam dzieci i siebie a w gruncie rzeczy wcale nie tak zimno jakby sie moglo wydawac patrzac przez okno .
Zaneta - ja nie pomoge w sprawie Majeczki ,Wyglada to na uczulenie -tylko teraz pozostaje pytanie -na co?
Sylwia -a Dominik nadal przychodzi do nas w nocy ,ale to juz wynika z naszego lenistwa :zawstydzona/y::sorry2:
Kasia - oj biedny Oli nameczy sie przy tych zabkach , a Wy przy okazji tez.
Dobra ,nie mulic razem z pogada ,piac pisac .
 
hej kobitki
Ja na sedkunde bo bylismy od piatku w Londynie i wrocilismy dop wcz wieczorem..no i mala chora a maly str placzliwy:-( Nie wiem ,czy to na zabki znow gorzej ,czy tez go choroba bierze:baffled::-:)-( a w dodatku mam kupe prania itp,no a niedlugo znow przeciez lecimy juz do Pl:baffled:
Wieczorkiem wpadne to postaram sie nadrobic:happy2:
 
hej ja tylko na chwilkę:) obiecałam wstawić zdjęcia z panienskiego Agi :) nas nudy przez ta pogodę ... która jest nie do zniesienie brrrrrrrrrrr :) pisac dziewczyny :D
DSC01740.jpgDSC01743.jpgDSC01741.jpgDSC01744.jpgDSC01745.jpgDSC01746.jpgDSC01742.jpg
 
SPOZNIONE ALE BARDZO SZCZERE,Z SERCA PLYNACE ZYCZENIA DLA KUBUSIA Z OKAZJI JEGO 1 KOMUNI SWIETEJ
Ukochane małe dziecię,
Gdy chcesz szczęście mieć na świecie.
Gdy Cię minąć ma zła droga,
Nade wszystko miłuj Boga.
Kochaj swoich rodzicieli,
By pociechę z Ciebie mieli.
Ale pomnij że Bóg w niebie,
Ma w opiece zawsze Ciebie


OPATRZNOSCI BOZEJ ZYCZY GRAZIUL Z RODZINKA



 
hejka
co tu taka cisza????pisac,pisac bo forum zamrze smiercia naturalna:-(
graziul-super ze wypad sie udal;-)
agaam-zyjesz??kupilas suknie??
sylwia,doris-maja gosci to im daruje:-D
mo2o2-wazylas malego ostatnio??
o ragazze juz pytalam w niedziele:-)
marta-super foty:-)o ktorej Majeczka wstala??moja dzisiaj o 5.50 a wczoraj o 4.20:wściekła/y::szok:myslalam ze zdechne,a maly poszedl dopiero spac o 23 i dzisiaj znow padam na twarz:-(
jstysiak??-jak tam u ciebie cycolku moj??:-D:-D
ja dzisiaj ide do baby clinic zwazyc mala i zapytac o to uczulenie:-(
 
reklama
hello:-)
Chyba ladny dzien sie zapowiada:tak:...albo ja zle widze:-D ,bo szczerze mowiac to juz nic nie widze prawie na oczy bo mialam pobudke po 4:szok: a poszlam spac 23.30 w tym o 1 karmilam malego:baffled: Mala w nocy ledwo dycha ,tak jej krtan zaatakowalo:-:)szok:
ZANETA- zmartwie Cie ,ale nie licz za bardzo na pomoc w spr uczulenia w przychodni:no:bo zaraz Cie zrypia po pierwsze ze juz jej diete rozszezylas,bo dla nich to za wczesnie:shocked2::confused: a po drugie mnie zbyla mowiac ze to sucha skora ,podraznienie przejsciowe bla bla...:sorry2: i wiem ze tak z reguly wsz zbywaja ,nawet jak dziecko ma poczatki AZS:baffled:no chyba ze u Ciebie jest inaczej;-)a jakie kupki maja robi,i jak czesto??co do koszyczka,to E juz dawno w nim nie spi,jak skonczyl 3 mies to mu kojec rozlozylam ,bo tam juz bylo niebezpiecznie ,a teraz to on juz do siadania sie podnosi :tak:
MARTA- fotki super..tylko ja na tych wsz zdjeciach z wypadu jakos tak grubo wygladam:dry::dry: wyslalam Ci zapr na NK;-)
Wlasnie ,dziewczyny co z Wami ,czemu znow nic nie piszecie:confused::baffled:
zmykam na druga kawe bo dzien jesz mlody a ja juz ledwo zyje ,a raczej na drzemke nie mam szans:baffled::dry:
 
Do góry