reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej:)

Trochę mnie nie było. Ciężko wbić się po takim czasie i cokolwiek napisać więc narazie tylko się przywitam:-p:-D

Tynia ogromne gratulacje:-) Jeszcze nie widzialam fotek Natalki ale na pewno śliczna:tak:
 
reklama
Czesc Laski:-)

Cos malo sie ostatnio tu dzieje:sorry2: Ale szczerze ze ja tez mam jakiegos lenia:zawstydzona/y: i nie wiem jak go wygonic:-p Ale postaram sie poprawic:tak:
Dzis bedzie leniwy dzien jak dla mnie bo moj ma sportowa niedziele:baffled: No ale coz jakos bedzie trzeba to przetrwac on codziennie znosci moje seriale wiec niech ma a co:-p:-D

Sylwiam
pierwsze koty za ploty, przywitalas sie teraz juz bedzie z gorki:-D
Tynia powinnas sie cieszyc ze Wikusia chce byc przy siostrzyczce, gorzej jakby bylo zupelnie odwrotnie:tak:
Agnieszkauk ja pierwsze co ja Vicky pojdzie do szkoly to zaraz zmykam do lozka i pojde spac:-D:-D hehe zartuje ostatnio mam na nia patent zeby dluzej spala:-D Ale tez pewnie jakos z tego skorzystam ze jestem sama:tak::-)
M02... fajnie ze Mala mozesz juz dac do przedszkola, oby bylo wszystko ok i aby polubila tam chodzic:tak:
Renuska wspolczuje wyprawy do zamnietego przedszkola:baffled: tez bym sie wsciekla:tak:

Dobra Laski ide jakas kawke zrobic:tak: Milej niedzieli wszystkim zycze:tak::tak:
 
Czesc wszystkim mojej krolewnie pepek dzis odpadl byla mv i przybiera ladnie na wadze wiec jest oki
Agaam ja sie ciesze ze Wiki tak reaguje gorzej wlasnie jakby bylo odwrotnie hihihihi
oki gwiazda spi wiec ja sie troche kimne do uslyszonka kochane
 
Hej laski:-)

Co tam u was? Cisza, nikt sie nie odzywa. My bylismy dzis w Saint Ives, zjedlismy tam tez obiadek, wiec nie musialam nic gotowac. Potem troche sie zachmuzylo, wiec pojechalismy jeszcze do Keighley. Akurat zaparkowalismy pod takim kulkolandem w centrum, a ze bylo zimno, to pomyslelismy, ze sprobujemy z lenka tam pojsc. Ale powiem Wam, ze bardzo sie zawiodlam. Niby fajnie, kulki, zabawki, itp, ale wszystko takie brudne i uciapane, ze wyszlismy po chwili, bo az mi sie rzygac chcialo jak patrzylam jak Lenka to dotyka, a potem rece do buzi. Masakra. Niby same angielskie dzieci, i knajpka taka nawet nawet dla rodzicow,ale ogolnie to syf. Czy wszystkie kulkolandy tak wygladaja Czy moze tylko my takiego pecha mielismy?

Tynia - to szybko pepuszek odpadl - mojej Lence dlugo nie chcial odleciec.

Sylwia - pisz kobito, bo nudno sie robi. ;-)

Wredotka - mi Lenke umyli zaraz po porodzie, tzn na mokro ja wycierala polozna i byla czysciutka. A potem juz na sali wykapala mi ja pielegniarka. I miala wszystko i reczniki, i mydlo i waciki, wiec nic nie potrzebowalam swojego. Rodzilam w BRI.

Acha, zapomnialam Wam sie pochwalic:tak:;-), ze moja Lenka jest juz calkiem bezbutelkowa.:szok: Tzn sama jak widzi butelke, to w nia raczka uderza, albo rzuca nia i nie chce z niej pic. :szok:Teraz pije juz tylko z normalnego kubka (oczywiscie rozlewa, ale do buzi trafia), albo przez rurke, albo ze swojego kubka niekapka tez z rurka. Jestem z niej bardzo dumna, bo nie lubie jak dzieci dlugo z butelka albo ze smoczkiem chodza. :tak::-D
 
hej :-)

troche mnie nie było:zawstydzona/y: ale duzo sie działo przeprowadzka jeszcze teraz tata do mnie przyjechal :tak:

ragazzia pewnie byliscie w alladynie tam jest syf :tak: ja tam tez juz nie chodze odkad otworzyli u nas dragona tam jest super :-)

no i tyle narazie bo weny mi brakuje :-( musze sie na nowo tu wkrecic;-)
 
hej hej .Sloneczko nam dzis pieknie swieci ,choc sa i chmury ,ale i tak jest cieplo wiec jest git .Weekend jak zwykle szybko zlecial .Mielismy jechac ogladac te sofy do dfs i sie nam nie chcialo ,a myslac juz o nowej sofie siedziec nie mozemy na starej :-D.
Czy miala ktoras taki lezaczek do kapieli dla bobaska ? Chcielibysmy kupic Jasminie ale nie wiem czy sie bedzie miescila ,bo ona ma juz ciuchy na 6-9 ,a taki lezaczek to chyba maly ,a dobrze byloby ja juz kapac w wannie bo wanienka ...hmmm no coz -mala .Dobra pisac co tam u Was ,jak po weekendzie .
 
Hej.
Ale tu cisza!!!U nas po staremu,dzis bylam na szczepieniu z filipem,ale bidulek plakal!!!Teraz sobie smacznie spi!!Ola jedzie jutro na wycieczke klasowa do chester zoo,taka jest podekscytowana!!!
Renuska-ja niestety nie doradze z tym lezaczkiem bo nie uzywalam nigdy
Graziul-Ola ma kilka sladow po ospie tylko dlatego ze sie drapala,Filipek ma tylko na czole bo sam sie drapnal i na raczce.Ty pewnie kochana caly weekend do meza przytulona co?????A jak tam twoje pociechy???
Zaneta-jak tam twoja przeprowadzka???Zyjesz???jak dzieciaki??
Marta-Wrocilas juz???
Ragazza-gratulacje dla Lenki!!!!
Alexnow-ja tez bylam w tropical world-bardzo fajnie!!!
Pisac dziewczyny,pisac!!!!
 
hejka
widze ze forum zamarlo,wiec trzeba to chyba naprawic:tak:u nas kolejny juz 3 dzien bez pampersa i nawet jak bylismy dzisiaj na spacerku to nie zrobil,pomimo tego za mu zalozylam pampka,ale zaraz po przyjsciu do domku zawolal:-)zapisalam ich juz do przedszkola i szkoly.myslalam ze Pawciu pojdzie troszke wczesniej,a on dopiero we wrzesniu za rok:wściekła/y:
asiunia-dzieki ze pytasz,jakos zyje,pomalu dochodze do siebie bo przeprowadzce.niby wszedzie jest jakos daleko,a do centrum w sumie na piechote 20 min:-)a z okien same gory widac i łąki:-D
m020
-jak u ciebie??dajesz rade??mala juz poszla do tego przedszkola??
ragazza- jakies postepy w poszukiwaniach domku sa,czy nadal nie mozecie nic znalezc?
marta-ty dzisiaj chyba z Pl wracasz,co??szybko zlecialo,a dosc dlugo bylas.Majeczka przeslicznie wygladala na chrzcie,my dzisiaj jedziemy do kosciola ustalic date,no i musze poszukac jej jakies kiecuszki zeby miala tez kapelusik do kompletu.
reszta meldowac mi sie szybko!!
 
Czesc Dziewczyny:-)

Ruszac paluszkami ruszac i pisac co tam u Was bo cos nam forum umiera smiercia naturalna:-p A chyba tego nie chcemy:tak:
U nas jakos leci bylysmy z niunka na play grupie a potem w sumie sie nudzilysmy w domku, na szczescie Asiunia nas troche odmulila i przyszla na kawke:-)

Zanetka to wychodzi na to ze Pawciu zacznie przedszkole tak jak moja Vicky:tak: Gratulacje dla Mlodego ze tak latwo mu poszlo z pampkiem:tak: Pozazdroscil Victorii:-D
Asiunia napisz potem jak Ola po wycieczce, bo moze bedzie warto sie kiedys przejechac:tak:
Renuska ja tez nie uzywalam tego lezaczka:no: Wiec nie pomoge:-(
Marta jak tam po powrocie? Ale Ci zlecial szybko ten urlop:tak:

Dziewczynki pisac pisac co u Was bo nie ma o czym czytac:tak: Moze jakies spotkanko bysmy zorganizowaly to jakos sie ruszy na naszym forum? moze jakis park co Wy na to??
 
reklama
czesc to i ja cos skrogne u nas dzien za dniem leci jak nie wiem nie wyrabiam sie z niczym zawsze wszystko na ostatnia chwile ale musze sie jakos zorganizowac bo sie rozleniwilam przy mamusce bo prawie wqszystko robi za mnie bo twierdzi ze jej sie nudzi my z Natalka co dziennie na dworze dzis tez bylysmy choc troszke zaczelo kropicale folie nalozylam i bylo oki a potem sciagalam bo sie rozpogodzilo ja juz jedna laske wykapalam i klade ja zraraz do lozecvzka a druga ide wyciagnac z wanny moj P nadal chory oby mu szybko przeszlo bo juz mam tego dosyc
Agaam ja chwtna na spotkanko tylko zalezxy kiedy i o ktorej :)))))))no i gzie oki spadam bo juz dziecko mnie wola
 
Do góry