reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hejka
Sorki babeczki ze ostatnio jestem nieobecna,ale naprawde totalny brak weny i checi:-(do tego pomału szykuje sie do PL;-)a tak poztym to nie mam o czym pisać poprostu nuda:sorry2:
Spóznione zyczonka urodzinowe dla maluchów:-)
I oczywiście wielkie gratulacje dla rozwijających sie maluchów:-p
Agaam moze chcesz namiary na mechanika;-)
Monia a na ile konkretnie godzin potrzebujesz???? i w jakie dni????Moze mam kogos dla ciebie:tak:
A i mam pytanko czy jak wysyłaliscie akt urodzenia dziecka do benefitów to musi byc przetlumaczony na j.angielski ???czy mozna wysłac w j.polskim???z góry wielkie dzieki za odp.
 
reklama
agaam niestety dziadka jeszcze nie ma wtedy na 100% bylby wykorzystany
jstysiakjesli chodzilo ci o mnie (mam na imie marta:-D:-D)to ja potrzebuje kogos tylko na jeden wieczor poprostu mam urodziny i bardzo chcialabym wyrwac sie z domu i troche psychicznie odpoczac od tej mojej dzieciarni:tak:a jesli babeczka by sie sprawdzila to pewnie czesciej bym sie do niej zglaszala.a kogo bys dla mnie miala?
 
Ostatnia edycja:
hej,hej:-)
Jejku jakie pustki:szok: Co sie dzieje dziewczynki:szok:
ja przyznam ze sama tez nic nie pisalam bo jakis mam normalnie "pustostan" w glowie:tak:
No iw dodatku jestem ter "slomiana" wdowa z powodu czego strasznie ubolewam...bo niesamowicie tesknie za mezem:tak::-( choc to w sumie tylko pare dni ale okazalo sie ,ze oboje b zle znosimy rozlake i obiecalismy sobie ze juz nigdy wiecej;-):-)
KASIA-no faktycznie w obecnej sytuacji to chyba my naprawde sie bardziej wysypiamy z naszymi brzdacami niz Ty przy Olinku:sorry: Kiedy jedziesz Kasiu?
RENUSKA- ogromne brawa dla malej zdolniachy :tak: ciekawa jestem kiedy moj E zacznie sie sam przewracac na brzuszek:tak:
AGAAM- widzisz jak fajnie Wam poszlo odpieluszanie..zobaczysz jaka to ulga:tak:
M0205...mam nadzieje ze u was juz calkiem zdrowo:tak: co do wypadu -tylko Ty i mezus to uwazam ze naprawde swietny to pomysl:tak:bo tak jak wspomnialam sami czesto mamy ochote do kina wyskoczyc czy na kolacyjke ,jak to bylismy przyzwyczajeni robic zanim dzieci sie pojawily..a teraz lipa:-(
JSTYSIAK-ja niestety nie pomoge bo wysylalam akty brytyjskie;-) a Ty kiedy lecisz do Pl? i na dlugo? bo bede maila dla Ciebie zamowienie ..ale to dop w czerwcu:tak:;-)
No nic ,przepraszam ze wsz nie odpisuje ale jakos nie mamglowy ,tymbardziej ze moja rodzinka w Pl wlasnie zaczyna sie bawic na weselu szwagierki i nie moge sobie miejsca znalezc:-:)-:)-(
paaaaaaaaaaaaaa
 
Witam kochane.
cisza tu przeokropna.Aż samej mi się nie chciało pisac ale Grażynka mnie zmobilizowała chyba hihi.
u nas nic ciekawego ja juz coraz bardziej nerwowa bo lada dzień wyjeżdżam i mam stresa i jak to kobieta juz myślę co zabrac jak się zapakowac itp.Nie wiem jaką będę miała pogodę więc dylemat jakie ciuchy spakowac sobie i chłopakom tym bardziej ze jedziemy tylko z bagażem podręcznym a dokładnie dwoma czyli mamy 20kg oby było Ok.
Właśnie znajomi od nas wyszli bo byli u nas kawce a teraz to będzie trzeba chłopaków zapędzic do wanny i spac a rodzice sobie jakiś filmik obejrzą na dvd.

agaam i asinka to wielka szkoda że nie udało się wam dotrzec na kulki ale nic straconego jeszcze nadrobimy.

Graziulxxx my ruszamy w środę wieczorem.

sylwia.m jeszcze raz dzięki za kuleczki dobrze ze chociaż tobie udało się dotrzec.

Dalej pisac dziewczyny co u was!!!!!
 
WITAJCIE KOCHANIE ZBIERAM SIĘ PISAĆ I JAKOŚ NIE MAM WENY !!!! U NAS OKI MAŁA ZDROWA !!!! JA JUZ DO PRACY WRÓCIŁAM :-)ALE OKI NAWET NIE JEST ZLE :tak::-D;-) dziś byliśmy na spacerku w parku w leeds nawet fajnie pospacerowaliśmy troszkę :-) sorki ze nie dotarłam na spotkania ale już bym chciała się z wami spotkać i pogadać ;-):tak:
kasia o kochaniutka to cię czeka wylot do polski :szok:wierze ze jesteś w stresie jeszcze sama z dwójką :-(ale przeżyjesz !!!!;-)
graziul współczuje rozłonki z mężulkiem !!!!a ksie znam bo to znajoma mojego brata i byliśmy kiedyś razem na sylwestrze!!!!:tak:
agaam super ze ,malutka tak szybko robi na nocniczek ,masz być z czego dumna:-)
sama nie wiem co pisać nie mam coś weny wezne się za prasowanie troszke !!!! oki trzymajcie się laski miłego wieczorki życze !!!!!:-):-);-):-):-)
 
Czesc ;)
Jejku przepraszam ,troche Was zaniedbalam :(
Ale mi ostatnio chronicznie brak czasu :( Calymi dniami siedzielismy u Sylwii na ogrodzie,a potem Kuba okupowal laptopa,no ale od wtorku wszystko wraca do normy ,dzieci do szkoly :)ale fajnie :)

KASIA8118-lyszalam ze David z Krystianem mieli na kulkach spiecie,kolejne,jejku wstyd mi za tego mojego urwisa,sorki,ale ja juz sama nie wiem jak z nim postepowac,momentami mam takie zalamanie wychowawcze i przez to tez mi sie wtedy pisac nie chce :(jedyna nadzieja ze kiedys z tego wyrosnie...chyba.

Tak ten materac chcemy kupoic tam gdzie Sylwia,a Wy wkomcu tam kupiliscie?
Tego materaca jeszcze wkoncu nie kupilismy,bo wtedy co pisalalam ze jedziemy ,zadzwonili po J z pracy zeby wczesniej przyjechal,wiec nie zdazylismy,potem te wolne ,mam nadzieje ze w wtorek uda nam sie kupic.

GRAZIUL-to Ty sama z dwojka dzieci teraz zostalas?na jak dlugo A pojechal?

EMILKA-A Ty na caly etat wrocilas?
 
Hej laski.
Ja dzisiaj potwornie połamana nie wiem co się zemną dzieje wczoraj coś zaczęło mnie brac trochę nos miałam zapchany i gardło mnie bolało i cała szyja a dzisiaj mam straszny ból pleców i coś mnie boli pod żebrami normalnie się sypie.

Doris78 spoko ja nie wierzę w dzieci ideały.Wiesz jak to chłopaki.Ja tez już mam dosyc tych ferii.Pierwszy tydzień był super ale w drugim Krystian zaczął już szalec i mam już dosyc.Kurcze a ja gapa nie jestem pewna czy jego przedszkole rusza od wtorku czy środy.Stawiam że to była środa ale pewności nie mam.Materaca nie kupiliśmy bo ja ciężki klient jestem.Byłam w tym magazynie gdzie Sylwia kupiła ale jakoś ciężko tam cokolwiek zobaczyc i dotknąc bo tam wszystko jest na kupie.Ale nie wykluczam że tam jeszcze wrócę.Widziałam jeszcze materace w dobrej cenie w b&m i mam w sumie dylemat gdzie kupic.Myślę że jak wrócę z pl to już na pewno kupimy.

Emilka oj nie ładnie tak zanedbywac koleżanki.
 
Hej dziewczyny:-)

Ja tylko na chwile, bo zaraz jedziemy na wcieczke- niespodzianke. Nie wiem dokad, ale tak wieje, ze nie wiem czy gdziekolwiek na dworze da sie wytrzymac. No nic, musze sie podporzadkowac, bo K wymyslil ten wypad, wiec nie chce narzekac. W piatek i wczoraj bylismy w kinie na filmach, a potem zaliczalismy restauracje. Musielismy wykorzystac ostatnie chwile, bo mama juz jutro wraca do PL. Jest mi strasznie przykro z tego powodu. Normalnie mam zalamke.:-( Nie wiem jak to bedzie. Coraz lepiej idzie mi jazda autkiem - ostatnio wszedzie jezdze z K. Na zakupy, do parku etc, zeby sie nauczyc. Najgorzej mam z parkowaniem. Nigdzie sie nie miesze i staje na dwoch miejscaxh parkingowych - wstyd normalnie. :-( Ale nie moge sie nauczyc. :-:)wściekła/y:

Kasia - a nie patrzyliscie za materacami w Ikei? My mamy z Ikei i jestesmy bardzo zadowoleni. I tam tez mozesz polozyc sie i wyprobwac jaka twardosc i w ogole.

Emilka - w jakich godzinach pracujesz? I co z malutka wtedy robisz? Masz opiekunke?

Dobra lece na rosolek, a potem w droge. :-)
 
reklama
hej :)
Dziekuje Wam za slowa otuchy, jakos to bedzie, jak to moja mama mowi, weszlo to wyjsc tez musi :D
Za tydzien mam wizyte u poloznej, moze dowiem sie czegos nowego :D

Milej niedzieli :)
 
Do góry