reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Witam wieczorkiem:-):-):-)
U nas minal dzionek spokojnie :-):-):-)Bylismy nad Leeds &Liverpool Canal fajnie jest:-):-):-)
Kasia8118-
dzieki za mile spotkanko na placu zabaw i za upominek dla Danielka;-);-);-)Jak tam Oli po szczepieniu:confused::confused::confused:
graziul-
mały nadal taki kochany kapie go o 20.30 idzie spac max 21.15 zalezy od karmienia pierwsza pobudka jest miedzy 2-4 i pozniej spi mi do 8-9 rano;-);-);-)A Aga bardzo chce go calowac tulic i brac na rece i nie patrzy prosto z dworu do niego masakra:angry::angry::angry::angry:
wredotka-ja tez rodzilam w BRI jest naprawde super tak jak ci pisala graziul pokoj swoj i masz caly czas midwife do swojej dyspozycji jak cos :tak::tak::tak:naprawde nie ma co sie bac kochana;-);-);-)
 
reklama
melduje się po świętach.. przytyłam chyba z 3 kg:( masakra - nie moge schudnąc i jak się ogladam na zdjęciach to wyglądam jak wielki wieloryb:( U nas święta bardzo intensywne bo w pierwszy dzien nasza Majeczka miała swoje święto - chrzest święty :) a w drugi dzień byliśmy na 18-stych urodzinach mojej chrzesnicy.. Jak ten czas leci - pamiętam jak ją chrzciliśmy. Poza tym cały czas mam napięty harmonogram i dlatego mało piszę za co z góry przepraszam. Mój M wraca do Angli już w niedzielę a ja przedłużam pobyt do 11-go maja. Na szczęście nie będę leciała sama bo namówiłam moich teściów i lecą razem ze mną :)
Padam ze zmęczenia. Ciągle ktoś u nas jest albo my jeździmy w odwiedziny. Jutro znowu intensywny dzień bo najpierw do labolatorium na pobranie krwi z Majeczką a poźniej odwiedzają nas ciotka z wujkiem, po południu chrzestna matka Majeczki a wieczorem idziemy do znajomych.
Buziaki dla Was Kochane :)
 
Graziul, Alexnow - To podnioslyscie mnie na duchu :) Samego porodu, to ja sie tak bardzo nie boje, gorzej to sie martwie, ze nie bede wiedziala kiedy to sie zacznie i samego dojazdu do szpitala.. a potem to bedzie co ma byc..
Mam na 9 maja wizyte u poloznej, to juz bedzie 38tydz praktycznie, do tej pory nie mowila mi nic abym miala rodzic przez cesarke, wiec to chyba sie nie zmieni juz..
Moj Maluch dostal wlasnie czkawki, jak z reszta ciagle, brzuch smiesznie podskakuje a ja nie moge spac :p

Milej nocy :)
 
Witam.
Oczy mi się kleją i chce mi się spac,ale Olinka to zbytnio nie interesuje.

Graziulxxx proszek kupiłam ale nie jestem jeszcze wstanie stwierdzic na ile jest skuteczny.Jak na razie dałam mu tylko dwa razy.Wczoraj miał już zdecydowanie lepszy humor wiec nie było sensu go faszerowac.

mo25...Ja nie znam nikogo zaufanego kto mógłby zaopierowac się twoimi dzieciaczkami wieczorem.I chyba trudno będzie Ci kogoś znalesc na pół godziny.Chyba że zle zrozumiałam twojego posta.

Doris78 to dobrze że chociaż chłopaki będą.A gdzie planujesz kupic materac tam gdzie Sylwia?

Alexnow ja tez dziękuje że wyciągnęłaś mnie na plac bo pogoda była super.Olinek dobrze po szczepionce a właściwie trzech.A Krystian strasznie przeżywał jak widział jak Oli płakał.I Krzyczał że już starczy.

Marta1979 to się rodzinka nacieszy malutką.No i fajnie że wracasz z teściami to nie będziesz musiała się denerwowac w trakcie podróży.

Wredotka ja nie rodziłam BRI ale dużo dziewczyn rodziło i w sumie nie słyszałam negatywnych opinii.

jstysiak i agaama a wy będziecie dzisiaj na kulkach?
 
wredotka nie boj sie skurczy nie da sie przegapic ani pomylic z innym bolem:-) ja tez dwoje dzieci tu rodzilam i jedyne co moge powiedziec to to ze opieka po normalnym porodzie kiedy lezy sie na sali z innymi kobietami jest naprawde super za to po cesarce jakos trudno bylo mi sie doprosic np o to zeby pomogly mi zmienic malemu pieluszke bo sama nie moglam sie jeszcze podnosic.:angry:z reszta sam moj drugi porod zle wspominam bo wlasciwie cesarke mialam z winy poloznej.no ale moze to kwestia tego na jaka polozna sie trafi.mysle ze nie masz sie czego bac jesli rodzisz pierwsze dziecko to pewnie beda sie bardzo o ciebie troszczyli przynajmniej u mnie tak bylo.
graziul jedyny plus z tej mojej choroby to -3kg na wadze:-)a Eryczek super ze ci tak zasypia bo bedziesz miala zawsze lzej.ja tez nie chce sie chwalic ale moj Michus jakos juz tak ma od urodzenia ze lezy w lozeczku sie rozglada a jak chce spac to poprostu zasypia.:-D:-D
kasiaja potrzebuje kogos na kilka godzin chodzilo mi tylko o to ze gdyby w razie dzieci sie obudzily to ja w ciagu pol godz jestem w stanie wrocic.
 
Hej.W koncu sie zebralam zeby usiasc i cos skrobnąć!!!!
Jak to sie mowi,świeta,świeta i po świetach!!!oczywiscie moja dieta poszla w odstawke,tyle pysznosci ze musialam sie skusic ale mam straszne wyrzuty sumienia!!!od jutra znowu zaczynam!!Świeta minely szybko ale za to w milym towarzystwie!!(dzieki Agaam)
Dzieciaczki juz spia wiec czas na prysznic i do lozka!!!
Marta-ale ty masz fajnie!!!A majeczka jaka juz duza dziewczynka!!!super:-D
M020...-niestety tez nie znam nikogo kto by sie zajal twoimi dzieciaczkami,kiedys babka na bradford24 sie oglaszala ze sie zaopiekuje!!!ale zawsze lepiej znalezc kogos z polecenia!!!:-)
Graziul-moj synek (odpukac)tez super sie sprawuje,zasypia 20-21i budzi sie dopiero o 6 rano na butelke i spi dalej do 8.mam nadzieje ze dzis tez tak bedzie bo zawsze jak go chwale to potem daje mi popalic!!!:-D
Kasia-wspolczuje wczesnych pobudek,mam nadzieje ze sie w koncu wyspisz!!!!:-D
Alex-super ze twoj danielek tez taki grzeczniutki!!!!
A swoja droga jak tam po kulkach????Mialysmy nadzieje z Agaam ze tez dotrzemy ale niestety ''zlosliwosc rzeczy martwych''-moze innym razem
Dobra ide cieszyc sie chwila!!!!pozdrawiam
Aha i w imieniu Oli dziekuje za zyczonka urodzinowe,jejku jak ten czas leci,nie moge uwierzyc ze to juz 6 lat!!!:baffled:
I spoznione zyczenia dla Lenki!!!:-D
 
hejka .Ostatnio mam cos lenia ,ale tak jak Asiunia wzielam sie w garsc i oto jestem .
Asiunia - nie ma tego zlego ...przynajmniej pojadlas troche pysznosci .
Kasia - to wychodzi na to ,ze my z naszymi maluszkami bardziej sie wysypiamy niz Ty ze swoim Olinkiem .
Graziul - Nareszcie Eryczek daje sie wyspac mamusi .Oby tak dalej .
To i ja sie pochwale -Jasminka obrocila sie dzis na brzuszek .Ponad to nie da sie juz odstawic do bujaczka ,oj co to to nie ,jak ja klade bo akurat muze cos zrobic to zalewa sie lzami .Poniekad rozumie ,ilez mozna lezec i miec ograniczona widocznosc .Aaa i kto sie pisze w koncu na peacocksa (bo rozumie ze nikt mnie nie odwiedzi :-().I jeszcze jedno ,ja tym razem zaszaleje sobie w peacocksie bo byc moze sa to ostatnie vouchery :-(.Mialam sie dzis polozyc wczesniej spac ,ale widze ,ze znowu nic z tego .Dobra papa milej nocki .
 
Cześć dziewczynki.

U nas ok. Powoli zbliża się termin powrotu do Uk.

Pogoda dopisuje, więc korzystamy i spędzamy dużo czau na świeżym powietrzu.

Sara próbuje się podnosić w łóżeczku. Chyba zrezygnuje z nauki raczkowania na rzecz chodzenia:p
Na moment jej nie mogę z oka spuścić, bo zaraz gdzieś włazi. Ma specyficzny sposób poruszania się, otóż przesuwa się do tyłu leżąc na brzuszku. Oczywiście nie widzi przeszkód za sobą więc co rusz trzeba ją ratować z opresji.

Marta - ja też 11 maja wracam, ty o której?

Renuska - moja Sara też nie chciała słyszeć o bujaku. Wszystko widzieć musiała.

Asiunia - nie dziwię się, bo sama jak zobaczyłam te świąteczne pyszności to się skusiłam.

Wredotka - ja rodziłam w BRI i wspomnienia mam super. Opieka rewelacyjna. Położne skakały nade mną mimo że rodziłam bez cesarki. Myślę, że i Tobą dobrze się zajmą.

No nic zmykam zająć się czymś pożytecznym papa
 
reklama
Czesc Dziewczyny ja tez postanowilam wziasc sie w garsc i napisac:tak:
Dzis byly u mnie kolezanki (Asiunia dzieki;-), swoja droga dobrze ze mieszkamy tak blisko siebie:tak:)na kawce wiec czas jakos zlecial a za 2godz P wraca z pracy i juz bedzie z gorki:tak::tak: I znow zaczniemy dlugi weekend:-)

Nauki nocnikowania ciag dalszy i z dnia na dzien jest coraz lepiej:-) Jestem dumna z mojej gwiazdeczki:tak::-)

Monia
tak bywa ze czasami dzieciaczki wola chodzic niz raczkowac:tak:
Renuska moze i ja bym sie skusila na kawke do Ciebie ale to dopiero w polowie tygodnia jakos, no ale mam nadzieje ze beda jeszcze jakies chetne:tak: A z vouchera chetnie skorzystam:tak:
M02... ja tez nie pomoge niestety, ale cos mowilas ze Twoj tata ma przyjechac wiec moze niech dziadzio sie pokaze zostajac z dziecmi:-p
Wredotka ja tez bardzo sobie chwale porod tutaj:tak: ale domyslam sie co czujesz bo ja tez mialam straszne obawy:tak: Ale nie ma sie czego bac:tak::tak:
Kasia tak jak Asiunia napisala mialysmy przyjechac ale nasze plany legly w gruzach jak koles oddal nam auto:wściekła/y: nic nie mowcie brak mi slow:wściekła/y: Co to kurczaki za fachowiec to pozal sie Panie Boze:wściekła/y: jak on tak auta naprawia to ehhh, w kazdym razie auto dalej stoi:wściekła/y:
Marta fajnie ze namowilas tesciow na przyjazd zawsze bedzie Ci razniej:tak:
Alexnow ale Ci fajnie ze Danielek jest taki grzeczniutki:tak: oby tak dalej:tak:
Graziul 3mam kciuki zeby Eryczek juz tak caly czas zasypial i byl taki grzeczniutki:tak:

Dobra Laski tyle z mojej weny czas sie wziasc za obiadek:tak: 3majcie sie i milego dnia Wszystkim zycze:tak::tak::-)
 
Do góry