reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Agaam- no to brawa dla Vikusi
i nic wiecej juz nie napisze bo mnie chyba zaraz rozniesie :zawstydzona/y:.Mam chba zly dzien ,a dzieciaki tak daja popalic ze glowa mala :wściekła/y:,byle do wieczora .
 
To i ja sie przywitam po swietach;-)
No i jak to zwykle bywa..swieta,swieta i po swietach:-D
Ja troszke podjadlam ,bo zrobilam pare wielkanocnych przysmakow ,ale czy przytylam cosik:eek: watpie ,bo podobne jak i KASIA latalam kolo dzieciaczkow bo marudzily jak najete,a maly sie wybitnie slini:szok::tak: Pozatym to juz fajny z niego gosc;-) smieje sie w glos jak go gilgotam i caly czas zaczepia domownikow ,no i przepada za swoja siostra:tak:
AGAAM-wielgarne gratki dla Vikusi..mala zdolniacha:-) A nawet jakby Wam sie zdarzyla i wpadka to sie nic nie martw .mojej malej jak i wiekszosci dzieciaczkow dlugo jesz sie zdarzalo :tak:;-)A teraz to juz sama lata do Wc i sie podciera :tak: No zleci jak nic i czeka mnie drugi terning:-D
RAGAZZA-Ja rowniez skorzystam z tych granulkow skoro sa takie dobre na zabkowanie:tak: No a Core to masz juz teraz pannice,zobaczysz jak teraz po pierwszym roczku czas zacznie gnac;-)
KASIA-bardzo wspolczuje przejsc z Olinkiem:-( Oby to byly zabki i te granulki szybko pomogly:tak:
Reszta dziewczat..pisac prosze jak i Wam minely swieta:tak:
Pozdrawiam ide zaraz lulu bo mamy ciezki tydzien i full spraw do zalatwienia,paaaaaa
 
Hej śpiochy wstawac i się meldowac.
My z Olinkiem już od godziny urzędujemy a Krystian jeszcze śpi w sypialni rodziców.Ale mi dziwnie mój R miał tyle wolnego a dzisiaj poszedł do pracy ale tylko na 2 dni i znowu 4dni wolnego.Wczoraj wieczorem się śmialiśmy ze miał tyle wolnego a nawet nie było ani jednego spięcia między nami.Bo ja to zawszę mówię że jak facet ma za dużo wolnego to o kutnie nie trudno a tu proszę miła niespodzianka haha.A mi wyjazd do Pl zbliża się wielkimi krokami jeszcze tylko 7dni.
agaam gratki dla Victorii super ze tak gładko idzie oby tak dalej.

Renuska cierpliwości życzę i stalowych nerwów.

Graziulxxx a ja spojrzałam na suwaczek Erica i jestem w szoku jak ten czas szybko leci.A mi żal ze ten czas tak pędzi jak patrzę na Oluśia bo mi szkoda strasznie ze on już taki duży.
 
Hej:-)

My też już na nogach, tzn tak nie do końca bo leżymy sobie pod kocykiem. Dzieci bajkę oglądają a ja odpoczywam z herbatką bo zaraz znów trzeba będzie się wziąć do roboty:baffled:

Agaam gratki dla Vicky, bystra dziewczynka:tak: Ja jeszcze się za to nie wzięłam i pewnie prędko nie wezmę więc może Tobie na szkolenie oddam:-D

Kasia8118 ja zawsze jak pomyślę sobie, że długo nie kłóciliśmy się to zaraz jest awantura:-D Ja mam identyczne uczucia co do Olivki, zdecydowanie za szybko rośnie.
I co z tymi kulkami?? Ja mogłabym się wybrać:tak:

Graziul z Eryczka jest już kawał chłopa, jeszcze rysy twarzy ma takie wyraziste:tak: Maja Żanety to jeszcze kruszynka malutka:-)

Ragazza
spóźnione życzenia dla Lenki:-) To fakt, po dzieciach najbardziej widać jak ten czas szybko leci:(

Marta1979 co tam u Was? Kiedy wracacie??

A reszta dziewczyn gdzie się podziewa?? Asiunia, Emilka, Lumen, Domi, Monia.......
 
reklama
Witam po świetach:-):-):-)
Jakos te świeta przebolalam bo nic nie moge jesc mały ma zaraz kolki wiec staram sie nie jesc nie ktorych rzeczy a tu niestety salatka z majonezem :-:)-:)-(Ale było wesolo bylismy w Wielkanoc u znajomych a w drugi dzien odwiedzila mnie Kamila z rodzinka i tez bylo super:-):-):-)
Aga szaleje od rana na dworzu mały spi a ja jakos dzis nie przytomna jestem i nie wiem dlaczego:-):-):-):-)Nic uciekam druga kawcie wypic moze dojde do siebie:tak::tak::tak:
Spoznione zyczenia dla Jubilatow:-):-):-):-)
 
Do góry