reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

kala wystarczy akt urodzenia,nazwisko nie ma znaczenia bo w akcie urodzenia jest napisane ze jestes matka(moje dzieci tez maja inne nazwisko bo nie jestesmy po slubie).nie wiem tylko jak to wyglada z taxami jak ty nie pracujesz a twoj partner nie jest ojcem. child benefit na pewno nalezy ci sie na dwoje a to jest na dwoje dzieci 34f tygodniowo.jak chcesz moge ci podac infolinie o taxy i tam sobie przez tlumacza mozesz sie o wszystko zapytac?a warto bo to juz sa wieksze pieniazki.
 
reklama
Witam wszystkie mamy z Bradford.
Czy sa tu jakies przyszle mamy ktore zamierzaja rodzic w Bradford, badz juz urodzily?? To moje pierwsze dziecko, i zamierzam rodzic w BD...

Pozdrawiam, Weronika
 
WerkaMirek ja zamierzam tu rodzic opieka jest swietna wiec nie masz sie czwgo bac i jest duzo mamusiek ktore tu rodzily wiec sie moga tez wypowiedziec ja bede tu rodzila pierwszy raz ale wcale se nie boje bo nie ma czego
 
Czesc :)

M02....-Ty chcesz dalej ta ksiazeczke?bo ja jej wkoncu jeszcze nie sprzedalam ,zapomnialam ,wiec jak jeste dalej zainteresowana ,to ja jutro na kulki wezme :)

Weramirek-ja tez tutaj rodzila i jest ok
 
My juz na nogach :baffled: jak ja nie lubie wstawac z kurami :-D.Jak tylko wstalam to bylam nie do zycia + bunt trzylatka i awantura gotowa .Ale juz sie poprzytulalismy troche i jest spoko .Wczoraj wieczorem wzielam sie za pisanie ,posiedzialam ,posiedzialam przed kompem ,ale nic sensownego nie wymyslilam i dalam sobie spokoj :sorry2:.Aaaaaaa nie przepraszam wymyslilam kupno nowej sofy i stolika -wiec to juz duzo .http://www.dfs.co.uk/sofas/fabric-sofas/rhodes/ ,pisac ,pisac ale juz co tam u Was :tak:.Tymczasem ja udaje sie na sniadanko .
 
kala 08453003900 to numer na infolinie o working i child tax credit.czynna od 8 do 20.
werka witamy:-)ja urodzilam 4 tygodnie temu.opieka poloznych jest tu naprawde super.zawsze usmiechniete i pomocne co w polsce nie zawsze jest normą.niestety nie mozna tego powiedziec o lekarzach bo praktycznie sie ich nie widzi przez cala ciaze a jesli juz to i tak spotkanie polega wylacznie na rozmowie.a mlodych mamusiek i ciazoweczek jest nas tu sporo:tak:
doris wiesz co sorki ale ja raczej juz nie bede brala tej ksiazeczki bo na razie malej robie szlaban na wszelkie zabawki bo i tak wszystko lezy w kacie a ona woli bawic sie garnkami czy lyzkami.
tynia a ty jak sie czujesz?bobasek nie szykuje sie do wyjscia?

a dzis byla u mnei polozna zwazyla malego i wazy juz 4,750:tak: i przeskoczyl juz na wyzszy centyl i uspokoila mnie bo martwilam sie troszke ze on za malo je bo ostatnie karmienie mamy kolo 21,30 i potem dopiero kolo 6,30 rano. no i obejrzala moj brzuch i mowi ze to wszystko od wysilku i ze jesli w ciagu 2 tygodni mi sie to nie zagoi to musze koniecznie isc do lekarza:-(
na ktora jutro te kulki?
 
Ostatnia edycja:
Hej Laski:-)

U nas po staremu, praca dom, praca dom. Dobrze ze jeszcze mama jest to jakos to ogaarniam, ale 2 maja leci do PL i skonczy sie to co dobre. :-( W pracy troche nie jestem zadowolona, bo bank holidaye musze pracowac przez to, ze jak bukowali holidaye to ja bylam na macierzynskim, a teraz juz nic nie moge wywalczyc. Wezme ich na litosc - moze to poskutkuje. Poza tym to od maja bede na szkoleniu 4 tyg, wiec bardzo sie ciesze, bo w koncu zaczne robic cos sensownego. Lenka rosnie, gada i przestawilam juz ja na 'nasze jedzenie'. A w zwiazku z jej nietolerancja laktozy wprowadzilam do jej jadlospisu mleko i jogurty, sery itp z tej nowej serii Lactofree i jest super, bo wszystko moze jesc. Tak sie ciesze z tego, ze masakra, bo normalnie to jej nawet jogurtu nie moglam dac.

Werka - Witam nowa kolezanke :-) Co do porodu tutaj - nie martw sie, ja tez tu rodzilam i musze przyznac, ze bylam bardzo zadowolona. Bardzo tu dbaja o to, zebys jak najmniej cierpiala, o intymnosc, i ogolnie caly personel jest przemily. moja mama to myslala,ze ja komus w lape dalam, ze tak kolo mnie skakali. :-D

Renuska - to super,:tak: ze bedziesz sobie mebelki wymieniac - mnie tez sie marzy cos nowego do salonu, najbardziej to skorzane sofy w kolorze kosci sloniowej. Ale poczekam na swoj domek. Podziwiam cie, ze chcesz materialowe - ja raz mialam i powiedzialam nigdy wiecej, a wtedy nawet dziecka nie milismy. teraz to juz nawet nie biore pod uwage takiej opcji.:no:

Kala - ja kiedys dzwonilam w podobnej sprawie w imieniu kolezanki do Revenue - i babka powiedziala, ze moglaby ta dziewczyna brac na dziecko bedace w PL, ale musialaby miec HO. Partner nie moze brac, bo to nie jego dziecko i on go nie wychowuje.

Graziul - Lenuska juz sie uspokoila z zabkami, ale to przeciez tylko cisza przed burza. ;-) A co do pracy i domu - to mysle, ze nie bedzie mi tak trudno pogodzic tych dwoch rzeczy. Oby tylko Lenka rano dlugo spala. :-D A jak tam twoje dzieciaczki? Bylam ostatnio prawie codziennie w Lister praku, ale cie nie widzialam. Musisz czesciej przychodzic. :tak:;-)

Dobra lece obiad dokonczyc, a potem powoli szykowac sie do pracy. Narka!
 
reklama
Do góry