reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

sylwia.m Krystian ma ferie od dzisiaj więc postaram się byc na kulkach.Ale wszystko zalezy od godziny więc czekam aż ustalicie konkrety.

Zaneta ja z tych co nie potrafią byc twarde gdy dziecko płacze więc pewnie bym wzięła na ręce.Zresztą mój Oli do dzisiaj zasypia bujany w wózku lub u mojego boku w moim łóżku.Czyli popełniam te same błędy co z Krystianem.

Lumena przyczyn może byc wiele ale całkiem możliwe ze to na ząbki.

Tynia a ty jak się czujesz?
 
reklama
hej dziewczyny
ja mam pytanko czy ktoras bylaby moze chetna na swiniaka?bo my bierzemy w najblizszym czasie i szukamy chetnego na druga polowke.jak cos to my mozemy zalatwic od razu maszynke do mielenia mieska.wychodzi jakies 60 funtow za polowkei
a na te kulki wybiera sie moze ktos z mojej strony lister parku?
 
Witam:cool::cool:
Nie odzywalam sie przez weekend bo korzystamy z pieknej pogody:-):-):-)Daniel spi po 5 godz caly czas wiec mam czas aby odpoczac i zrobic cos w domciu:tak::tak::tak:Aga chce pomagac i pomaga ale nie moge ja zostawic nawet 5 min sama z nim bo najchetniej by go wziela na raczki i calowala :-):-):-):-):-)
Uciekam jakas kawcie wypic a pozniej na plac zabaw z dziecmi;-);-);-);-);-)pozdrawiam i milego dzionka
ps przepraszam ze nie odpisuje kazdej pokolei ale nie mam podgladu juz:)
 
ZANETA nic nie biore ,bo mała jest w Polsce....6 lat ma :-) a z tymi suwaczkami nie chce mi się ciągle kopiować :)

TYNIA pomylłam sie to waga jak juz położna wazyła w domu
 
kala taxy i benefity naleza ci sie nawet wtedy kiedy dziecko jest w polsce bo wazne jest to gdzie rodzic przebywa.tylko jest jeden warunek ze w polsce nikt nie moze pobierac na nie zasilkow.mozesz tez starac sie o dofinansowanie na council tax,i jesli masz working tax credit to na jakies witaminy,mleko i male bony na owoce dla dziecka ale to nie sa duze kwoty.
suwaczki wstawiasz raz a potem juz sa przy kazdym wpisie:-)
 
Ostatnia edycja:
hej #Ja na chwile bo dzis czasu brak:(
SYLWIA- ja do baby clinic ide ok 10 ,a potem mam luz:))
Kulki sa na bd 9 MONSTER FUN,a dojechjac najlepiej od glownej bramy lis parku w gore jak do szpitala i na drugich swiatlach w prawo,kawalek prosto i juz!! widac z daleka kolorowe napisy:)
M)205..ja znow nie slyszalam jak dzwon ilas ,sorry:(( ja ide na kulki tyle ze ja bede od gp szla to z innego kierunku:(
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
i znow mi sie cos przypomnialo:-D
zmienilam sobie adres w councilu na stronie internetowej bradford,ale czy teraz musze dzwonic do Halifaxu i ich powiadomic,czy automatycznie mi przysla nowa ksiazeczke z halifaxu??bo w sumie to rozne miasta i nie wiem teraz:eek:
 
reklama
m02051991 właśnie gdzieś czytałam,że mogę coś tam brać nawet jak jest w Polsce....tylko czy akt urodzenia wysraczy? i to ,że ma inne nazwisko...jest uznana przez ojca z którym ja nie jestem..czy mój obecny partner może brać na nie swoje...ponieważ ja nie mam Home Office... co do suwaczków...chyba ki sie nie wyswietlaja jak nie skopiuje.... zanetabd7 pewnie,że tęsknie bardzo i chciałambym zeby była ze mną ale ojciec robi problemy i nie chce paszportu wyrobić...
 
Do góry