reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
hej dziewczyny to ja wpadlam na chwilke .Dzien szybko dzis nam zlecial ,troche sprzatania prania ja to mam zawsze gore prania szok chyba nikt tak nie ma :-/ graziul nie ma czuje sie dobrze to bylo symboliczne :-) zaneta dorisagaam no wlansie ja tez bym nie wiedziala ze dzis jest post gdyby nie rodzice ;-)
 
hej mamusie widze żeście się rozpisali ... u nas narazie oki tylko mała ma niekiedy ten kaszelek niemiły .... pogoda dziś fatalna ,cały dzień w domu ,mam już tego dość... jutro nareszcie mamy podpisać papiery o mieszkanie myślę ze nie zmienią już daty.
m02 współczuję tyle kasy ,i życzę szybkiego rozwiązania ...wiem co to znaczy.
graziul
to super ze natalce już przeszło ,współczuje szczepionki .
zanetabd7oj udany ten twój synuś...nielubi mamusi brudnej....
asiunia221ja też prosze adresik , może wpadne .....
ragazza no ciężko z jednej wypłaty wyżyć ,ja też wracam......
monia22ja mam z virgin i nie narzekam , chociaż niekiedy mi zanika..... wszystkiego najlepszego.
sylwia dobrze ze już masz zdrowe maluchy ,a olivka to komputerowcem zostanie ...
marta19
oj to malutka się na mączy z tymi kolkami biedna....
agaam z tą wilgocią to przerąbane ,sam człowiek nie wie od czego tak dziecko cierpi....
justysiak to to kobieto masz werby ... nie leniu****esz ....
domi no dzięki za przypomnienie tez nie wiedziałam o poście .to normalne ze po dwójce masz co prać ...
doris każdy chyba ma takiego lenia w taką pogode ..
kasia co tam u ciebie co nic nie piszesz ....
oki lece spać bo już oczy mi się kleją .....do jutra kobietki..
 
Hej :-)

Dzisiaj znowu takie wiatrzysko, ze nie wiem czy gdzies wychodzic czy nie. Zobaczymy pozniej. Lenka dzisiaj juz goraczki nie ma, wiec mysle, ze to bylo na zabki. Takze nie jest tak zle. Jeszcze 18 dni w domciu, a potem do pracy. :-(

emilka13 - a co z malutka zrobisz jak wrocisz do pracy? Masz kogos do opieki?

domi85 - domyslam sie ile masz prania. Bidula z ciebie.:-( Mnie sie zawsze wydaje, ze ja mam tony, ale ty to masz na pewno o wiele wiecej.

Renuska - moze i fajna rzecz pojsc do pracy, ale tylko jak sie ma normalna prace. U mnie w pracy to jest tylko stres i nic poza tym. Ciagle niezadowolenie klientow i wiecznie podwyzszane targety na sprzedaze sprawiaja, ze jak mam tam isc to mi sie rzygac chce. :-(

Zaneta - ja nie uzywalam pasa, bo slyszalam troche zlego o nich, a balsamy ujedrniajace do biustu i reszty kupowalam w Avonie, i dalej kupuje bo sa bardzo dobre. Brzuch mam ok, na plaze moge wyjsc bez wstydu, a spodziewalabym sie gorszego efektu po mojej nadwadze i drastycznej kuracji odchudzajacej. :-)

m0205 - nie ma za co. :-)

A z ta kasa to widze, ze wszystkie macie podobne odczucia do mnie. Niestety rozchodzi sie w coraz szybszym tempie. Od kwietnia jak jeszcze paliwo podrozeje, obetna benefity to bedzie dopiero zajebiscie. Mi juz przyslali, ze zamiast 80f child tax creditu, od kwietnia dostaniemy tylko 40f. :wściekła/y: Z reszta to i tak jedyna rzecz, ktora dostajemy, oprocz child benefitu oczywiscie. Ehhh....

Lece ogarnac chatke, musze umyc okna od srodka, dobrze, ze Graziul mi ostatnio przypomniala o tym :-) Narka!;-)
 
Czesc dziewczyny:-)
RAGAAZA-faktycznie wietrzycho paskudne jest,bo slysze jak dmucha nawet przez zamkniete okna:szok::szok: choc slonko juz swieci ..moze nie bedzie najgorzej:tak: Dobrze ze u Lenki goraczka spadla:happy2: Co do paliwa to moj A mowil ze ma dojsc do £ 2 za litr w niedlugim czasie:szok::szok::szok: Zwariowali bo przeciez z tym sie wiaza podwyzki wszystkiego:tak:A place (mam na mysli sr.krajowa)bardzo minimalnie wzrastaja od kilku lat.Przewidywalnie w 2014 ludzie beda zarabiali minimalnie tylko wiecej niz w 2003:szok::szok::szok: Szalenstwo:wściekła/y::wściekła/y:no ale i tak jest duzo lepiej niz w Pl-jak dla nas;-)
DOMI-ja tez stale mam kupy prania:wściekła/y::wściekła/y: w sumie obie pierzemy dla 4 osob:tak:;-)jedno wyschnie juz drugie wieszam i tak w kolko,nie nadazam skladac:shocked2::shocked2:
JSTYSIAK-napisze Ci tak-"kobieta pracujaca,zadnej pracy sie nie boje";-):-DTy to masz wigor w sobie babko:-):-)i mnooooostwo pozytywnej energii,ktora dobrze dziala na otoczenie:happy2::happy2:
SYLWIA- a jak tam R:confused:zaczal juz sezon motorowy:confused: Zdjecia z imprezy bardzo fajne,:happy2::tak:
Sluchajcie-ile trwa wysypka po 3 dniowce:confused::confused:bo jakos umknelo mi to z pamieci:zawstydzona/y:
oki ,musze zmykac bo mala domaga sie Cbbies:shocked2::cool2:
paaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
Hej:-)

To fakt, ceny w ostatnim czasie poszły masakrycznie do góry:szok: Kiedyś na tygodniowe zakupy wydawałam 70Ł a teraz tydzień w tydzień 110 lub więcej:wściekła/y:

Graziul no jeździ jeździ. Był już na dwóch trackach. Ale ja zauważyłam, że jak zaczyna się sezon i on może już pojeździć to i nam jakoś lepiej się układa. Jazda na motorze pozytywnie go nakręca, dodaje energii a to się przekłada na nasze małżeństwo;-) także i ja się cieszę że sezon się zaczął:tak:
Teraz będzie jechał 28 marca, może i Twój A chciałby pojechać z nimi??

Emilka a pisałaś już gdzie to mieszkanie dostaliście?? Uwielbiam urządzać nowy dom ale przeprowadzki niekoniecznie:sorry2:
 
hej :-)

sloneczko ładnie swieci ale wiatr taki ze :wściekła/y: wiec nie wychodze z Claudia wszystko w domu jest wiec nie mam po co nawet w sumie mialam isc po prezent dla kolezanki bo jutro ide na urodziny ale zobacze jeszcze .
a ja jestem nie wyspana dzis :no: wczoraj przed wyjsciem do pracy polozylam Claudie spac kolo D zeby sie troszke wyspac a jak wrocilam z pracy oni jeszcze spali :szok: szybko obudzilam D bo by do pracy nie zdazyl ale przez to ze Claudia sobie drzemneła na 3,5 godz w dzien to dobiero mi spac poszla o 23;30 :wściekła/y:

sylwia nam tez tyle idzie na zakupy juz mowilam do D ostatnio ze jak tu zycie takie drogie sie zrobilo to moze lepiej do Pl wrocic ze na jedno wyjdzie a on stwierdzil ze w Pl nawet na zakupy by nie miala i chyba ma racje :-D a widzialam ze jest tam do kupienia tylko ze 3,5f wysyłka wiec sie nie oplaca bo wyjdzie 7 to juz zostane przy tej normalniej :tak: ale dzieki ;-)

ragazza mozliwe ze to na zabki Claudia tez mi goraczkowala zawsze :tak: a jak te granulki co Ci polecilam pomagaja jej ??


dobra musze isc bo Claudia mi rozsypała tarta bułke po kuchni :wściekła/y:
 
Czesc Wszystkim:-)

Ojjj a ja sie zle czuje cos mnie chorobsko jakies bierze:wściekła/y: Zakatarzona i gardlo boli a do tego nie ma zadnych lekow w domu:wściekła/y: Dzis jak moj wroci z pracy to pojedzie zaopatrzyc apteczke:tak: Ale to pewnie moja wina bo tez juz poczulam wiosne i w rzakiecie na dwor sie wybieralam:wściekła/y: stara a glupia:-D i teraz mam za swoje:baffled:

Sylwiam i Natalka
u nas tez kasy idzie wiecej niz kiedys:wściekła/y: Niby te same zakupy robi sie co tydzien a co tydzien inna cena i to nie chodzi o grosze:sorry2: ehhh ale w Pl to sobie nie wyobrazam zycie, tak jak powiedzial D nawet na zakupy bysmy nie mieli:baffled:
Emilka powodzenia oby tym razem wszystko poszlo po Waszej mysli:tak:
Ragazza goraczka to czesty objaw zabkowania:tak:
Domi jesli chodzi o pranie to ja sie zastanawiam skad sie bierze tyle pranie bo ja na dobra sprawe moglabym praktycznie codziennie prac:sorry2: a przeciez jest nas tylko 3:sorry2:
Jstysiak Ty to dopiero jestes kobieta pracujaca:tak::tak: Zazdroszcze energii;-) Ja to czasami jestem jak taki stary kapec:-D
Graziul ja niestety nie wiem ile taka wysypka trwa:no: Ale najwzniejsze ze juz wszystko oki:tak:
Zaneta ja nie uzywalam ani pasa ani kremow:zawstydzona/y:
Asiunia jak dla mnie bez roznicy jaki dzien dostosuje sie do wiekszosci:tak: i dzieki za mile slowa:tak:

Ide dziewczynki zrobic sobie herbatki z cytrynka:tak: Musze jakos wytrzymac do 15:confused: Dobrze ze chociaz obiad mam gotowy od wczoraj, gulasz ktory mialam serwowac w post:-D
 
czesc wszystki male pogoda do niczego witrzysko straszne Wiki niestety jeszcze chora juz nie ma goraczki ale strasznie meczy ja kaszel syropek troszke pomaga chcialm jejzrobic syrop z cebuli ale powiedzial ze sie ''zrzyga''jak go jej dam wiec zrobie inny syropek bardzo dobry ktory zadziala na nia podam przepis moze ktorejs z was sie przyda pol szklanki wody lyzka miodu i troszke soku z cytryny zostawic na noc najlepiej ale jak sie zrobirano to na wieczor powinien byc juz dobry wypic calosc i zrobic sobie nastepna porcje na drugi dzien
Graziul ja nie wiem rowniez ile trwa wysypka
m02... czyżby juz zaczelo sie cos dzial
oki kobietki biore sie za sprzatnko gory bo dol juz posprzatalam i pranie zaraz wyjme a potem obiadek dzis robie kopytka nastepna zachciewajka
 
reklama
Graziul - u mojej Lenki wysypka zeszla po 2 dniach. Dobrze, ze to tylko 3dniowka. :-)

natalka - wiesz co, ze ja jeszcze nie kupilam tych granulek, tamtym razem jak mi powiedzialas o nich to Lence zaraz przeszlo i potem zapomnialam. Ale dobrze, ze mi przypomnialas - juz zadzwonilam do K i po pracy kupi. :-)

Sylwia - to wy duzo wydajecie na zakupy. My na spozywke i chemie i lenki pampersy i deserki itp wydajemy ok 70f na tydzien. Tylko, ze ja teraz zaczelam wiekszosc zakupow robic w Lidlu. Praktycznie wszystko w Lidlu oprocz chleba (w Kolosie kupujemy) i miesa (w tej rzezni co mi mowilyscie o niej), no i chemii ( w Home Bargains glownie), i rzeczy dla Lenki (w Tesco bo Lidlowym nie ufam). Bo wczesniej to tak bylo ze troche w Lidlu, troche w Tesco, troche w PL sklepie i wychodzila nam fortuna. A teraz jakos odzwyczailam sie od PL sklepu calkowicie i jedziemy tam tylko po chrupki dla Lenki i jej herbatke i kaszke, a tak nic wiecej nie kupuje tam, a wczesniej po 40f zostawialam. :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry