reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Ragazza ja wiem dokładnie ile bym płaciła za ubezpieczenie bo sprawdziłam fakt tylko w tej ubezpieczalni gdzie mamy teraz ale to i tak tak drastyczna różnica.Teraz dokładnie płacę 890f a tam wyskoczyło mi 2450f.ale wiem że co ubezpieczalnia to inne ceny bo teraz to te 890f to też najtaniej jak udało się nam znalesc bo inni już chcieli około 1300f.
 
reklama
A moi pojechali po karme dla Rambusia i przy okazji zwierzatka poogladaja:-)mam nadzieje tylko ze nic nie przytaszcza:szok::szok::szok:bo mala od kilku dni chodzi i tak niesmialo mowi mamo chce pieska:szok::szok::szok::szok: stwierdzilam ze na chwile jak do auta weyjdzie i z auta do sklepu to bedzie oki:tak:
SYLWIA-A.bardzo chetnie wyskoczy na tor z R.tylko ze ma aktualnie rozpie...ulony motor:szok::szok::tak: mial maly wypadeczek:wściekła/y::wściekła/y:-przemilcze:dry::dry:
TYNIA i RAGAZZA- jeju kopytka ,jesz z sosikiem -uwielbiam..ale nie robie bo A nie lubi a ja na diecie:tak::-( ale zaczne znow robic jak dzieciaki podrosna:tak::tak: a za ubezp tyle bo 25 grupe ma auto i w sumie niewiele mniej wychodzi gdzies indziej:dry::dry:porazka-czas na zmiany:tak:;-):-D
KASIA-jasne ze to bylby bezsens z ta zamiana.widzisz ja chetnie bym poszla gdzies gdzie ubezp tansze ,ale znow szkoda mi tego mieszkania bo b je lubie:tak:
DZIEWCZYNY-POMOCY-kupilam niedawno kwiata-dracene "smocza"taka 30 cm i juz mi umiera:-:)-:)-:)-:)-:)-( liscie schna na kocowkach ale i tez jakby gnily,bo zolkna u nasady i odpadaja jeden po drugim:-:)-:)-:)-:)-:)szok::szok::szok:poradzcie cos:tak::tak:bo bede plakac jak mi umrze calkiem:tak::-:)-(
 
Graziul - a nie podlewasz jej za duzo czasami? Mi tak sie dzialo kiedys z kwiatkami, ale zaczelam je tylko raz w tygodniu podlewac i mam spokoj. Rosna jak szalone:-) Szczegolnie draceny i palmy nie lubia byc przelewane. :-)

Sylwia - ja tam nie uwazam, ze oszczedna jestem, a K tym bardziej. :-) Ja odbijam sobie zawsze na zabawkach dla Lenki i *******ach typu swieczka, ksiazka, ramka, dywanik, garnek itp itd. A wy wiecej wydajecie bo was jest czworo, a nas troje. :-)

Kasia - z tego co pamietam to mieszkasz na BD2, tak? A BD2 ma grupe ubezp F, taka jak ja, czyli najwyzsza z mozliwych (w calej Anglii juz nie ma wyzszej :-) ). Musieli Ci podac bledna info, bo to jest niemozliwe. BD8 jest w grupie E, czyli jesli zadzwonisz do swojej firmy ubezp i zmienisz tylko adres to twoje ubezpieczenie sila rzeczy musi byc nizsze na BD8 niz na BD2. Wiem, bo kiedys sie tym zajmowalam. :-)

Dobra juz nic dzisiaj nie pisze, bo sie zrobil z tego czat. :-)
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczynki
dzieki za troske ale bobas jeszcze nie chce wyskoczyc za to opuscil mi sie juz brzuch i zrobil sie jakis ciezki.
poki co jest moja mama i lata po domu z mopem kilka razy dziennie i rozpiszcza mi kornelke.mialam zapytac jakie imie wam sie bardziej podoba Lena czy Emilka dla coreczki?zastanawiamy sie tez nad Sylwia.jesli bedzie chlopiec to damy na imie Michal.
tak rozmawiacie o wydatkach i ja tez jak sobie pomysle ile wydaje to zastanawiam sie na co idzie ta kasa.pamietam ze gdzies dwa lata temu starczalo nam 40 funtow na tydzien i zawsze byly w domu soki owoce i takie tam:tak:.a teraz jak idziemy do asdy to minimum 80 funtow na tydzien bo w sumie robiac zakupy w pikniku i potem dokupujac jakies mieso czy owoce tez wychodzi taka sumka.
 
Ragazza tak mieszkam na bd2.Wiesz nie wydaje mi się żeby ubezpieczalnia miała coś w interesie żeby podawac mi błędną cenę.Pamiętam jak kiedyś Sylwia i Doris mówiły że obie mieszkają na bd12 ale na dwóch różnych ulicach i ceny ubezpieczeń bardzo się różnią.Tak samo kilka dni temu koleżanka z zupełnie innej części bd2 niż ja chciała przeprowadzic się bliżej mojego miejsca zamieszkania i stwierdziła ze u mnie ubezpieczenie wychodzi jej taniej.Ja się na tym kompletnie nie znam więc może wytłumaczysz mi od czego to zależy skoro pracowałaś w ubezpieczeniach.
 
Ostatnia edycja:
Ragazza Olivia je tyle co nic więc ona raczej powinna być liczona jako 1/8 osoby:-D
Graziul kurcze dobrze, że A jest cały:szok: Ja dlatego właśnie wole jak on jeździ na tor a nie po drodze. Pojedzie, wyżyje się i jest spokój a tam to bezpieczniej bo szeroki tor, nie ma drzew, kolein, skrzyżowań, rowerzystów, pieszych itd itp. I nawet w razie co to karetkę na miejscu mają:tak: Na szczęście jeszcze nigdy nie upadł z motoru i mam nadzieję że nigdy się to nie zdarzy.
m02.....mi bardziej podoba się Emilka, ale to już Ci wcześniej mówiłam;-) Ja nigdy nie lubiałam swojego imienia więc Sylwii nie polecę, no ale wszystko kwestia gustu:-)
 
czesc ale sie rozpisalyscie dzisiaj mi dzis znajoma kupila ser bialy a ze uwielbiam pierogi ruskie to sobie zrobilam tylko ja je jem wiec bede miala tez odsmazane na koalcje mniam mniam
Kasia mozemy sie spotkac ja bede jechala napewno autobusem
Asiunia
czy te autobusy to first tak dla orientacjii bo 622 to chyba kighley i poprosze o adresik jesli mozna
 
Ale sie dzis rozpisalyscie .Zanim wszystko przeczytalam to juz nie pamietam co kto napisal .
Tynia -narobilas mi smaka tymi odgrzewanymi pierogami
m02...- my rowniez zastanawialismy sie nad Emilia ,Liliana obstawalam murem za Ines ale mi sie nie udalo jak widac .Wybrac imie dla dziecka to ciezka sprawa :tak:
graziul -od razu pomyslalam sobie to co Ragazza ,moze za duzo podlewasz .Ja podlewam kwiaty raz na tydzien ,albo i dluzej i rosna jak na drozdzach .
Co do wydawania pieniedzy to nam tez idzie majatek ,a nie wiadomo nawet na co .Lece ,zapomnialam ze chleb mam w piekarniku:szok::szok::szok::szok:
 
Ragazza tak mieszkam na bd2.Wiesz nie wydaje mi się żeby ubezpieczalnia miała coś w interesie żeby podawac mi błędną cenę.Pamiętam jak kiedyś Sylwia i Doris mówiły że obie mieszkają na bd12 ale na dwóch różnych ulicach i ceny ubezpieczeń bardzo się różnią.Tak samo kilka dni temu koleżanka z zupełnie innej części bd2 niż ja chciała przeprowadzic się bliżej mojego miejsca zamieszkania i stwierdziła ze u mnie ubezpieczenie wychodzi jej taniej.Ja się na tym kompletnie nie znam więc może wytłumaczysz mi od czego to zależy skoro pracowałaś w ubezpieczeniach.

No ubezpieczalnia to akurat ma w interesie, zeby podac Ci jak najwyzsza kwote, bo licza na to, ze ja zaplacisz. Ja robilam ubezpieczenia dla Direct Line, ale wiem, ze wszystkie firmy uzywaja w sumie podobnych tabel, tzn mniej wiecej takich jak w linku co wstawilam przedtem. Jak zmieniasz tylko adres, a polisa zostaje ta sama, to oni sie tylko kieruja pierwsza czescia postcodu i tym czy w nowym miejscu zamieszkania masz garaz, stawiasz auto na podjezdzie czy tez pod blokiem. Z ciekawosci zadzwonilam do swojej uzbezp i zapytalam o nasz poprzedni adres - tam placilibysmy 30F taniej na miesiac, korzystaja z tych wlasnie tabel (Tesco Insurance) w grupie E (Shipley). Nie wiem dlaczego Ci podali taka kwote. :-(
 
reklama
Do góry