reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Hej.
Ale zmarzlam jak szlam do szkoly!!!!Tak wialo ze myslalam ze mi glowe urwie!!!a potem mialam problemy ze zlozeniem wozka.Myslalam ze szlak mnie trafi!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Oj zapomnialam co ktora pisala!!!!
Ragazza-faktycznie z jednej pensji kokosow nie ma ale jakos trzeba zyc,a odmawiac sobie tego czy tamtego nie ma sensu!!!Bynajmniej ja tak nie umie!!!
Zaneta-zaraz adresik wysle
Sylwia-zapomnialam dac tobie znac-z nozka wszystko w porzadku,takze jestem happy!!!:-):-):-)
Moj maly zasnal,Ola oglada bajki,takze mam luzik!!!Trzeba jakas kawke wypic bo oczy mi same zamykaja.
Dziewczyny-to jak sroda czy czwartek????:-);-):-)
 
straszny ten dzisiejszy dzien... ja tez się zamuliłam i tyłka nie chce mi się ruszyć..:nerd: Małą dziś pomęczyła trochę kolka i teraz zasneła. Nie wiem czemu ale zaczeła mi bardzo mało jeść. Zazwyczaj zjada 130-140 ml a dzisiaj 50-70 ml. Nie wiem czy jej coś dolega czy poprostu ma zły dzień do jedzenia...i kupe zrobiła tez nie za ciekawą..... poczekam jeszcze dwa dni a jak się nic nie zmieni to do lekarza musze się z nią udać. :-(
Asiunia - jeżli można to ja z miłą chęcią tez wpadnę :-) mnie osobiście bardziej odpowiada czwartek.. (środa – znowu kolejne spotkanie odnośnie badania uszu – to już 6) ech…
m02 .. – wspolczuję…To się obudzili z tej ubezpieczalni…po 1,5 roku?????
Graziul xx – a co dolega twojemu maluszkowi ze stękał w nocy? Kolki?? U mnie też szwagierka w ciąży.. Termin ma na 19 marca - będzie dziewczynka :tak:

Zanetabd7 – skąd ja to znam … u mnie akcja „kupa” była już z 3 razy.. na początku mała miała straszne zatwardzenia i nie mogła zrobic kupy, dlatego tez jej odchylałam nóżki i odwdzięczała się tym że po prostu „ obsrała” mamusię :szok::-Dteraz mam spokój od momentu zmiany mleka na „comfort” – kupka raz dziennie bez żadnego wysiłku :cool2:
Agaam – ty naprawde zastanów się nad zmianą mieszkania - bo jeżeli mała ma uczulenie od tego grzyba to będzie nie za ciekawie :baffled:
Ragazza – u nas też się kasa „rozpływa” – a w dodatku mamy na utrzymaniu mieszkanie w Polsce – ale może już niedługo je wynajmiemy bo płacic na dwa domy to bezsensu..
Sylwia – dzisiaj taki beznadziejny dzien ze chyba każda z na ma lenia.. a ja w szczególności…
Renuska – udanego masz tego synka hih :-DA jakie mleczko serwujesz Jaśminie?
Monia – rózniez wszystkiego naj – spóźnione ale szczere.. czekam na info odnośnie 14-go.

buziaki
 
A ja dzis taaaaaaaka spiaca:szok::szok::szok::szok: 2 kawki zaliczone i nic:-:)-(
MARTA-nic mu nie dolega ,poprostu czasem tak ma ze steka i steka bo chce jesc a potem beknac a potem kupa a potem poprostu chce byc lulany w kolysce itp:shocked2::shocked2:maly upierdliwy:tak:;-) Tez stosowalam Comfort przez 2 tyg jak podejrzewalam kolki:tak: wiem cos na temat placenia podwojnie bo tez mamy mieszk w Pl do oplacania:tak::dry:
MONIA-sto latek kochana:tak::-D:-DSarcia sliczna jest.:tak:
TYNIA-tez mamy virgin ale niestety byly problemy kilka razy,tyle ze ja wtedy nie place im calego rachunku tylko sobie odliczam:tak:;-)
a my w przyszlym tyg na 1 sza szczepionke z malym:dry::dry::dry:
 
Witajcie
Ja to tak zalatanego dnia to dawno nie miałam,pobódka 6,00 zawieć mała do kumpeli i szybki kurs do bradford na szkolenie:szok:odbiór i do kasi na kawke(dzieki wielkie:tak:)i tym sposobem dopiero co usiadłam na 4 literach:baffled:.
Ostatnio wogole coś nie mam czasu na cokolwiek :happy2:ale to dlatego ze pogoda sie ruszyła(oczywiscie pomijajac dzisiaj)
Asia Ja też chętnie wpadne na kawkę :tak:tylko poprosze o adresik.Jak ktos potrzebuje transportu to chetnie zabiore:-)
M02.....Kurcze ale Ci niespodziankę wysłali:szok:życze z całego serducha by sie wszystko dobrze skończyło:tak:
Ragazza mysle ze to nie kwiestia tylko jednej pensji:no:no niestety zycie ostatnio strasznie podrożało ,a pensje stoją w miejscu.pamietam jak 2 lata temu byłm na maciezyńskim to potrafiliśmy ładnie odkładać ,a teraz.........sa prawie dwie i dupa:wściekła/y:
Monia Wszystkiego Najlepszego:-)a co do virgin ja mam ich prawie 4 lata i jestem zadowolona:tak:
Renuska Fajnego masz tego szkraba:-D
mam nadzieje ze wszystkim coś nastukałam zmykam na duzzzzzzzzzzaaaaaaaaaaa KAWEEEEE
 
doris to byl dopiero co kupiony samochod mielismy go gora dwa tygodnie i poszedl do kasacji a teraz jeszcze to..
ragazza dzieki za pomoc,na pewno bedziemy jeszcze dzwonic do tego prawnika moze chociaz cos utarguje.
 
agaam zapomialam Ci napisac tez wydaje mi sie ze od grzyba to moze byc :-( my dopiero teraz trafilismy na mieszkanie bez grzyba nawet okien nie mam mokrych jak pranie susze nawet w piwnicy suche sciany sa :tak::-) ale poprzednie tez wydawalo sie bez grzyba bop jak sie wprowadzalismy to pomalowane wszystko ladnie pieknie tylko ze z czasem juz tak fajnie nie jest wiec ciezko znalesc co bez grzyba bo po czasie wszedzie moze wyjsc :wściekła/y: oby ten dehumidifier pomogl :tak:

grazul dobrze ze to tylko trzydniowka :tak:

jstysiak zazdroszcze energi :zawstydzona/y:

ragazzia u nas to samo z kasa :-( ale wszystko poszlo do gory co tydz praktyczznie kupuje to samo a place coraz wiecej :wściekła/y:

Monia22310 my mamy virgin i jestesmy zadowolenii :tak:

dobra musze isc bo Claudia wola ze chce tany ale na opa rece jeszcze troche mi odpadna :dry:
 
Monia wszystkiego naj:-) Co do virgin to ja mam bardzo złe doświadczenia ale wiele osób sobie chwali więc może miałam pecha:baffled: Graziul to dobrze, że to była tylko 3-dniówka. Natalka się trochę namęczyła ale przynajmniej Tobie kamień z serca że to nic poważniejszego. Natalka Ty pytałaś sie kiedyś o latte waniliowe dolce gusto tak?? Ostatnio zalogowałam się na stronie żeby punkty z pudełek nabić i widziałam, że mają w sprzedaży. Są ciut droższe niż w sklepach ale niedużo;-) Asiunia mi bez różnicy, który dzień. Dostosuję się do większości. Jstysiak a co za szkolenie robisz?? Marta ja już wcześniej pytałam ale pewnie nie doczytałaś;-) w jakim mieście mieszkaliście wcześniej? jeśli to nie tajemnica;-) Żaneta chyba czeka Was dłuuuuugo wieczór, co?? Ja pasa nie używałam a balsam ujędrniający to dla mnie najlepszy jest niveaQ10. Tynia zdrówka dla Wiki. Podobały się Jej zdjęcia z imprezy?:-D Olivia cos mi namieszała w laptopie i jak naciskam enter to nie przeskakuje mi akapit tylko jakas aplikacja się włącza. Muszę spacją robić odstępy żeby post nie szedł cały w jednej linii.
 
reklama
ragazza - ja tam uwazam ze wrocic do pracy to fajna rzecz .Tylko Ty pewnie nie jestes jeszcze zmeczona zyciem matki polki ,niech sie wypowiedza te co maja wiecej niz jedno dziecko .Ja zaczynam sie zastanawiac nad czyms na weekendy ,wszystkim to dobrze zrobi ,tatus pobedzie troche z dziecmi ,dzieci z tatusiem ,a mama odpocznie od dzieci i od tatusia :-D
marta - ja daje Jasminie comfort ,sprobowalam z jedynka bo nie bylo w sklepie comfort ,ale jednak to comfort lepsze.Moja Jasmina tez cos od paru dni mniej je ,ale ja jej rozkladam posilek na raty ,bo oczywiscie juz sie zaczyna to matczyne glupie zachowanie :wściekła/y:ze jak nie zje wszystkiego to bedzie glodna
asiunia -ja tez chetnie bym wpadla ,ale nie wiem jak bedzie z moimi "smarkaczami",poprosze o adres ale nic nie obiecuje
jstysiak - ja chetnie sie z Toba zabiore do asi ;-),i masz racje jak pogoda ladniejsza to od razu czlowieka gdzies nosi
 
Do góry