reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc
Pewnie wszystkie na spacerkach sa,taka ladna pogoda...

Szkoda ze wszystkie dziewczyny nie dojechaly.

Zdrowka dla chorowitkow

MARTA1979-no i kiedy sie Alicja dopisze?
A dowiedzials sie w jakie dni sa te treningi?jaka grupa wiekowa no i gdzie sie odbywaja zajecia?ile kosztuje?.....

KASIA8118-dzieki z wczoraj:-):-)
A ile kosztowala na maszyna do sciagania tapet?i szybko to idzie?
Bo tak sie zastanawiam czy u mnie na korytarzu tapety nie polozyc.

RENUSKA-fajnie Ciebie bylo Cie wkoncu na zywo poznac.

ZANETA-adres wyslalam ,no i nie problemu Twoja Maja jest taka lekka ,ze wogole jej sie czulo na rekach.
 
reklama
hej:-)

ale pogoda śliczna własnie wrocilysmy za spacerku :tak: i teraz mala spi :-)

Lumen nie wiem gdzie jest ta Twoja okolica pozniej bede miala chwile to zajrze na google map :-) polskiego sklepu takiego jak piknik to nie ma ale sa 2 sklepy w ktorych sa polskie produkty wiec np . z przyprawami nie ma problemu ale w asdzie jest sporo polskich produktow i w morrisonie :tak: napewnio umowimy sie na kawke jak sie przeprowadzisz to wszystko Ci pokarze jak bedziesz chciala :tak: co wtorek chodze z kolezankami tu na kulki bo maja dzieci w wieku mojej Claudii jak bedziesz chciala mozesz dolaczyc :tak:

doris ja tez chcialam Twoj adres :tak: ksiazke bym Ci wyslala bo glupio mi ze tak dlugo ja trzymam :tak: a moze Ci sie przyda :-p

i tyle z mojej weny :zawstydzona/y: kawke ide sobie wypic ;-)
 
Hej:-)
My właśnie wróciliśmy ze spacerku. Wiosna chyba zawitała już na całego, w każdym razie fajnie by było:tak: No i teraz czas na kawkę.
Na placu zabaw dzieci od groma. Jak był stary plac zabaw to chyba nikt oprócz nas Polek nikt nie zaglądał a teraz to masakra, pełno ich:szok:

Renuska fajnie, że wkońcu miałyśmy okazje poznać się osobiście:tak:
Kasia8118 dzięki za imprezkę. Odespałaś trochę? ja wczoraj pochwaliłam Marcela że tak długo śpi a tu dzisiaj zonk, obudził się jako pierwszy chwilę po 7:szok: No i ja już też nie pospałam:no: Krsytian wczoraj brylował:-D
Doris pewnie zainspirowałaś się Kasi przedpokojem? Mi też się podoba:tak:
 
Witajcie wszytskie kobietki :) powiedzccie mi jak to jest z tym znieczuleniem , bo nigdy nie korzystałam z takich rzeczy...czytałam troche na necie o epidural...podobno dobry...
 
Czesc Babeczki:-)

My juz tez po zakupach bylismy znow w La Sezna:-D i znow kupilam sobie staniczek nawet dwa bo byla promocja 2za 20Ł:tak: Teraz jak juz wiem gdzie kupic dobry stanik to bede co chwile tam jezdzic:-D:-D Potem wrocilicmy i posiedzielismy troszke na ogrodzie my spijalismy kawke a mloda spacerowala z wozkiem:-)
A Victoria wyczula ze nie ma mamusi w domku i jak zasnela o 19 tak o 20 juz sie obudzila i czekala na mamusie:szok: co najgorsze ze poszla spac dopiero o 2:szok: i wstala o 8:baffled: wiec ja tez nie wyspana za bardzo:no: A obudzilam sie z lekkim kacykiem:szok: tak mnie suszylo ze szok:-D

Kasia dzieki sliczne jeszcze raqz za imprezke bylo baardzo fajnie:tak: Krystian przy okazji skorzystal i balowal z babami do samego konca:tak::tak: Wytrwaly byl:tak::-)
Zanetka cala przyjemnosc po mojej stronie ja moglabym Twoja Majeczke non stop bawic nosic przytulac itp itd:tak::-D
Doris czyzbys brala sie za remont? Fakt Kasi przedpokoj cudny:tak::tak:
Sylwiam w aucie zostal taki frendzelek z Twojej torebki:tak: Tak bynajmniej wydaje mi sie ze to Twoje:tak:
Renuska fajnie ze przyjechalas i moglysmy poznac Ciebie na zywo:tak:
Domi jak tam po zabawie?;-)

Dziewczyny ktore nie dotarly do Kasi niech zaluja:-p:-p:-D:-D
Ok uciekam trzeba cos zrobic na obiadek ale nie mam pomyslu i chyba bedzie jakis fastfood:-p:-DPAaaaa
 
Hej dziewczyny :)
Ja dzisiaj strasznego lenia mam , albo dopadła mnie jakas chandra? Juz sama nie wiem :( Na spacer oczywiscie wybrałyśmy się ale wybrałam drogę na skróty i wróciłam po 20 minutach a Majeczka dosypiała w wózku w ogródku przez następna godzinkę. Ja oczywiście jestem "weekendowa wdowa" bo mój ślubny wczoraj grał mecz w Sheffield a dziś pojechał do Londynu :( ech........
Domi 85 - ja wychowałam się w Mirowie a później przeprowadziłam się na Północ - mój mąż też pochodzi z Północy . A Twój gdzie mieszkał w Częstochowie?
Doris78 - co do Alicji to nie mam pojęcia kiedy się dopisze.. od piątku nie mam z nią kontaktu :( Jeżli chodzi o treningi dla dzieciaków to musze się dowiedzieć szczegółów bo mój M prowadzi grupę 14-latków.
Agaam - ja już żałuję ze nie dotarłam do Kasi.. ach.. mogłam rzeczywiście przyjechać z Majką.. no ale cóż... może następnym razem.
KalaKR - ja niestety nie mogłam skorzystac z epiduralu bo jak pojawiałam sie w szpitalu to miałam rozwarcie na 8 cm i było za późno, wdychałam tylko ten tlen ( mom zdaniem nic mi nie pomógł) ale jeśli chodzi o epidural to dziewczyny sobie chwalą.
uciekam :) buziaki
 
Hej dziewczyny!!!
ja dopiero teraz mam chwile zeby cos napisac!
Pogoda rzeczywiscie dzis byla super,nawet pranko na powietrze wywiesilam.
Super ze imprezka sie udala!!!
Kala-epudural-swietna sprawa
dobra uciekam bo maly sie obudzil!!!
 
Witajcie kochane !!!! widzę ze imprezka u kasi udana szkoda ze mnie nie było!!!!!!!! ale moja natalka naprawdę zle wyglądała i bałam się ja zostawiać !!!!no dzis pięknie było !!! ale my siedzieliśmy w domciu ... ale byli znajomi !!!to nie było tak zle ....
renuska szkoda ze się nie poznaliśmy ale naprawde nie mogłam zostawić mojej lali chorej ale myśle ze bendzie jeszcze okazja!!!!!
domi
unas wszystko oki malutka rośnie !!! musimy sie spotkać na kawusi !!!!!na najbliszym spotkaniu!!! oki lece ja tylko na chwilkę jutro więcej cos napisze!!!!!!!
 
czesc dziewczyny :)
widze ze dzisiaj prawie wszystkie w dobrych humorach, mi tez dzisiejszy dzien jakos tak 'lekko' minal. mojej malej jednak zabki dalej wychodza i dlatego ta goraczka w ogole nie w humorze ..szkoda mi jej ale taka kolej rzeczy dobrze ze nie bd pamietac :p


dziewczyny moze wiedzie gdzie jest jakis sklep z uzywanymi meblami ? jeden o ktorym wiem to ten niedaleko patsona , albo moze jakis sklep z tanimi meblami? ten dom do ktorego sie przeprowadzamy jest pusty niestety.

sprawdze poczte i ide spac 3maj sie dziewuchy kolorowych snow ;)
 
reklama
Hej laski.
Ale mam zaległości że teraz nie wiem co komu odpisac.
Lumena i KalaKRK Witam i zapraszam do częstego pisania.
Doris78 tą parownice kupiliśmy w Hombease za jakieś 20 lub 25f.Są też oczywiście droższe ale nam ten model w zupełności wystarczył.Wiesz trudno powiedziec czy to szybko idzie.
Dzięki dziewczyny za miłe komentarze na temat mojego przedpokoju.
Wszystkim obecnym na imprezce też oczywiście dziękuje było mi bardzo miło.Szkoda tylko że tak dużo odpadło bo miało nas byc zdecydowanie więcej.
sylwia.m Krystian to by pewnie trochę pospał po imprezce ale oczywiście Oli wstał 6.20 a ja oczywiście poszłam spac dużo pózniej po waszym wyjściu.Chyba koło 1 albo i pózniej.
A Krystian obudził się w bardzo dobrym humorze cały dzień mnie całował i mówił mi że mnie lubi i kocha to chyba było podziękowanie za to że mógł siedziec z nami do nocy.Tak czy siak było mi miło.
zanetka ja to chyba jako jedyna nie trzymałam małej na rękach ale ja już jestem taka gapa że zawsze chce a się boje wziąsc takie maleństwo na ręce.Mam nadzieje że będzie jeszcze okazja żeby to nadrobic.
 
Do góry