reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

zaneta super ze ci tak fajnie poszlo
a ja dzis caly dzine na nogach padam doslownie rano szpital popoludniu miasto a pozniej kawka u kolezanki i takim oto sposobem przed 18ta trafilam do domu
 
reklama
Witam:-).
Ja większosc dnia sama dzisiaj z dzieciakami więc trochę brak czasu na pisanie:tak:.
Gaba jak dzisiaj Fabian się czuje?No niestety wszystkim nam tęskno za rodzinką:-(.Fajnie ze chociaż kilka godzinek mogłaś spędzic z bratem:tak:.
Emilka mi godzina pasuje:tak:;-).
Żanetka super ze tak szybko poszło:tak:.Należało Ci się po tych wszystkich stresach :tak::-D.Jak dojdziesz do siebie to wstaw fotkę księżniczki:tak:.
tynia i wiki ty się oszczędzaj kochana :tak:;-).A twoja mała to niezła laseczka się robi.Widziałam zdjęcia na Nk:tak:.
Nic uciekam do moich urwisów:-).
 
witam:-)
kasia8118 Na szczęscie Fabian dzisiaj już dobrze,ale dalej na wszelki wypadek dietka,biedny chial dzisiaj na śniadanko płatki na mleku ale wolałam nie ryzykować:-(,trudno odmówić dzieciaczkowi ale niestety nieraz trzeba,w piatek idziemy na spotkanko w sprawie przedszkola,zobaczymy co to będzie:-)
 
hej:-)

ale pogoda dzis super byla od razu człowiek lepiej sie czuje :tak:

zaneta super ze szybko poszło ?? a jak wrazenia po porodzie w wodzie ?? mniej boli ?? czekamy na foteczki Majeczki :tak: aa jak Pawelek mocno zazdrosny ??

dobra do jutro mamuski :-)
 
Witam:-).
Cisza tu straszna :baffled:.A pogoda za oknem kiepska:-(.Mój Krystian jutro ostatni dzień do przedszkola idzie i pózniej wolne:tak:.Oj będzie go energia rozpierała:tak::-D.
Mam pytanko czy któraś z was zna się na materacach:baffled:?Bo mój zaczyna się sypac i jestem na etapie poszukiwań :tak:.Ale kompletnie się nie znam :zawstydzona/y:.Znacie jakiś sklep gdzie można kupic jakiś dobry w przyzwoitej cenie?
Gaba dobrze że synkowi lepiej:tak:.Powodzenia jutro na spotkaniu:tak:;-).
agaam i co wyszło z tą odprawą twojej mamy?Musiałaś coś dopłacic?
 
Czesc :-)

Ja dzis mialam plan zeby wybrac sie na pozadny spacer ale chyba nici bo pogoda nie bardzo:-( mam nadzieje ze chociaz nie bedzie padac bo do sklepu tak czy inaczej musze isc:tak: Ale za to wczoraj pogoda byla cuuuudna:tak::tak: Oby wiecej takich slonecznych dni:tak:

Zanetka dobrze ze tak szybko Ci poszlo, nalezala Ci sie po tych wszystkich przezyciach:tak: Napisz jak tam Pawelek reaguje na siostrzyczke?:tak: A jak wrazenia po porodzie w wodzie polecasz??
Kasia moja mama wyleciala bez problemow babka powiedziala ze to malo istotny blad i obeszlo sie bez dodatkowych kosztow:tak:
Gaba zdrowka dla Synka:tak: No i napisz jutro co tam ciekawego mowili na tym spotkaniu:tak:
Emilka ja adres juz dostalam nawet dwa razy:tak: Godzina mi pasuje wiec do zobaczenia jutro:tak:
Tynia Ty to sie oszczedzaj kobietooo:tak:


Dobra dziewczynki ja uciekam kawki sie napic bo ninuka wczoraj miala problem z zasnieciem ( ja nie wiem co jej dolega bo to juz ktorys raz z kolei:wściekła/y:) Niby zasnela o 20 po godzinnym marudzeniu i placzu ale po 21 sie obudzila i takim sposobem nie spala do chyba 24:wściekła/y: I tylko z nia krazylismy miedzy jednym pokojem a drugim raz ja raz P a ona ani myslala spac:wściekła/y: W koncu po wielkich trudach zasnela w lozeczku swoim a ja na podlodze przy jej lozku:szok::szok: i obudzilam sie ok 1 i nie wiedzialam co jest grane:-D:-D I oczywiscie zeby pospac z rana dluzej to skad wstala sobie krolewna przed 8:wściekła/y: Normalnie oczy na zapalki dzis beda chyba:tak:
 
hejka
ja obolala,ale daje rade:-)powiem Wam,ze sie czuje o wiele lepiej fizycznie,normalnie siedze:-D:-Dw nocy bylo spokojnie,mala zasnela o 20,pozniej mlody ja obudzil o 22,ale nie chciala cycola i spala do 3:-)a pozniej co godzinka jedzonko:szok::szok:ale wydaje mi sie ze nie mam chyba za duzo pokarmu,bo cycki takie luzne ze :szok:moze sie jeszcze nie naprodukowalo,bo pamietam jak z Pawelkiem to nie moglam sie dotknac tak bolaly,a mleko lecialo jak z kranu.suty juz mam w strupach:-:)-(Pawelek chce pomagac bardzo,wozic ja w wozku,bo narazie ja klade do wozka,bo boje sie ze on jej zrobi krzywde na lezaczku.oczywiscie spala z nami,bo jak tylko odkladalam do koszyczka to zaraz wrzeszczala,a ja bylam za bardzo zmeczona i obolala zeby co 5 min wstawac.nie wiem jak to bedzie pozniej,bo przeciez nie moze tak byc,ale jak jedno ryczy to zaraz drugie sie budzi i tak w kolko:szok::szok:nie bede odpisywac kobietki,bo mloda juz wola cycka,a zdjecie wstawilam na nk bo tu jeszcze nie wyczailam sprawy jak:-:)-:)szok::szok::-D:-D
 
czesc wszystkim mowicie mi o oszczedzaniu staram sie jak moge nie piore juz dywanow choc na nie nie moge patrzec ale sobie odpuszcze wczoraj w szpitalu wysiedzialm sie jak glupia Wiki to nie wiedziala co ze soba zrobic scan mialm o 10 a potem wizyte z lekarzem na ktora czekalam 2 godziny mala jest narazie ulozona w poprzeg i wszystko jest w pozadku pozatym nie jest tez mala ani duza taka w sam raz stwierdzila babeczka ale nie powiedziala mi ile moglaby wazyc no ale moze na nastepnym scanie sie dowiem a mam go za 4tygodnie zaproponowali mi jeszcze szczepionke podobno daja ja przy drugim dziecku czywy mialyscie jakas:confused::confused::confused::confused::confused:
Kasia dziekuje za komplemencik o Wiki :tak::tak::tak::tak:
Zaneta Majeczka jest przesliczna :tak::tak::tak::tak::tak:
Agaam fajnie ze mamusia wyleciała bez problemow:tak::tak::tak:
oki zbieram sie powoli bo zaraz do szkoly a dzis jeszcze wywiadowka
 
hej hej
zaneta -fajnie ze wszystko jest ok i ze jestes juz po :tak:.Moze sprobuj odciagnac sobie mleko i zobaczysz wtedy ile go masz .Ja spie z moja Jasmina bo nie chce mi sie wstawac w nocy :zawstydzona/y::sorry:,a tak to mam ja pod reka ,wkladam smoka i jest cisza :sorry:.
agaam -dobrze ze mamie udalo sie wrocic bez problemow .
tynia -ja nie mialam zadnej szczepionki ,ja nawet nie mialam badania poziomu cukru .
Dzis znowu boli mnie glowa ,a dzieci jak to dzieci litosci nie znaja :dry:.Dominik cos ostatnio wypadkowy ,nawet obiadu nie potrafi zjesc zeby nie spasc z krzesla .Jasmina jakby lepiej ,nawet chcialam wycalowac jstysiak po rekach za te krople ,do wczorajszego wieczoru :-p. Dobra wypalilam sie ,papa .
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry