reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej :-)

mielismy gosci i dlatego sie nie odzywalam :zawstydzona/y::sorry: ale juz jestem :-) tylko Claudia dopiero poszla spac okropna jest ostatnio:wściekła/y: chodzi spac codziennie 22-23 :szok: wstaje o 8 ale mogla by chodzic spac wczesniej a ona juz jakies 3 tyg tak probowalam ja przedszymac zeby w dzien nie szla spac ale nie da rady o 14 na godzinke codziennie chodzi na drzemke a jak ja raz przedszymalam to padla o 18 obudzila sie o 19 i urzedowala do 24:wściekła/y:

ale wam zazdroszcze tych spotkan ale przez to ze pracuje to sie nie wyrobie zeby sie z wami spotkac:-( chyba ze wy mnie odwiedzicie tylko mi poniedzialki tylko pasuja do 14 ;-)

kasia8118 no to u Krystana zaczynaja sie przedszkolne miłosci :-D

Wredotka mi przyszedl list na to badanie na cukrzyce i do szpitala sie jedzie pobiora Ci krew dadza do wypicia glukoze i za 2 godziny znowu krew Ci pobiora:tak:

m02051991 no to bedzie niespodzanka:tak: w sklepach duzo jest uniwersalnych ubranek :tak:

grazul Eryczek jest jeszcze malutki wiec to chyba normalne ze sie budzi :sorry::sorry: ja tez mialam tak z Claudia :tak: musisz wytrzymac jeszcze troszke dasz rade silna babka z Ciebie:tak:;-)

no i Claudia sie wlasnie obudzila :-( trzymala sie za buzke i mowi boli boli i plakala:-( chyba zeby ida dalej alee czy to tak dlugo bedzie ze ja bedzie bolalo myslalam ze juz spokuj ze te pierwsze tylko dziecko zle znosi :-(

do jutro mamuski ide bo mała sie tyli do mnie :-(
 
reklama
Hejka
Ja dopiero teraz bo wczoraj po kawkowaniu wziełam sie za ogarnięcie chatki:sorry2:i dalej jestem w wielkiej d.....ale nic:-D.
Ragazza Dziekuje równiez za pyszne mufinki i kawkę :-)a reszcie babeczek za miło spedzony czas:-).M0205....Miło było poznać szkoda tylko ze tak krótko.
A ja właśnie sprawdziłam Alku wyniki i mam bubuuu bo z tych wszystkich badań wyszło jej tylko krew:-:)-:)-(Ale nic pojde umowie ją do lekarza i poczekam co magicy wymyślą:baffled:
Mam pytanie czy ktoś wybiera sie dzisiaj do Shipley:-)
 
Dzien doberek :-)

Jeszcze raz dziekuje za odwiedzinki. :-D:tak: Kurcze nie myslalam, ze mufinki zrobia taka furore. :-D Prosta rzecz, a cieszy.;-):-D

Ja nie wiem czy do piknika dzisiaj nie wyskoczymy i przy okazji spacerek zaliczymy. Wczoraj zadzwonila do mnie laska z pracy, bo organizuja babskie wyjscie po knajpach no i poinformowaly mnie, ze juz jestem na liscie chetnych. :szok::-D No wiec nie mam wyjscia i ide za dwa tygodnie na nocne balangowanie. :szok::tak::-D

kasia8118 - o kurcze, to ty tylko patrz jak ci synek synowa do domu przyprowadzi. :-D Kasia balaganu nie bylo, bo jstysiak wszystko posprzatala.:-D Kochana kobitka! :tak:

Emilka- wydaje mi sie , ze zostawilas u mnie smoczek malutkiej. Taki przezroczysty Avent.

Agaam - nie ma sprawy. Przepis prosty jak konstrukcja cepa, a pochodzi z knajpy w ktorej kiedys na wakacjach pracowalam, i je pieklysmy codziennie rano dla klientow. Podam tu to moze ktos jeszcze skorzysta. to jest przepis podstawowy i do niego dodajesz to co masz, np jagody, truskawki, wisnie, jablka czekolade w kostki pokrojona itp itd.

Muffinki:


I naczynie:

2 szkl maki self-raising (zawiera juz proszek do pieczenia)
3/4 szkl cukru
1/3 lyzeczki soli

Wymieszac.


II naczynie

2 jajka
1 szkl mleka
100g stopionego masla/margaryny (topie w mikrofalowce)
olejek waniliowy

Wymieszac, najlepiej trzepaczka.


Suche skladniki przesypac do mokrych. Wymieszac doslownie kilkoma ruchami lyzki, az sie wszystko polaczy. Bron Boze nie miksowac, ubijac itp itd. Forme do muffinek na 12 szt wylozyc papilotkami i napelniac ciastem do 3/4 wysokosci. Powinno sie zuzyc cale ciasto. Piec ok 20-30 min w 200C. Najlepiej sprawdzic patyczkiem czy juz. I tyle.:-D


Dobra lece, bo Lenka glodna. Musze dziecku kaszke zrobic. :-) A sama kawencja sie poczestuje.
 
Hej ja właśnie wróciłam z Olinkiem ze spacerku.Pogoda cudna :-).Szybko zrobię pierogi umyje okna i uciekam na drugi spacerek:tak:.A wy wszystkie tak chwalicie te mufinki a ja nawet nie posmakowałam :no::-(.Muszę się chyba jeszcze raz wprosic do Ragaazy:tak::-D.
natalka a ja cały czas mam te dmuchane koło do siedzenia które pożyczyłaś mi dla Olinka:zawstydzona/y:.Jeśli chcesz to mogę zawiesc je do twojej mamy:confused::sorry2:.
 
hello;-)
ja wstalam rano opuchnieta:szok::szok: gorna warga z lewej strony,zab mnie nie boli ani nic z tych rzeczy ,dziaslo wyglada oki ,ale wyzej pod dziurka od nosa czuc opuchlizne:tak: No i do tej pory to juz mi dziurka od nosa zdretwiala i kolo nosa tez mi spuchlo:-:)-:)crazy:
A niech to:crazy::crazy::crazy:
Tak mysle ze to zatoki:dry::dry:
plukam rumiankiem i smaruje dentinoxem,ale nie wiem czy pomoze:baffled:
DZIEWCZYNKI-MOZE KTORAS Z WAS MA JAKIS ANTYBIOTYK W DOMKU DO ODSPRZEDANIA??? TYPU DOUMOX LUB COS INNEGO??? BARDZO BYLABYM WDZIECZNA
myslalam zeby jutro pojsc do gp,ale czy jest sens,a antybiotyk by pewnie pomogl:tak:
 
witajcie kochane mamusie piękna pogoda dziś :-):-):-) kończę obiadek i uciekam na spacerek!!!!:tak::tak::tak::tak: ragazza tak kochana smoczuś mój szukałam go właśnie wczoraj ale przy takim zamieszaniu nie szło go znaleś ..:no::no::no::no::no::no:a co do mufinkóf to nie spróbowałam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:kasia8118to ci synuś miłośnik zrobiuł malutki uroczy :-):-):-) super ze chętna na spotkanie:-D:-D justynka ja bendę na shipley to może się spotkamy. oki uciekam bo mam goście:-):-):-):-):-):-):-)
 
GRAZIUL MYŚLAŁAM ZE MAM I CIE PORATUJE ALE PATRZYŁAM DO SZAFKI I ZOSTAŁAM MI TYLKO JEDNA TABLETKA :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:TAKŻE NIC Z TEGO MÓJ MĄŻ MUSIAŁ JE WYBRAĆ BO BYŁ CHORY :-:)no::no: OKI CO TAM U WAS KOCHANE CO NIC NIE PISZECIE !!!!:-):-):-) OKI LECE......
 
RAGAZZA-wiem,przeczytalam tylko nie mialam kiedy odpisac:-(
dziekuje Ci bardzo:happy: Skonsultowalam sie z moim A i chyba poczekam jesz do jutra -zobacze jak rano bede wygladac,moze nie bedzie gorzej:dry:
Nie chce tez tak szybko antyb brac bo musialabym Eryczka odstawic od piersi calkiem:-(
Ale jak cos to sie zglosze po lek,jesli domowe sposoby nie pomoga:dry:
Kurcze bol jest podly ,ucisk ,pulsujacy u nasady nosa:angry::crazy::crazy:
A jesz dzieciaki dzis marudne sa,Natalia to juz masakra -co sie z nia dzieje:crazy::crazy::-(
Kurcze jak maly znow sie zbudzi po 4 to oszaleje,z kazdym dniem czuje sie coraz bardziej nie wyspana:crazy::crazy::crazy:
 
reklama
Czesc kobiety

U nas juz rozyczka ustapila w piatek takze prawie cala sobote bylam w donasterze a niedziele u znajomych w blackpool.
Mlody dalej do szkoly nie chce chodzic- nie bede cytowac co mowi bo az wstyd ze taki z niego malpiszon jest. Na szczescie Michal go zaprowadza bo ja to bym mu chyba cos po drodze zrobila. Dzisiaj stwierdzil moj hrabia ze ta szkola to wiocha i dla ulomow. Jak tak dalej pojdzie to ja nie wiem. CHodzi tydzien i narzeka co rusz a osiol maly juz wiedzial od dawna ze chcemy kupic tutaj dom.Nie mam do niego sily.
Na szczesce drugi synus w miare spokojny i swoich childminder polubil. Wiec jeden plus.
Ja od wczoraj w pracy jestem i strasznie trudno sie przestawic po takim dlugim chorobowym.
Graziul- nie poratuje cie bo nie mam nic z takich rzeczy. Trzymam za ciebie kciuki - moze idz do gp moze cie poratuje :tak::tak::tak::tak::tak:

ragazza- sama sprobuje twoj przepis na muffiny w weekend o ile gdzies nie wybedzemy poza bradford. W piatek sie dowiem jak M wroci z pracy. Oczywiscie zdam relacje jak mi sie udaly bo ja noga do wypiekow jestem

Dobra to tyle wena mnie opuscila a jeszcze musze posprzatac burdello w domu bo nie dawno dopiero wrocilam

Trzymajcie sie kobietki
 
Do góry