reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Witam, mam na imię Sarah, mam córeczkę 5-miesięczną. Jestem muzułmanką i ciekawa jestem czy są tu inne mamy muzułmanki, mieszkające w Bradford. Pozdrawiam
 
reklama
to znow ja;-):-p:-D:-D
ja dzis wsz w expressowym tempie:rofl2:
obiadek juz mam prawie gotowy,gulasz wolowy w sosiku z pieczarek ,surowka szwedzka ze sloika i fryty:tak:
RENUSKA-bo zapomnialam Ci odpisac:zawstydzona/y: Wiesz co ja jakos nie moge powiedziec ze czuje sie ociezala:no: Niemniej jednak brzucho juz swoje wazy:tak: Mam dni lepsze i gorsze:tak:ale chyba ogolnie wiecej lepszych..dzieki Bogu:tak::tak:;-)ale jestem juz niecierpliwa i licze dni do CC;-) Do nas na szczescie siostra A przyjedzie ,wiec zajmie sie mala przez te kilka dni mojego pobytu w szpitalu:happy2:
M0205..zdrowka dla Malej ,ale masz fajnie-jeden weekend tata ,drugi mama:tak:;-)
RAGAZZA-wcale Ci sie nie dziwie,ze nie masz ochoty ani sil na wizyty gosci:no: Ja tez bym odwolala:tak:Zdrowka:happy:
 
Update:

Oddzwonil lekarz i kazal z Lenuska przyjechac na wizyte to ja obslucha i w ogole, na 19.20. Ciesze sie ze chociaz ja obejrzy. Nie wiem tylko gdzie leki w razie czego wykupimy. Czy ta Boots na Forster Sq. jest czynny do pozna? Nie wiecie czasem?

Sarah - witaj na forum :-) Ja na forum tez nie pisze dlugo, wiec nie wiem czy sa tu mamuski muzulmanki. W kazdym razie ja nie jestem. Ale i tak Cie serdecznie witam. :-)

Dobra spadam dziewuchy - napisze po lekarzu co i jak.:tak:
 
ja mam takie pytanko czy wiecie moze czy ktos potrzebuje sofy?ja moja stara chce oddac za darmo,jakby znalazl sie chetny. nie jest jakas super ladna ale moze ktos kto ma swoje pierwsze mieszkanie albo wynajmuje by jej potrzebowal?
ragazza moze sprobuj swoja Lenke zapisac jutro do przychodni na frizinghall daleko nie masz a lekarz zawsze by ja osluchal i zbadal,szkoda takiej malej niunki zeby sie meczyla:tak:
graziul kurcze tak sie wczoraj napalilam ze do ciebie przyjde,nawet obiecane ciacho upieklam a tu Nela w nocy zaczela tak kaszlec ze szkoda mi bylo ja ciagnac na dwor no i balam sie ze wasze dzieciaczki pozaraza:angry:
sarah jest tu wiele mam ktore na pewno z toba popisza, nie wiem czy sa tu muzulmanki ale nie poruszamy tu kwestii wiary wiec chyba nie ma to znaczenia
 
A wiec - my robimy zakupy w sainsburym ,ale teraz cos mnie tknelo i zrobilismy te zakupy przez neta z asdy .Dostalam przed chwila maila ,ze zakupy odwolane :wściekła/y:,a na sainsburego juz wszystkie terminy na weekend zajete ,malo tego ! jak jechalam do miasta widzialam auto z sainsburego z deliverka :wściekła/y:.Ale zeby nie bylo pokupilam troche rzeczy dla dzieciakow i wiecie co spodnie dla Dominika byly tansze niz dla malej .
ragazza - mi to sie za kazdym razem serce lamie jak Domin chory ,wiec wspolczuje i zycze zdrowka dla Lenki .
 
RAGAZZA-no to super ze dostalas sie na wizyte z mala:happy: oby cos konkretnego zaradzil:tak:
RENUSKA-kurka,to troche zle z ta ASDA:angry: bo tez mialam plan zakupowy:baffled:
M0205...no niestety tutejsza pogoda i choroby dzieciaczkow krzyzuja wiele planow:-:)-(ale do nastepnego.....co sie odwlecze to....:tak::-);-)
zmykam mala umyc i zaraz sie chyba sama pod kolderke wladuje kolo mezusia;-)
 
P/S RAGAZZA-z tego co ja wiem na Foster Pharmacy jest czynna do polnocy.Tylko po zamknieciu sklepu ,nalezy uzywac dzwonka przy drzwiach i ktos wyjdzie:)
 
A dziękuję dziewczyny :) Ja tylko z ciekawości zapytałam. Trochę ciężko tak początkującemu na forum. Nikogo się nie zna, nie jest się wtajemniczonym. Ja mieszkam w Bradford od miesiąca (na stałe), BD8 dokładniej. Liczyłam, że śniegu tu tak nie będzie, a tu proszę... Pozdrawiam serdecznie. I gdyby ktoś poszukiwał korepetytora z matematyki, to zapraszam :) Buziaczki dla Waszych brzusiów i pocieszek
 
No wiec bylismy - lekarz Lenke zbadal, sprawdzil uszka, gardelko i ...... powiedzial, ze samo przyszlo samo pojdzie. Byl tak dobrotliwy, ze wypisal nam recepte n Calpol. :-( Ja pierdziu! No, ale nic, moze faktycznie to wirusowe i samo przejdzie.

Renuska - do mnie pan z asdy dzwonil i przepraszal, powiedzial, ze dostane jakiegos vouchera na przeprosiny, ale nie dowioza zakupow niestety.

Graziul - za bradzo sie pospieszylam z ta pharmacy - calpolu mam w domu pelno, wiec sobie daruje wycieczki . :-(

PS - ktoras z Was pare postow temu pytala gdzie mieszkam, ale nie pamietam kto, a podglad juz sie skonczyl - mieszkam na bd9, na bocznej keighley road, na wielkiej gorze. Dobra spadam.Lenka spi, to my mozemy odpoczac z K. :-) pa
 
reklama
Hej Dziewczyny :)
Też jestem tutaj nowa, w Bradford mieszkam już od 5 miesięcy, przyjechałam na wakacje, ale zostałam na dłużej i jeszcze długo tu zostanę.
Jestem w 14 tyg ciąży, wg dnia ostatniej miesiączki, bo niestety, nie dostałam się jeszcze do lekarza i ciągle czekam.
Jedyne co miałam, to badanie moczu, co w 100% potwierdziło ciążę.
Czy są jakieś Mamy, które są podobnie w ciąży do mnie? Powiedzcie mi, jak tu wygląda szkoła rodzenia, bo jakby wszystko było ok, to chciałabym się zapisać :)
Pozdrawiam Wszystkie :))
 
Do góry