reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

czesc kobietki co za pogoda wczoraj wysiedzialam sie na dworze i dziś też to zrobię :tak::tak::tak::tak::tak::tak::-D:-D:-Dtylko troche nie za bardzo sie czuje strasznie boli mnie krzyż ale mam nadzieje ze mi przejdzie dzis nie gotuje bo P wczoraj zrobił bigos i sałatke warzywna wiec mam wolne:-p:-p:-p:-p:-p:tak::tak::tak::tak:
Ania fajnie że napisalas cala butelke wypilas :szok::szok::szok::szok::szok:ja to bym chyba nie mogla calej wypic:no::no::no:chociaz czssami to mam ochote ale na drugi dzien to by mnie glowa strasznie bolala:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Witam kobietki:-)
Jak tam spedzilyscie weekend? Wczoraj pogoda dopisala,dzis tez chyba bedzie ladnie:happy:
My bylismy na hustawkach i spacerku,w pewnym momencie kiedy klapnelismy na lawce to slonko tak pieknie przygrzewalo ze zrobilam sie bardzo senna:-D
A. z mala mieli fajna zabawe ,bo rysdowali na asfalcie zmywalnymi swiecowkami:tak:Kurcze ,zyje z moim chlopem 11 lat prawie a nie wiedzialam ze ma taki talent do rysowania:szok::-D;-)
Mala dzis od rana w zlym humorze:-:)tak:
ja sobie kawke popijam ,tatus pojdzie a my ogarniemy i na spacerek chyba ,korzystac z ostatnich urokow sloneczka kochanego:tak:
AMPAR-to Ci sie trafila fucha na wakacje-niania;-);-):-DFajnie,ze wypoczywasz,imprezujesz..robisz to co lubisz :happy:na Twoja prosbe wrzucilam foto na NK;-);-):-D:-D:-D:rofl2:
NATALKA-ten sam mam problem ,tyle rzeczy w mieszkaniu ,ze juz kombinuje jak moge i ciasno!! Tez wlasnie z tego powodu marze o przeprowadzce:tak:A co Claudusia mowila na tort i swieczke??
MAMATROJECZKI-super sprawa z tym karnetem:tak:Ja tez jak urodze to bede musiala sie wybrac na cosik takiego,bo napewno bedzie co zrzucac.A na basenie z maluchami to zawsze jest radocha:tak:My tez chodzimy z mala odkad skonczyla 9 mies.i powiem ze rozladowuje jej to napiecia(bo tez mam tzw ADHDOWY problem):tak:;-):-D
ANIA-fajnie ,ze sie opdezwalas,Dziekuje bardzo za komplement:)):happy:Jak z Nati bylam w ciazy to mi wsz mowili ze chlopiec ,bo brzuch pila do przodu i ponoc bardzo wyladnialam ,a na dziewczynki sie brzydnie-hahha-gusla i tyle!! Wnisokuje ze dobrze ci tam w Pl..no to super!Oby tak dalej.buzka::happy:
No nic babki ,milego dnia ide budzic mena bo do pracy sie spozni
papa do potem
 
Ostatnia edycja:
Hej laseczki wróciliśmy wczoraj o 18:-):tak:.Mam tyle roboty ze nie wiem od czego zacząc :no:.Nic sensownego nie napiszę bo nawet nie wiem co u was słychac :no:.Bo przez dwa tygodnie nie miałam dostępu do internetu:no:.Serdecznie pozdrawiam odezwę się jak uda mi się ogarnąc mieszkanie:tak:;-).
 
Cześć wszystkim.

U mnie wszystko ok. Dni lecą mi jak oszalałe. Już niedługo przeprowadzka.
Potem wyjeżdża mój brat.

Dziś wybieram się na zakupy może jeszcze dokupię coś małej. Mam dla niej jużsporo rzeczy, ale ciągle się boję, że czegoś zabraknie. Oczywiście są sklepy i mogę dokupić nawet jak się urodzi, ale wolę mieć wszystko.

Kasia - witaj po urlopie.

Graziul - ja też przy każdej okazji korzystam ze słonka. Tak mało tutaj go jest.

Tynia - mam nadzieję, że ból pleców ci szybko przejdzie.

Mamatrójeczki - ja po porodzie też chcę się zapisać na basen. Zresztą jest jakiś niedaleko miejsca gdzie będę mieszkać. Potem będę zabierać ze sobą i małą.

Ania - fajnie, że podoba ci się w Pl.

No nic teraz zmykam się szykować do tego sklepu.

Papa
 
Czesc Babeczki:-)

Ale nudaaaa, wczoraj byla cudna pogoda to troszke skorzystalysmy caly dzien prawie poza domem. I jakos tak przyjemnie bylo, a dzis....:wściekła/y:
Do tego dzis mialam slaba nocke przbudzilam sie jak moj wstawal do pracy(czytaj 2;40) i nie moglam juz zasnac meczylam sie do 4 i jak juz dobrze mi sie spalo to niunka obudzila sie o 5 i za diabla nie chciala zasnac:wściekła/y::wściekła/y:meczylysmy sie we dwie az w koncu o 7 przysnela do 9 no i jakos musmi funkcjonowac ehhhh.

Kasia witaj po przerwie:tak: ale ten czas leci jeszcze nie dawno bylysmy u Ciebie na kawce i szy:tak:kowalas sie do urlopu a Ty juz z powrotem:szok: Niedlugo to samo napiszemy Sylwiim i Doris:tak:
Ania jak milo ze sie odezwalas:tak: ciesze sie ze u Ciebie jest wszystko ok oby tak dalej:tak::tak:
Monia zakupy dla maluszkow to najlepsza frajda:tak::-Dja tez to bardzo lubie zawsze jak jade gdzies na zakupy to obowiazkowo musi byc cos dla mojej gwiazdeczki:tak::-D
Mamatrojeczki Graziul a gdzie Wy chodzicie na basen?? bo my tez raz w tygodniu chodzimy na bd4 jak dla nas super sparawa woda cieplutka czysto no i super przebieralnie dla dziecie:tak:polecam:tak::tak:
Tynia i jak plecy?? mam nadzieje ze lepiej:tak:
Natalka u nas to samo zabawek z dnia na dzien coraz wiecej a miejsca wcale nie przybywa:no: Czasami jak niunka sie bawi to trzeba robic mega wielki slalom zeby dojsc np do kuchni:-D
Ampar a Ty kiedy konczysz urlopowanie??

No nic uciekam kawke sobie zrobic mam nadzieje ze chociaz troszke postawi mnie na nogi:tak:
A Wy dziewczyny do roboty bo znowu cos ucichlo nam na BB:-(
Wlasnie jstysiak a Ty gdzie sie podziewasz?
Dobra uciekam paaaa
 
hej babeczki
pogoda naprawde do d...y, i sie wcale nie dziwie ze wam sie pisac nie chce:-( bo mi tez, ale sie jakos zmobilizowalam:sorry: dzisiejsza noc nie nalezala do udanych-nikola budzila sie 5 razy do toalety w tym 3 razy mnie wykiwala, bo zamaist siku to chciala posiedziec sobie na tolaecie w srodku nocy:wściekła/y: dodam ze jestem niewyspana i czekam az pojdzie spac-wtedy i ja sie poloze na 2 godzinki:-p obiad mam gotowy, pospatane, pranie zrobione wiec mam luzik:-)
kurcze wczorj tak ladnie bylo, z nikola poszlysmy n zabaw a dzis jestesmy skazane na siedzenie w domu:-( pozniej pojedziemy z R odebrac masc od takiej dziewczyny/tesciowa nam ja przekazala/ bo jak bylam w pl to dala mi przeterminawana:-D
roksanna-przepis wyslalam na gg:-)

wiecie co nam wszystkim zycze;-) wspanialej pogody, wiecej energii i pozytywnych wibracjii:-)
 
Witam kolezanki:-)
Ja dzis mialam koszmar w nocy,Boziu co za glupoty mi sie snily:szok:Nawet nie warto opowiadac ,tylko jak najszybciej zapomniec:tak:
dobrze ze sie rozpogadza,bo juz myslalam ,ze bedzie deszczowy dzien.
Mala ma nowe ulubione zajecie,przypomniala sobie o Nursery Rhymes i teraz walcuje na kompie pol dnia-Old Mcdonald itp:happy:ale przynajmniej spokoj jest i sie uczy slow przy okazji:happy::happy:
Moj A ma wolne ,ale gdzies pojechal jak zwykle w zwiazku z praca:-(
MONIA-ja tez tak dla Natki biegalam stale cos dokupywac ,bo wydawalo mi sie ze czegos zabraknie,a lubie miec wsz na ostat guzik dopiete:tak:;-)Teraz tez juz pomalu sie rozgladam za wozkiem.Co do ubranek to czekam na scan ,jak sie dowiemy plec to bede wiedziala czy mam wsz kupowac czy zosatje czesc po malej;-):tak:
AGAAm-wspolczuje nocki:sorry:A tak swoja droga to Ty czesto jestes sama nocami...jejku ..ale chyba sie idzie przyzwyczaic?My na basen do Shipley jezdzimy ,tez jest fajnie i ciepla woda:tak:
KASIA-witaj spowrotem:happy:Wyobrazam sobie ile masz roboty:crazy:to jest to czego wlasnie nieznosze-powrotow,niedosc ze smutno to jesz full roboty paskudnej..prania brudow itp:szok:;-):-)Mam nadz ze sie szybko uporasz:happy:
Dziewczynki wciaz nie jestesmy jesz w komplecie,ale moze zmontujemy jakas kawke,albo cusik???dawno nic nie bylo:sorry::sorry::sorry:
Zapomnialam napisac,ze mi wlasnie sasiad z domu na przeciwko przyniosl reklamowke sliwe:szok:ale milo z jego strony:happy::happy:Ogrod maja i sliwa obrodzila wiec sie dzieli z nami:happy:fajny gest.
no dobra babinki ..do potem ide odkurzyc,pa
 
Cześć kobietki ja dopiero teraz sie odzywam bo dopiero zmiasta wróciłam musiałam wiki ubrania do szkoły zakupic chociaz kilka ale wydałam na nie prawie 50funciaków:szok::szok::-D:-D:-D:-Dból pleców mam i to zawsze z samego rana ale pewnie to od zlego spania
Kasia witaj z powrotem
oki zmykam brac sie za sprzatanko i wyjac pranie do uslyszonka kobietki:tak::tak::tak:
 
Witam kobietki ponownie:-)

Moja Vicky ma dopiero drzemke:szok: ciekawe o ktorej pojdzie spac na noc. zawsze do 12 jest juz po drzemce ale dzis z racji tych nocnych wojarzy i spania do 9 to nie szlo jej wczesniej polozyc. mam nadzieje ze nie poprzestawia sie jej ze spaniem i ze to byl jednorazowy wybryk:-p

Tynia nie dziwie sie ze wydalas tyle kasy:tak: niestety zycie jest drogie a szkola pewnie jeszcze bardziej:sorry: ja ostatnio sie smialam ze jeszcze troszke i ja zaczne kupowac wyprawke do szkoly bo ten czas tak zasuwa!
lGraziu wspolczuje koszmarnych snow. Jesli chodzi o moje spanie to faktycznie pol nocy spie sama:-( ale tak jak mowisz idzie sie przyzwyczaic:tak: (ale obok w pokoju spi szwagier z dziewczyna wiec nie jest tak zle:-p)A jesli chodzi o kawke to baaardzo dsobry pomysl faktycznie dluugo sie nie widzialysmy i napewno bedzie o czym pogadac. Jesli sa jakies chetne to moge zaprosic Was do siebie o ile nie bedzie Wam przeszkadzala obecnosc mojego szwagra:sorry: bo on chodzi na popoludniowki do pracy:crazy: no chyba ze ktos ma lepszy pomysl albo wolna chate:-D no chyba ze wchodzi w gre jakis park albo kulki??
agnieszkauk widze ze dolaczasz sie do grona nie wyspanych. No to Nikolka miala pomysl na mamusie, ja nie rozumiem ze tym dzieciom nie chce sie spac zaczna spac jak bedzie trzeba do szkoly wstawac! ahh te dzieciaczki:-D

Dobra ide odlewac ziemniaczki bo zaraz P z pracy wraca Papa
 
reklama
Cześć dziewczyny :-D:-):-)
Troooooszeczkę mnie nie było :) czyli standard :) ale tym razem to chyba parę miesięcy minęło :) troszkę się u mnie działo szczególnie w ostatnim czasie więc nawet nie miałam głowy do pisania.

W miedzyczasie byłam w polsce choć nie była to wizyta dla przyjemności :( Niestety pojechałam na pogrzeb :-:)-:)-:)-(
A po powrocie się przeprowadziłam do Keighley mieszam tu jakieć 3 tygodnie. nadal tu i tam jest coś do zrobienia :)

Pozdrawiam WAS wszystkie. Jak któraś z dziewczyn ma ochotę mnie odwiedzić w nowym domciu to zapraszam na kawcię :-):tak::tak:
 
Do góry