reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej mamuski :-)

ale pogoda :wściekła/y: a ja musze do sklepu ale jakos sie zebrac nie moge :sorry:

Agaam ja wolała bym wierzyc w ta probnoze ze sloneczkiem :-D a co do spotkania to mi pasuje przyszly tydz kazdy dzien oprucz czwartku bo do lekarza ide :sorry:

grazul mam gekona lamparciego :tak: i jak po wizycie ? ;-)

kasia8118 nie dziwnie sie ze nie masz czasu nadrobic forum chyba kazda tak ma po powrocie trudno sie znowu zorganizowac ze wszystkim :sorry:

dobra ide troche z mala na dwor bo juz wariowac zaczyna :baffled:
 
reklama
Cześć dziewczynki :-)
Coś pogoda dziś chmurzasta:-D;-) Chć słoneczko próbuje się przebić, może się mu uda;-);-):tak::-D byłoby miło:tak::tak::tak:
Graziul xxx mieszka się całkiem nieźle, choć jest jeszcze trochę do zrobienia (w większości na zewnątrz). Nadal nie mogę przyzwyczaić się do dużej kuchni :-D:-D:-D Biegam i szukam w którą szafkę co włożyłam:-D:-D:-p

Natalka1990 Mieszkam na Braithwaite a dokładnie na Coronation Way

Dziś mam pierwszą wizytę u nowych health visitorek. Chcą Amandzie zobaczyć. W sumie nic dziwnego dopiero się przeprowadziliśmy:tak::tak:

a co do kawci to któraś chętna???
 
Czesc dziewczyny:-):-)
Ja sie nie odzywalam bo weekend mialam leniwy na maxa:tak::tak::tak:W poniedzialek zabiegany i wtorek takze wiec masakra az cos mi w pod kolanem szczelilo i nie moge chodzic a tak boli jak ktos by mi miesnie chcial wyrwac:-:)-:)-(Dostalam list ide do midwife 9 wrzesnia jzu jakis postep:-D:-D:-D
paradosia-welcome:-D:-D:-Dja na kawcie sie nie pisze bo wole zrobic ci niespodzianke:-D:-D:-D:-D:-D:-D
kasia8118-witam po urlopie i wiem co przechodzisz ,bo ja mojego W zostawilam na miesiac :szok::szok::szok::szok:reszte zostawie dla siebie:-D:-D:-D
 
Hejka, ja z małym niedawno wróciliśmy z basenu, tak, że po basenie Chris miał kąpiel pod prysznicem więc już nie będę go w domciu kompać. Wyszalał się i mam nadzieję, że niedługo padnie. Teraz ogląda bajki. A ja chwilkę przy kompie :-D
 
hej:-)
znow cichutko jak makiem zasial...:-D
My juz po pierwszym sniadanku,nasz tatus pojechal,domek juz posprzatany,pranko sie pierze:happy:klaplam sobie na chwilke kawusi sie napic i zarazpod prysznic hop i pojdziemy na spacerek sobie:happy:
Wczoraj bylo w szpitalu bardzo wesolo-mala jak zwykle dostarczyla wsz atrakcji:-D
Weszla na wage -wazyla sie;-)potem mierzyla panu doktorowi plecy miarka ktora jej dal,pompowala aparat do mierzenia cisnienia,no i nacisnela taki pedal z boku lozka i zjechalam na nim na dol:-D:tak: Ale obsluga byla bardzo mila wiec pielegniarka nawet dala jej przyrzad do sluchania serduszka dzidzi i mala jezdzila mi tym mikrofonikiem po brzuszku:happy::tak:a jak uslyszala pukanie glosne to zrobila oczka jak 5 zl i mowi ooo..o..o:eek::eek::-D a na koniec sie walnela na tej kozetce i przykryla ;przescieradlem i udawala ze spi robiac glosno haaa..psiii:eek::-D
Takze dziewczynki -jaja byly nieziemskie;-):rofl2::rofl2::rofl2:
u nas wsz oki-mam wstepny termin cc na polowe stycznia;-)
teraz czekamy na 2 usg -7 wrzesnia-moze uda sie podejrzec skarby dzidzi:-D:-D:-D
NATALKA-pamietam nazwe twego stworka -ale co to jest??jaszczurka ,czy co?/
:baffled:
MAMATROJECZKI-dzieki kochana za podpowiedz co do wozka ,bardzo fajny owszem ,ale my zdecydoawlismy sie jednak na pojedynczy:tak:mala ma juz 2 lata a do wiosny to jesz troche uplynie,ona b ladnie chodzi,takze jzu teraz spacerowka stoi:tak:
Bedzie tylko stopien dostawiany,a tak to jestesmy zmotoryzowani ,wiec damy rade:happy: a ja narazie mysle o SILVERR CROSS 3D PRAM;-)
ALEX-zdrowka zycze,a temat pozostawiania mezow samych w domu...przemilcze;-):-D:-D
PARADOSIA-noo napewno to jest roznica z malej kuchenki do duzej kuchni:happy:oczywiscie na plus!!:happy:
co do spotkanka to myslcie babki,zdaje sie na Was..bo ja nie mam glowy ostatnio do organizacji:happy: a nie wiem jesz co bede robic w przysz tygodniu:eek:
no nic ide moje pranko rozwiesic i mojego smrodka przebracz bo czuje okropienstwo!!1:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:pappapa
 
hej laseczki
dzis ladnie sie zapowiada:-) ciesze sie, wlasnie pranie mi sie skonczylo robic, wiec powiesze i wybywam z domu na plac zabaw. wczoraj to nawet z tatusiem pojechalysmy na dostawe:-)-nikola byla zachwycona-tylko by autem jezdzila.
dzis rano po przebudzeniu mialam dosc nietypowa niespodzinke-kot sasiadow spal u mnie w pokoju na krzesle. prawdopodobnie wszedl przez okno w drugim pokoju. nie bylam tym zachwycona, bo kot jest troche agresywny no i nikoli pluszak ucierpial-nabawil sie kocich kudłów.

mam dla was maly przepis-doskonaly jak sie chce szybko cos slodkiego:-) zaledwie 4min
CIASTKO CZEKOLADOWE Z MIKROFALI:-)
4 łyżki platkow owiasnych
2 łyżki cukru
2 łyżki kakao
1 jajko
3 łyżki mleka
1 łyżeczka proszku do pieczenia

odrobina przyprawy do piernika (jeśli ktoś chce)

Mieszamy w dużym kubku i na około 4 minuty wstawiamy do mikrofalówki.
Szok!!! Z kubeczka wyskakuje pulchniutki murzynek. jak dla mnie bomba:-)
 
Cześć laseczki!
Na szczęście nie mam zbyt wiele do nadrabiania:-) U nas wszystko w porządku. Adasiek poszedł spać. Po południu idziemy znowu się gościć a Filip zostaje tam na kilka dni. Pogoda bardzo ładna aż chce się żyć:-)

Roksanna- wszyskiego naj naj z okazji urodzin. Dużo zdrówka, szczęścia, miłości, pociechy z Matyldy i spełnienia marzeń:-)

Agnieszkauk- super przepis. Na pewno wypróbuje:-p
Graziul- oj dużo pociech masz z Natalki. Zawsze coś ciekawego wymyśli:-D Jejku Twój poród zbliża się dużymi krokami. Ale szybko czas leci. Dopiero co nam się chwaliłaś ciążą a już wyznaczają termin CC:szok:
Paradosia- witaj ponownie na forum
Agaam- ja też chętnie wpadne na spotkanie;-):-D A tak serio to strasznie żałuje, że nie będe już na spotkaniach z Wami:-:)-:)-(

Idę poczytać książkę. Pożyczyłam bardzo fajną od siostry- prequel (czy jak to się pisze:sorry:) Ani z Zielonego Wzgórza. A że Anię uwielbiam od dzieciństwa to ta książka strasznie mnie wciągneła.
Pozdrawiam
 
hej:-)

my juz po spacerku tylko teraz obiad musze zrobic a mi sie nie chce :-p


aganieszkauk fajny przepis dzieki musze sprubowac:tak:

grazul aaa jaszczurka jaszczurka :tak::sorry: no to był ubaw z małej dobrze ze lekarze wporzatku :tak:

dobra ide brac sie za obiad a to fotki mojej malutkiej :-p
 

Załączniki

  • CIMG5079.jpg
    CIMG5079.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 44
  • CIMG5065.jpg
    CIMG5065.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 38
reklama
czesc wszystkim u nas dzionek minal szybko rano zaliczylam juz miasto bo trzeba bylo rachunki oplacic potem obiadek i spzatanko niedawno biblioteka i tak mi minal dzionek :tak::tak::tak::tak::tak:
natalka jaszczurka swietna wczoraj z ciekawosci to na you tuba weszlam i ogladalam filmiki z nia :tak::tak::tak:;-);-);-):-p:-p
agnieszka uk pomysl swietny napewno wyprubuje :tak::tak::tak:
graziul to mieliscie ubaw z Natalki
 
Do góry