reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Cześć wszystkim.:-)

Ja jak zwykle nie mam do przekazania żadnych rewelacji.
Pewnie jak się mała urodzi będę miała więcej do napisania.:tak:

Alex -Gratulacje! ja też dostałam list z propozycją cytologii, ale moja położna powiedziała, że będę ją miała po ciąży, że w ciąży nie robią. Najlepiej zapytaj swojej położnej jak to jest.:tak:

Renuska - nic się nie stało, no ale co do rodzenia masz racje mój termin zbliża się wielkimi krokami.:szok:

Natalka - buziaczki dla Claudii, teraz to już mała dama.:-D

Tynia i Wiki - mam nadzieję, że moja mała też będzie ładnie spała, jak na razie buszuje całą noc.:szok:

Agaam - nie wiedziałam, że staracie się o drugą pociechę.:-)

No nic teraz zmykam ogarnąć dom papa.:-D
 
reklama
Witam się po długiej nieobecności :zawstydzona/y::-(, ale musze przyznać szczerze, ze byłam zbyt leniwa na pisanie , a i wieczorem już po całym dniu mi się nie chciało. Przez to siedzenie w domu "jestem jakaś taka do d..y" . Christopher daje popalić. Można powiedzieć, że to małe ADHDx10. Katastrofa. Nie usiedzi na miejscu, nic go na dłużej nie zainteresuje. A jak gdzieś z nim idę to tylko za nim biegam, by czegoś nie nabroił. Jedyne wolne jakie mam to jak idzie spać, czyli tak po 20-20,30. A i tak nadal w nocy pije i trzeba kilka razy do niego wstawać.
Gratuluję wszystkim "ciężarówkom" !!! i zazdroszczę :zawstydzona/y:. U mnie niestety nadal nic :-(. Chociaż od kilku tygodni mam nowego członka rodziny :tak:, ale to nie to samo.
Również spóźnione ale szczere życzenia dla wszystkich jubilatów!
Nie wiem co jeszcze napisać, ponieważ długo mnie nie było.
A to nasza nowa pociecha: Molly
 
czesc wszystkim wczoraj juz nie mialam sily na pisanie skosilam w koncu trawnik bo wygladal strasznie dzis jestem uziemiona bo jakis gosciu przychodzi do lodowki obynie teraz bo musze wkuchni posprzatac wiki znowu mnie dzis obudzila a chcialabym pospac chociaz do 9tej
mamatrojeczki sliczny piesio i witamy spowrotem pisz czesciej
 
hej laseczki
tu tak strasznie cichoooooo uuuuu:-(
ja wczoraj u kolezanki na kawke sie zalapalam, pozniej plac zabaw, obiad i sprzatanko-najciekawsze zostawilam na koniec:-)
dzis mam dzien pizamowy-totalne lenistwo. wlasnie wstawilam ciacho do piekarnika bo tak mnie ciagnie na slodkie ze skonam:-)
jutro mamy zaplanowane wesole miasteczko w lister parku:-) moze ktoras z was sie jutro wybiera?
mamatrojeczki-super ze sie odezwalas;-)
 
hello:-)
AGNIESZKA UK-noooooo faktycznie znow cicho:szok: LENIUCHY:-p:-p:-p:-D
Jeju ty tak czesto te ciasta rozne wypiekasz...ja tez uwielbiam ciasta roznego "kalibru"ale niestety nie moge sobie pozwoilc za czesto bo szybciutko bym spuchla,mam sklonnosci:-:)-:)tak:;-)
MONIA-oj napewno jak urodzisz bedziesz miala rozne nowosci dla nas kazdego dnia:tak:;-):-D
MAMATROJECZKI-Witaj spowrotem:happy::happy:super ze sie odezwalas:happy:piesiu sliczniutki,ja bardzo kocham psy ,mialam ich w swoim zyciu cztery,jeden nadal zyje:happy:jako jedna z ciezaroweczeek dziekuje bardzo za gratki:happy:;-)
Wczoraj bylysmy w koncu na miescie od rana,jak zwykle bank ,oplaty itp,a potem herbatka w Coscie z Katarina i Wiki:happy:ale cos sie nie popisali tym razem bo lurowata bardzo byla:szok::tak::angry:-herbatka oczywiscie;-):tak:wrocilysmy pozno ,braklo sil na obioad ,ale rezerwa byla w zamrazarce:tak:;-)no ale na porzadki to juz naprawde nie mialam sily:no::-(wiec wsz mi zostalo na dzis:tak:
A dzis od rana bylysmy po sasiedzku na herbatce tez:tak:mala sie wyszalala z kolega a ja pogadalam sobie:happy: no i w koncu teraz trzeba sie bylo zmobilizowac i sprzatam ,zaraz obiadek szybko uklece:happy:
to lece ..do roboty;-)pappaaaaaaaaaaaaaa
P>S.ale pogoda fajna ,nie???slonko:happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy:
 
czesc kobietki ja tylko na chwilke w koncu lodowka naprawiona co sie okazalo to tylko trzeba bylo wyjac troszke lodu z zamrazarki ale wczesniej trzeba bylo ja rozkrecicbo P wlaczyl szybkie zamrazanie i takie byly efekty tego ;)
 
Witam was:-):-)
Pogoda nam sie popsula chodz wczoraj raz padalo raz slonce swiecilo ,ale tak mi pranie wyschlo:-D:-D:-DWczoraj dalam sobie popalic wzielo mnie na generalne porzadki w szafach i co najwazniejsze zredukowac malej zabawki bo niedlugo niebedzie gdzie stanac u niej:tak::tak:Tak dalam czadu ze o 18 nie mialam sily chodzic:-):-)
mamatrojeczki-piesio jest sliczny:-)jako kolejna ciezarowka dziekuje za gratulacje:-):-)trzymam kciuki aby tobie tez doszedl suwaczek:tak::tak:
tynia i wiki-spoznione ale szczere zyczenia z okazji rocznicy:-):-)


 
Dzień doberek dziewczynki
Mamatrójeczki super że się odezwałaś i że wszystko jest ok. Piesek śliczniutki. No i trzymam kciuki za suwaczek
Alexnow wow co za wiadomości. Wielkie gratki.
Tynia serdeczne życzenia z okazji stażu.
AgnieszkaUK co znowu dobrego pitrasiłaś??

No i najważniejsze
Najserdeczniejsze życzonka dla Claudii. W końcu pierwsze urodziny to nie przelewki. Całuski
 
reklama
Czesc Mamuski:-)
My siedzimy dzisiaj w domku i czekamy na tatusia bo dzis moze wczesniej skonczy:tak:, chociaz i tak co tu robic w taka pogode:wściekła/y: No nic moze jednak uda nam sie cos wymyslec:tak:
A wiecie co moja niunka po szczepieniu miala to co ostatnio Mati i chyba Krystian z tego co pamietam:sorry: tez w miejscu szczepienia bylo takie twarde ale juz pomalu schodzi pod wplywem masowania:tak: Takze dzieki dziewczyny bo gdyby nie Wy tez nie wiedzialabym co mam zrobic:baffled:
Tynia wszystkiego naj z okazji wczorajszej rocznicy:tak:Kolejnych lat w zgodzie i milosci zycze:tak::tak:
mamatrojeczki super ze sie w koncu odezwalas tesknilysmy za Toba:tak: no i ciesze sie ze u Ciebie wszystko ok:tak:
Graziul a co tam u Katariny znowu cos sie nie odzywa??:-(
Monia ja tez przylaczam sie do slow ze jak urodzi sie malenstwo napewno bedziesz wiedziala co pisac:tak:;-)

Ok uciekam do mojej Gwiazdy bo chyba sie juz jej nudzi troszke;-)
 
Do góry