reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hejka babolki:-):-):-)
ciesze sie ze udalo wam sie spotkanko,nastepnym razem i ja dotre bo dzisiaj to jeszcze zamulona chodze,leb mi peka,zatoki bola.ale ciesze sie ze ciepelko jest :-):-)ja dzisiaj z mama swieto morza mialam tzn.pralysmy wszystko co tylko sie da,wszystko z wakacji i pare innych rzeczy,jutro firanki:-)dobrze ze mama lubi prasowac:-D:-D:-D
ania1812-mama bardzo zadowolona z wyjazdu,najbardziej to nie mogla sie napatrzec na pomarancze i cytryny,bo rosly nam drzewka pod balkonem:tak:moze zostanie jeszcze u nas ze 2 tyg,szkoda ze tak krotko.
monia-my dlugo mieszkalismy sami,ale teraz mieszka z nami taki kolega i jest ok.znaczy sie nie robi problemow zadnych i jak mu cos powiem to wszystko mi pomoze,duzo z malym sie bawi,bo na nocki pracuje a w dzien malo spi,wiec mam taka nianke.ale powiem ci ze nie ma jak to sie mieszka samemu,na golasa mozna paradowac i nie krepowac sie wcale.
graziul-ciesze sie,ze juz ci minelo wszystko i ze wacasz do normy:-D:-Doby malej nic nie bylo.:tak:
pidi-zapomnialam cie przywitac:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:witaj z nami mamuskami:-D:-D:-D
kurcze nie wiem co mam wiecej pisac bo nasmarowalyscie a ciezko wszystko nadrobic.jutro malego odstawiam od cyca:-:)-(na noce:szok::szok:tam na wakacjach jakos mu dalam w dzien i teraz znow wisi calymi dniami i jeczy jak nie chce mu dac,ale od jutra koniec i kropka,bo niedlugo bede miala cyce do pepka:szok::szok:dobra laski,ide robic dalej porzadki w szufladach mojego duzego kena bo ma sajgon.a co do parku to ja odpadam bo do jobcentre musze zawitac:-(
 
reklama
pierwsze koty za płoty prawda:) mam nadzieje że czas pozwoli mi na częstsze spotkania:) o ile będziecie miały ochote:) jeśłi ktoś ma ochote i się nudzi zapraszam na kawke i ciacho:) tylko prosze uprzedzić dzień wcześniej hihihihi żebym mogła coś upichcić:) bo jak nie to tylko kawka:p .
 
hej

My dopiero zladowalismy do domku. Maly w wannie a ja odpoczywam:tak:
Torebka zakupiona- wicha bedzie na maxa:-D:-D:-D I ciesze sie tez bo zaszlam do Ann Summers i zakupilam dla szwagierki na panienski bielizne z otworkami w odpowiednich miejscach:tak::cool2::cool2:

ania1812- dziekuje, rzeczywiscie frekwencja byla ogromna- fajnie:tak: Szkoda ze jedziesz ale wiem ze fajnie dla ciebie:tak:
Doris78- ja nie moge 10 bo bede na weselu:-( Moge tydzien przed lub po:tak: Ale specjalnie na mnie nie patrzcie:no: Za to bardzo chetnie wybiore sie do parku:tak:
graziulxxx- mala chyba zgubila peppe po drodze bo jak wychodzila to miala- chyba ze to nie ta peppa;-) A z lornetka niezle sobie poradzila:-D:-D
katarina26, roksanna1, mojadzidzia- dzieki za darmowke i mile towarzystwo w drodze powrotnej:tak:
katarina26- machnij mi czasem jak wstawisz wode;-)
zanetabd7- rozumiem twoje zamieszanie po powrocie:tak:;-)
Monia22310- ja tez mysle ze lepiej sobie pasa lekko zacisnac a mieszkac samemu- i szkoda ze nie dotarlas;-)
Kasia8118- moj po tych slodyczach zjadl 3 frytki:tak:

Dobra ide wyjac dziecko bo mi krzyczy ze juz pomarszczony jest:-D:-D:-D
 
A ja do domu dotarłam dopiero teraz:szok::szok:
Maluchy już śpią, padły mi w drodze powrotnej to tylko poprzerzucałam ich do łóżeczek i mam spokój:-D ale za to meeeeega balagan do sprzątnięcia.

Ania ja też jestem chętna na park w piątek, pogoda ma być ładna. I jeszcze raz dziękuję za kawkę i pyszne babeczki;-)
Żaneta nie mogę z Twoich tekstów:-D
Pidi miło było poznać osobiście
Dorota przywieź jutro Dawida do mnie a sama sobie odpocznij:tak:

Dziewczyny jeśli chodzi o wieczorne spotkanie to na mnie się nie oglądajcie, zresztą z tego co wiem to 10 to jedyny termin kiedy Dorota będzie miała opiekę dla dzieci w postaci kochanej Babci bo J to nadal nie wiadomo jak będzie pracował.
Ja za to w tą sobotę wybieram się z moim mężulkiem (bez dzieci - jupiiiiii) na grilla do znajomych:tak:

No nic, idę sprzątać ten bajzel:baffled:
 
hej laski
tydzień tu nie zaglądałam, i :szok::szok::szok: macie wene ostatnio :-p:-D
na wstępie witam nową koleżankę :-):-):-)
ania1812- dzieki za pamieć kobieto - miałam 8 dni wykładów, myślałam, ze umre z nudów.
zanetabd7 - powodzenia w odstawnianiu Pawełka od cyca;-):-D:-D:-D

A u nas w sumie fajnie, myślałam, że będzie mi się ciężko przestawić na warunki polskie, ale jest lepiej niż myślałam. Pogoda nieprzewidywalna jak w Anglii :-p nic człowiek pożądnie nie zaplanuje. A no i Majka zrezygnowała z dziennej drzemki. Przez pierwsze 2 dni myślałam, że ją uduszę ale teraz już jest ok zasypia o 19.30 a budzi się ok 8.30.

Dobra spadam wyprasować M koszule bo jęczy :dry:

buziaki dla wszystkich :*
 
hej :-)

Claudia juz spi :cool2: padla bo usneła w drodze powrotnej od Ani ale pospała tylkoz 15 min obudziła sie jak weszłam do metra i juz pozniej nie spała ;-)

ania dzieki za kawke :tak:

sylwia dzieki ze podwózke :cool2: łooo to szalejecie w sobote:-) a dzieci gdzie u rodzicow ??

pidi miło było poznac :tak:

monia własnie moze lapiej wam zostac samym bez lokatorow tym bardziej ze dzidzius bedzie :sorry2: jak bedziesz karmiła piersia to wywalis sobie cyca a jak lokator to juz trzeba sie chowac :sorry2:

ampar super ze zakupy sie udały :tak: ja jednak jutro nie ide na ten basen :sorry2:

grazul jak łozeczko dojechało ?? pokarz jakie kupiłas bo jestem ciekawa :zawstydzona/y:

dobra ide ogarnac troszke zajrze moze pozniej jeszcze :-)
 
dziewczynki,odnosnie spotkania 10 to ja definitywnie odpadam bo Dusia tego dnia ma urodzinki,moze sklecicie cos wczesniej,albo pozniej?
Ania1812 wiem ze sie powtarzam ale nietaktem byloby nie podziekowac za goscine,szczegolnie ze tak tlumnie zwalilismy ci sie na glowe ale dzieki temu PIDI mogla poznac wiekszosc z nas-milo bylo cie poznac,Dominik bardzo slodziutki :tak:
Marta84 chyba zapoczatkowalas masowe powroty do kraju,teraz Ania nam ucieka :-( co za wyklady mialas? Pozdrawiamy ;-)
Ampar3 niech ci Artur fotke zrobi w pelnej okazalosci przed wyjsciem-niech przynajmniej na zdjęciu zobacze 'posh lady' :-D:-D:-D
zanetabd7 ja tez jestem na etapie odcyckowywania ale poki co jeszcze karmie ok 3-4 razy na dobe-nie jest latwo,dobrze ze masz mame do pomocy bo sama to bys pewnie utonela w stercie prania i prasowania ;-)
jak pogoda bedzie ladna to ja rowniez pisze sie do parku,moze znowu dziewczyny zechca pojechac razem z manchester rd na family&friends ticket? :-D
 
reklama
Hej dziewczyny

Fajnie ze wam spotkanie sie udalo,poplotkowalyscie sobie,dzieci sie wybawily. My dzis jak zwykle caly dzien w ogrodzie.Kiedys wam wspominalam ze mam sterte smieci ogrodowych do zabrania,dzis maz zlapal u sasiada faceta z councilu i pokazal mu co trzeba nam zabrac a on wykonal jakis telefon i jutro o 10 ma przyjechac i zabrac. Nareszcie. Ogrodek mi sie troche powiekszy.

Kurcze wyjazd juz 6 lipca a ja dalej niewiem co zrobic z psiakiem i kociakiem.
Jesli nic sie nie zmieni bede musiala je oddac.Bo nie mam zadnego pomyslu.
Monia22310- pisalas kiedys ze moglabys przygarnac mojego psiaka. Przepraszam ze sie tak dopytuje ale jesli nie znajde opieki to bede zmuszona go sprzedac a nie chce tego bo jest dobrze wychowany.
Pidi -moj koteczek napewno zaakceptuje twojego,on nawet z psem sie zaprzyjaznil i razem wariuja,bylam w szoku bo myslalam ze beda sie atakowac.Narazie jednak nie mam jak podjechac do ciebie bo mamy nie sprawne auto do piatku.
 
Do góry