reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Cześć dziewczynki.

Przepraszam, że nie będę dziś na spotkaniu, ale znów problem mamy z benefitami. Wyobraźcie sobie, że czekaliśmy na kasę, a okazało się, że ktoś źle wpisał w urzędzie jakiś numer i bank cofnął kasę. Kazali nam przyjechać dziś. Pojechaliśmy i okazało się, że właściwie niepotrzebnie..... Już wszystko poprawione i mamy czekać....... Ciekawe czy się doczekamy tej kasy.......

Poza tym definitywnie żegnamy naszego lokatora. Kretyn (przepraszam za wyrażenie ale inaczej nie można) palił w pokoju choć nie wolno i rzucał peta na dach!!!!! Sąsiad zobaczył i powiedział, że jeszcze raz i zadzwoni na policje, bo ktoś chce dom spalić.... Brak mi normalnie słów. Także pokój mam wolny jakby co.

Ok idę obiad robić papa.
 
reklama
Hej laseczki my już dawno po obiadku i nawet Krystian mnie miło zaskoczył bo pomimo tego szaleństwa ze słodyczami całkiem ładnie zjadł :tak:.
Aniu1812 jeszcze raz dzięki za gościnę :tak:.
I wam dziewczyny za miłe za towarzystwo:tak:;-).
Padi miło było was poznac mam nadzieje ze jeszcze się kiedyś skusisz na spotkanie z nami:tak::-).
monia22310
szkoda ze Ciebie nie było:-(.Zawsze się jakoś wywiniesz :tak::-D.Co do lokatora to powiem tak wolę mniec mniej kasy w keszeni niż niż się męczyc z kimś pod wspólnym dachem:tak:.Może przemyśl to czy warto brac sobie kogoś następnego na pokój :sorry2:.
Nic uciekam do chłopaków pa:-).
 
Ja tez dziekuje za mile i liczne spotkanie:-D:tak:
Myslalam ze nie zdaze po Kubusia,straszny korek byl na manchester road:sorry2::dry:
A ja sie czuje jakby mi walec po nosie przejechal,chyba mnie przeziebienie bierze na dobre:baffled:no nic na wieczor trzeba sobie talerzyk tabletek zapodac i bjutro bedzie ok:-D

PIDI-milo bylo Ciebie poznac i mam nadzieje ze nie przestraszylo Cie,nasze gadulstwo:-D:-D

JSTYSIAK-Twoja corcia byla dzisiaj laskawa dla mamci,pierwszy raz nie wyszlas jako pierwsza:-D

AMPAR-i jak Poshowa?kupilas torebke??

MONIA-to teraz bedziecie miec przynajmniej spokoj w domu:tak:
 
Cześć dziewczyny!

Jeszcze raz dziękuje za odwiedziny. Było bardzo miło. Frekwencja jak nigdy:szok: Dobrze, że mi kubków starczyło. Jedna więcej i musiałaby pić kawę ze szklanki:-D
Pidi- miło było Was poznać. Pierwsze koty za płoty:-D;-)
Nefretete, Marta- co u Was??? Coś się ostatnio nie odzywacie:-(

Może wybierzemy się w piątek do Lister Parku? Są chętne?
Na razie
 
ANIA1812-wiesz co,ja tez myslalam zeby isc w piatek do Lister parku:-D:-Dnie mam zadnych planow na ten dzien:tak:
Wiec jak dla mnie bomba:-D:-DJa bede:-)

No i jak robimy wkoncu ten wypad wieczorny? ,bo zadna w sumie nic nie powiedziala:shocked2::confused:Moze 10 lipca??pasuje Wam??
 
Uff my już w domciu, dojadamy obiadek, tzn Matylda bo ja pochłonęłam
Doris mnie 10 pasuje. A co macie w planach? Tak jak wtedy Chinol i coś tam?
Ania wielkie dzięki za gościnę, to było wielkie wyzwanie przyjąć nas taką ilość. Acha no i dzięki za komputer, Matylda zachwycona.
Co do parku to nie wiem, bo Matylda do 11.30 w przedszkolu, chyba że będziecie dłużej to ja też przyjadę jak będzie ciepło.
 
Doris- mi 10. pasuje ale chyba Sylwii juz nie będzie?:confused: Zapomniałam w końcu dać Ci książke. Zabiore ją w piątek do parku
Roksanna- przeważnie umawiamy się w parku ok. 11-12. Ciesze się, że Matylda zadowolona z komputera. U nas tylko się kurzył bo Filip bawi się tylko tym drugim "laptopem":sorry2:
 
hej:-)
ANIA-dzieki wielkie za goscine i sorry za balagan:zawstydzona/y:;-)
DZIEWCZYNY -dzieki za mile towarzystwo i pogaduchy:happy2::happy2:
PIDI-milo bylo poznac,wpadaj czesciej:tak::happy2:
MONIA-szkoda ,ze nie dotarlas:-:)tak:a co do lokatorow ,to ja podzielam zdanie KASI,lepiej zapalcic wiecej za rent ,a miec spokoj,zwlaszcza jak maluszek sie pojawia.JA sobie teraz nie wyobrazam kogos obcego w domu,zwlaszcza tak problemowegfo lokatora:szok:Moze wlasnie warto przemyslec;-);-);-)
My dotarlysmy pomalu,obiadu nie bylo wiec zrobilam cos na szybko:tak:;-)
poodkurzalam i czekamy na lozko malej,jest w drodze,wiec dzis pierwsze spanie:tak:;-)
Kurcze nie wiem czy mala mi sie gdzies nie uderzyla bo trzyma sie za glowke z jednej strony i mowi ze ja oko boli:szok::szok::szok::szok:mam nadz ze nic powaznego:-(
papapa ...do potem:happy2:
 
reklama
Do góry