reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hmmm szkoda bo naprawde chętnie bym się zaopiekowała kociakiem więc mozemy umówić się tak ze jak bedziesz miała sprawne auto to daj znac mozemy się zgadać i wpadniesz z kocurkiem bo jeszcze kwestia tego czy mój kotek zaakceptuje twojego:)
 
reklama
Moj grzdyl tez padl szybciutko:tak:
pidi- mi rowniez milo bylo poznac:tak:
Sylwiam- my tez zostawiamy szymcia 16 lipca z moja mama i idziemy na kolacyjke z okazji 15 lat ,,bujania sie,,. Tez sie nie moge doczekac:tak:
Natalka90- :-:)-:)-(
mojadzidzia- ubierac sie bede dopiero u artura siostry bo po mnie przyjezdza i spie u nich- robie probe generalna przed wyjazdem na 2 noce:tak: Ale jak beda jakies fotki to na pewno wkleje:tak:Ale szybko minal rok:szok:
 
czesc ja dzis papiery do szkoly zanioslam i teraz tylko 7 lipca mam sie z wiki na zaponanie zglosic dzionek minal nam szybko kasia przyjechala a piotrek w tym czasie sobie samochod zrobil i zeszlo mu z tym jakis 3 godzinki wiki juz padnieta ale lezy na lozku i ciekawe kiedy usnie
sywia mi to sie wydaje ze agnieszka jest w polsce
oki spadam bo juz p idzie na gore:tak::tak::-D:-D:-D
 
Ja dopiero teraz ,bo Misio dzisiaj zrobił mi niespodzankę i wparowł z ogromnym bukietem róż:-):-):-):-)
Ania Dziekujemy za goscinkę.A co do mojej gwiazdy przynajmniej udało mi sie wypić kawkę:-D:-D
Wam równiez dziołchy dziekuje za miłe popołudnie;*********
Pidi Miło cie było zobaczyć,masz juz za sobą pierwsze koty za płoty;-)
Ampar dawaj foteczki:-p
Sylwia ale Wam dobrze ;-)juz nie pamiętam kiedy ostatni gdzieś z miskiem wybraliśmy:sorry2:
Nic zmykam:-p:-p:-p:-p
 
Hejka dziewuszki

Ania1812-dziękujemy ślicznie za gościnę i Wam dupeczki za miłe towarzystwo;-):tak:
Sylwia.m-a gdzieś ty się szwendała tyle czasu:szok:
ampar3-spoko,kiwnę Ci;-):-D tylko nie wiem czy dojrzysz mą dłoń:szok::-D:-D:-D torebeczka zakupiona??
pidi-miło było poznać,wpadaj na spotkania a się szybko zaaklimatyzujesz:tak:
jstysiak-a czym żeś sobie zasłużyła na tak hojne dary:-p musi być bardzoo romantyczny i Cię bardzoo kochać jeśli bez powodu i tylko z czystej miłości;-):tak: Mój B ostatnio też zakupił mi róże tak z braku laku,i na wejściu wręczył je Wikuni a Wikunia mi:dry: to było dopiero romantyczne:-p:-D spychologia.

To tyle na dziś,spadam spać bom zmęczona:tak: Dobranoc
 
Ostatnia edycja:
Czesc:-)
Moj David jeszcze spi,jejku nie pamietam kiedy On tak dlugo spal:confused:i nie zdazy zjesc sniadania ,przed pojsciem Kubusia do szkoly.No nic zje potem ,moze bedzie bardziej glodny i wiecej zje:-D

ZANETA-a na ktora jedziesz do Job centre? moze uda Ci sie do parku,Lister park jest rzut beretem od Job center przeciez:tak:
I to ja sie pytalam o mame:-p;-):-D

ROKSANNA-no wlasnie my sie w parku jakos o 11 umawiamy,zapomnialas juz??Wiec spoko zdazysz:tak:
Pewnie dziewczyny sobie razem pojada autobusem,ale jakby co ja kogos moge zabrac:tak:
Wiesz co nie wiem gdzie sie spotkamy.Moze byc chinol,albo cos innego a jak nie to,to moze byc nawet u mnie:-p:-D


Jak Mojejdzidzi i Ampar nie pasuje 10 lipca,to mozna przelozyc na 4 lipca,moj J juz jutro zjezdza i w poniedzialek juz idzie tutaj do pracy i jak bedzie pracowal w systemie 4 dni pracy i 2 dni wolnego,to wypada mu sobota wolna:tak::-)tylko wiadomo ze do ostatniej chwili u Niego nic nie wiadomo i moze bedzie musial isc,to ja nawyzej sie o 9 zwine do domu:tak:


No i David wstal:eek:
 
Hej:-)

Moje szkraby co prawda obudziły się o 7 ale do teraz gniliśmy sobie w łóżeczku:tak: Olivię przed chwilą nakarmiłam a teraz trzeba Marcela posilić bo już się upomina o swoje ukochane płatki.

Dorota jak już to nie 4 lipca tylko 3:-p bo 4 to niedziela. Jeszcze możesz wykorzystać mamę 16 lub 17 bo wtedy mają piątek i sobotę wolną a w niedzielę idą na rano.

Jstysiak no właśnie odkąd Marcel się urodził to my dopiero drugi raz wychodzimy bez dzieci, raz tylko byliśmy w kinie a teraz ten grill:tak:
Kochanego masz męża:tak: mój też nieraz potrafi mnie tak zaskoczyć:-)

Spadam bo trzeba zająć się śmierdzącą sprawą:sorry:
 
good morning lejdis:-)

Ja dziś w dobrym humorze,nie wiedzieć nawet dlaczego:confused: bo słońca brak,ale jestem optymistycznie nastawiona na świat dziś:tak: to najważniejsze,a pogoda zmienna jest niczym kobieta więc wybaczam jej:-D:-D Dziś sobie pospałam aż do 7.30,a mała już urzędowała z tatuśkiem na dole od 6 chyba:szok: przylazła do mnie,że mam gacie jej założyć:sorry: i tak już się nie kładłam z powrotem...dziś muszę popełznąć do tego jubilera,kolczyka wymienić małej bo złego dokupiłam jej:sorry2: Ja była bym chętna też na listera jutro:tak: Jeszcze Wam towarzystwa tam nie dotrzymałam,więc już pora to uczynić;-):tak:

OK zmykam,papa
 
Ostatnia edycja:
oj cicho bo słoneczko zaświtało:cool2:
mojadzidzia i roksana-kupimy sobie familijny bilecik i możemy pojechać do listera,preferujecie tak:cool2::confused:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej laseczki:-).
u u mnie dzisiaj pobudka po 6 rano dzięki Krystianowi który wstał i co parę minut coś chciał :wściekła/y:.No nic jakoś dałam radę i już doszłam do siebie:tak:.
Co do parku to ja niestety jutro odpadam bo mam umówione spotkanie w banku o 13 i nie mogę go przełozyc bo już raz przekładałam a jeszcze muszę odebrac ta paczkę o której wam kiedyś pisałam i dupa a szkoda bo chętnie bym wyskoczyła sobie do parku z wami:-(.Mam nadzieje że w przyszłym tygodniu pogoda dopisze to moze skusicie się na park:tak:.A co do tego wyjścia wieczornego to nic nie obiecuje ale się postaram :tak:;-).
Nic uciekam bo weny brak:happy2:.
 
Do góry