reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

czesc kobietki mnie wiki obudzilajuz o 8 tak sie bawila klockami ze nie dalo sie spac ale to nic nie szkodzi dzionek bedzie dluzszy za to krolewna pojdzie wczesniej spac mam taka nadzieje domek juz posprzatany teraz tylko czekam na szwagierke i do miasta smigamy:tak::tak::tak::tak:
nie usiedze chyba tak wiec wezme sie zamycie podlogi w kuchni i scian bo od czasu do czasu je myje no i moze jeszcze barierki :-p:-p:-p:-D:-D:-D
 
reklama
Ach tak to dziś był dzień wstawania wczesnego przez nasze dzieci. Moja też przyszła mnie obudzić rano przed budzikiem :szok:.
Słoneczko się przebija, ale jak byłam zaprowadzić małą do przedszkola to było naprawdę ciepło pomimo braku słońca. Potem słońce wyszło i był raczej upał. :cool::cool:
Katarina i Dzidzia to chyba bardzo dobry pomysł z tym biletem :rofl:. Trzeba pomyśleć o jakiejś dalszej wycieczce.
 
Hej kobitki!
Ja dzisiaj przysypiam w kazdej pozycji,Dusia budzila sie dwa razy w nocy i chciala cycusia ale bylam nieugieta i dopiero nad ranem jej dalam,dzisiaj w dzien tez raz dostala przed drzemka,zmierza ku dobremu tylko trzeba cierpiliwosci :tak:
jstysiak kochany mezunio,pewnie chce ci wynagrodzic ta anielska cierpliwosc do Amelki :tak::-)
katarina26 ja oczywiscie jak juz pisalam chetna na rodzinny bulecik-oszczednosc taka ze trzeba korzystac :-D:-D:-D
sylwia.m a jak ci Marcel teraz jada? poprawilo sie u niego?
ampar3 ty sie nie wymiguj tylko zdjecia wstawiaj :-p:-p
uciekam bo moj maly terrorysta chce zrzucic mnie z krzesla :shocked2::dry:
 
Witam wieczorową porą:tak:

Ale ja dzisiaj zamulona cały dzień chodziłam, jestem strasznie przemęczona ostatnio. Chdzę spać najpóźniej o 23, wstaję o 7 i jestem nieprzytomna:szok: Myślicie że powinnam się wspomóc jakimiś witaminami?? Jeśli tak to jakimi bo nie znam się na tym kompletnie:sorry2: Potrzebuje jakiejś "pigułki życia" bo normalnie czuję się jak zwłoki:wściekła/y:
Tak sobie kombinuję czy nie jechać w niedzielę na samotne (czyli bez męża i dzieci) zakupy.....:dry:.....ale z drugiej strony czy ja nie będę za bardzo skacowana:eek::-D

Mojadzidzia Marcel już od jakiegoś czasu nadrabia te kilka miesięcy niejedzenia. Apetyt mu naprawdę dopisuje z czego ja cieszę się baaaardzo baaardzo:tak:

Idę dalej oglądać dirty dancing. Do jutra babolki:-) Ja będę o 11.
 
hej :-)

u nas nic ciekawego byłam z mała na spacerku pozniej wstapiłam na kawke do kolezanki i nudaa :-p

ja odpadam jutro nie dotre do parku bo moj D jutro juz na nocke nie idzie to wstanie wczesniej i na zakupki jakies ruszamy :tak:;-)

sylwia ja sobie chwale witaminy centrum :tak: no i jak jestem taka słaba dodatkowo biore sobie magnez :tak: no ale kazdemu co innego pasuje chyba :sorry:

mojadzidzia powodzenia z odcyckowywaniem :tak: widziałam wczoraj jak Dusia upomina sie o cycusia i wiem ze nie jest Ci chyba latwo z tym bo ona taka słodziutka przy tym jest :sorry: duzoo sily zycze :tak: a co to z biletem duzo taniej wychodzi jak sie w grupie jedzie :confused::sorry:

no i tyle z weny ogarnac musze :dry:
 
czessc co za piekna pogoda za oknem wiec dzis to chyba sie opalam wczoraj domek ogarnelam ale dzis znowu talerze do mycia i znowu jakis kot do nas na ogrod wlazl mam go dosyc dobrze ze piskownice zatkalam bo by pewnie tam narobil:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a teraz wyleguje sie w wiki domku za raz go musze przegonic ma dom a przychodzi do mnie
 
hej dziewuszki:-)
Wczoraj jakos tak nam zlecial dzionek ze nie mialam sily nic sklecic:zawstydzona/y:zajrzalam tylko co napisalyscie i na tym koniec:-D
Pospalam dosyc dlugo i bylam jakas watla,dobrze ze obiad mi sie znow fuksnal bo A sie ulitowal i byl Chinol:tak: no i bylo bardzo milo bo Katarina z Wiki tez tam wparowaly,bo zglodnialy sobie,wiec posiedzielismy razem:tak::happy2:
A dzis niestety do Parku nie dolacze mimo szczerych checi ,bo musimy na zakupy jechac lodowkowe ,bo juz normalnie wyjadlam wsz co bylo:szok::szok:i echo:-D:-D
no i za rent musze sie kulnac zaplacic
Wiec zycze Wam milego spotkanka:happy2:
Wlasnie AGNIESZKA UK-co z TOBA???????Wsz oki??:confused::confused::eek:
TYNIA I WIKI-wpadnij do mnie posprzatac jak sie nudzisz:-D:-D:-D:-D:blink::blink::blink:a swoja droga to ja tez czesto kiedys wycieralam wsz drzwi i futryny itp...teraz olewam ,raz na jakis czas to robie,nie bede sie przesilac:szok::-D:-D:-D
SYLWIA-ja tez zawsze bralam witaminki i obowiazkowo magnez i Q 10 ktory wedlug nas jest rewelka -naprawde polecam,super dziala na wzmocnienie:tak::tak:
MOJADZIDZIA-trzymam kciuki dziewczynki:tak::tak::tak:
ale cos sie chmurzy dzis:confused::confused::shocked2::shocked2:czyzby juz koniec narazie pieknych dni:szok::szok::wściekła/y:
No nic ide pranko powiesic i skrzydelka przygotowac ,dzis w koncu obiad robie:szok::szok::-D:-D:-D
pozdrawiam ,appapaaaa
 
acha NATALKA to Ty mnie chyba prosilas o fotke;-) Nati i jej nowe lozko-23.06.2010 003.jpg
 
reklama
Cześć dziewczyny.

Dziś mam lenia i nic mi się nie chce. Wczoraj dom wysprzątałam więc dziś odpoczywam:)

Ewelina - mogę zająć się Twoim pieskiem. Tylko napisz mi dokładnie kiedy co i jak.

Co do lokatora to na siłę nikogo szukać nie będziemy. Aż tak nam się nie spieszy żeby wziąć znów kogoś pokroju poprzedniego.
Na szczęście tamtego już nie ma:)

Dostałam listownie zawiadomienie, że mogę się zapisać na cytologię tyle, że nie wiem czy w ciąży mogę. Muszę się przejść do przychodni i zapytać.

Teraz lecę, bo wybieramy się na zakupy.

Papa.
 
Do góry