reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej

My tez dzisiaj 6 godzin na dworze spedzilismy- maly wrocil taki glodny ze wrabal swoj obiad i jeszcze ode mnie podjadal:szok:
torebka dupa- za duzo chcieli:wściekła/y: Przez to musze jutro po spotkaniu u ani do miasta jechac :wściekła/y:
Nie mam sily nic pisac bo jestem padnieta- jutro pogadamy:tak::-)
 
reklama
Hej u mnie chłopaki już dawno śpią R ogląda mecz a ja ciesze się ciszą:tak:.Na pocztę nie dotarłam bo doczytałam na awizo że tylko do 12.30:tak:.
natalka niezła z małej agentka:tak::-D.To ile ona ma już zębów?
ania1812 no ja się do Ciebie jutro wybieram tylko pytanie czy nie zbłądzę gdzieś po drodze bo ja mam zero orientacji w terenie:zawstydzona/y:.I dużo też zależy od Krystiana bo on czasami to idzie w żółwim tempie:cool:.
ampar3 oj chyba szybko brata nie zobaczę bo on cały czas jeszcze nie jest na swoim i nie wiadomo kiedy będzie:cool:.A jechac tylko na kawkę to mi się nie opłaca bo to kawał drogi:tak:.To jest jakaś mała miejscowosc blisko Oxfordu:tak:.Nic poczekam cierpliwie jak ściągnie rodzinkę i się urządzi to wtedy pojedziemy do nich na pewno:tak:.
zaneta witaj po urlopie:happy:.
 
Dziewczyny serca nie macie. Ledwo wszystko przeczytałam.
Widzę że jutro sporo :szok::szok: się nas szykuje do Ani. Dobrze że na dworze będziemy siedzieć, chyba :eek::eek::cool:.
Natalka to Ci Claudia broi i jeszcze krzyczy na mamę, dobra jest. :tak:
Żaneta witaj po urlopie, super że udany, teraz następna będzie opalenizną szczuć:-p.
Pidi ja też muszę się mapie przyjrzeć coby trafić bez błądzenia.
Acha Ania jeszcze może nr telefonu byś mi dała. Jeśli nie zdążysz mi wysłać na priva to ja Ci wyślę mój :tak::tak::tak:.
Graziul mnie również miło było spotkać.
Katarina dzięki za gościnę, co złego to nie ja ;-);-);-). Długo Wiktoria jeszcze płakała:eek:
Ewelina ja już kurczę mam kota, ale widzę że się znajdują chętne. I nie zazdroszczę sąsiadów.
Jstysiak na balkonie nogi wystaw, a co?? Gdzieś trzeba :sorry::sorry:.
 
hmmm może jakoś trafie:) wydrukuje sobie mapke na wszelki wypadek,w takim razie dobrej nocy zycze dziewuszki i mam nadzieje ze poznam Was jutro i dziękuje wszystkim za ciepłe przyjęcie na forum:)
 
czesc kobietki ja dopiero teraz wszystko przeczytalam co naskrobalyscie bo caly dzionek na dworze bylam trawka skoszona wiec wiki moze sie teraz bawic bo z tylu to juz dzungle mialam :-D:-D:-D:-D:-D
monia ten preparat to kupil moj P w asdie
a energie to sama nie wiem skad biore poprostu chyba z nudow i jak widze znajomej dom (w nienajlepszym stanie) zwlaszcza u gory sterta ubran i klejace sie podlogi to mi sie cos robi i dlatego pewnie tak mi sie dzieje ze tak czesto sprzatam i u siebie i u niej:tak::tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D:-D
oki spadam cos ogladnac i czekam na P bo jeszcze nie wrocil
 
Witam wieczorową porą:-)

Przed chwilą skończyłam gadać z rodzicami na skypie:happy: Ale mi ich brakuje:-( jeszcze jak sobie pomyślę,że dopiero w grudniu się z nimi zobaczę:zawstydzona/y::-( Sorry,ale mam chwilowy kryzyz:-D zawsze tak mam po rozmowach z rodzicami:-p dobrze,że siostra im dała komputer,to chociaż mogę się z nimi widzieć często:tak::-)

roksanna-ależ proszę,drzwi zawsze szeroko otwarte na Ciebie czekają;-) a Wiki chwilę tylko płakała,szybko jej przeszło;-)
doris78-no szalejemy,bo mamy duży zamrażalnik,a nasi rodzice załatwiają nam zawsze wyroby pierwsza klasa,takie pyszne:tak:;-) bo z własnej roboty:-)
żaneta-witamy urlopowiczkę z powrotem,a już miałam się o Ciebie pytać:tak:

Dobranoc i do zobaczenia jutro u Ani;-)
 
CZESC czyzbym byla pierwsza :confused::confused::confused::confused::confused:ja juz na nogach wiki zajada sniadanko a potem na ogrod idziemy niech sie pobawi :tak::tak::tak::tak::tak:trzeba wykorzystywac pogode poki jest w Polsce podobno zimno jest ale jak tu nas ciepło to gdzies musi byc zimno ;-);-);-);-);-)
katarina 30 kilo o matko ja w tym roku to nic nie przywoze Pawel powiedzial ze mam sobie poszalec a nie wydawac na jedzenie bo tu kupi :-p:-p:-p:-D:-D:-D:-D to sobie pokupuje cos zawsze i Wikusi tez
 
Witajcie mamuski!
Ja wczoraj znowu bez internetu caly dzien bylam :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: mam juz dosyc mojego mlodszego brata i jego madrosci :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Wpadlam tylko zameldowac ze bedziemy u Ani,Dusia wlasnie zasnela wiec ja ide spakowac wszystko co potrzebne Do zobaczenia dziewczynki!! ;-)
 
reklama
Ja tez tylko wpadłam sie zameldować ze bedziemy u Ani:-):-):-).Tylko moge sie troszke spóżnic bo dzisiaj z alku pospałysmy do 9,30:szok::szok::szok:a teraz nie wiem w co rece włozyć.buziolki i do zobaczyska
Pidi fajnie ze sie zdecydowałas;-)
Żaneta Witamy w tropikach:-)na wszelkie W wezme do ani butle;-)
 
Do góry